Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2018


Mary

Препоръчани мнения

преди 5 минути , Наслуки каза:

Ех, не бях влизала отдавна и съм изпуснала срока, дали все пак бих могла да участвам?

За извинение, ще кажа, че всеки момент ще пусна пътепис за първото ми пътуване след планиране в Магеланския форум!

А ще влизаш ли редовно поне докато тече размяната на подаръци? Защото е важно да действаме, а не да ви търся и подканям по много пъти? :laugh:

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 7 минути , Наслуки каза:

Мисля да съм сериозна и да влизам по-често, пък и си включих нотификация по мейл, та няма да пропускам нищо!

Чудесно! Пуснах ти съобщение и на теб и мисля да не правя повече изключения. 🙂 

 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Все още нямам потвърждение от следните кандидати за участие в размяната на подаръци:

@patilana, @yordankavo, @maggi, @edbloom, @tonitka_stz, @Sult, @Румяна, @tolysgg, @Traveling couple и @ljuba.

 

Моля, да отговорят на съобщението ми.

 

Изчаквам ги още един ден и след това размяната ще продължи без тяхното участие.

За съжаление нямам безкрайно време за изчакване.  

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, Mary каза:

За съжаление нямам безкрайно време за изчакване.  

@Mary благодаря ти за отделеното лично време!!!За търпението и толерантността!

Дано всички магеланци,които сме проявили интерес към размяната на коледни подаръци,успеем да зарадваме и изненадаме непознато или познато другарче !:ded_snegurochka:

 

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
На 1.11.2018 г. в 0:39, Дани Магелани каза:

И аз се включвам.

Надявам се навреме да разбера за кого ще бъда Дядо (баба) Коледа!

Ще изпратя подаръка преди Коледа, понеже планирам от 23.12.2018 да бъда извън България.

Дано на мен да ми се паднеш, че и аз съм с планиране 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 54 минути , cumalissa каза:

Дано на мен да ми се паднеш, че и аз съм с планиране 🙂

Не си ме уведомила за твоите планове в съобщението, а е добре да го направиш. :laugh: 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

В края на деня напомням, че очаквам да отговорят на съобщението ми следните кандидати за участие в размяната на подаръци:

@yordankavo, @maggi, @edbloom, @tonitka_stz, @Sult, @tolysgg, @Traveling couple, @ljuba и @Румяна.

 

Редактирано от Mary
Връзка към коментар

Предпоследно повикване за:

@yordankavo, @maggi, @tonitka_stz, @Sult, @Traveling couple, @ljuba и @Румяна.

 

Моля, да отговорят на съобщението ми, ако все още желаят да участват в размяната на подаръци.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Последен опит да призова @yordankavo, @maggi, @tonitka_stz, @Traveling couple и  @ljuba.

 

В края на днешния ден ще отпадне възможността да се включат в размяната, защото ще се завърти колелото и всеки ще получи магеланец, на когото да подари подарък.

Връзка към коментар

За съжаление повече не мога да изчаквам, затова цитираните в предния пост отпадат от размяната на подаръци.

 

 

                                                                             a35df600d4e5effec557d700d7b028a0.gif

 

Вече съм разджуркала добре списъка и всеки си има магеланец, на когото да подарява.

След малко ще започна изпращането на съобщенията и се надявам до края на днешния ден всеки да е получил съобщение. Ще напиша и тук, когато приключа.

 

                                                                 9977da642c53cb927dc3c63ea23bd54d.gif

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Mary , ужасно съжалявам ,че съм пропуснала съобщенията , но нямах достъп до интернет. Разбирам ,че вече томболата е завъртяна и съм отпаднала. Следващият път ще направя всичко възможно да не я пропусна  😞 .

Връзка към коментар
преди 19 минути , ljuba каза:

Mary , ужасно съжалявам ,че съм пропуснала съобщенията , но нямах достъп до интернет. Разбирам ,че вече томболата е завъртяна и съм отпаднала. Следващият път ще направя всичко възможно да не я пропусна  😞 .

И аз съжалявам. Просто няма как да чакам твърде много.

За следващата година да знаете, че трябва да надничате тук редовно. 🙂 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
В момента, Ivko каза:

А има ли няккаъв срок в който трябва да се изпрати подаръка или трябва да е преди Коледа 🙂 

Когато приключа с изпращането на всички съобщения ще напиша няколко думи относно изпращането на подаръците

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Не знаех, че има такава страхотна коледна игра, а и залисана със задачи, не бях влизала от около месец за да разбера навреме. Пропуснах. Но за догодина, живи-здрави, и аз ще се включа във веселбата 😉

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

                                                                                                       2621b775a4d7256bad652933bb800458.gif 

 

Всички участващи вече трябва да са получили съобщение от мен с име и офис за получаване на подарък.

Тези от вас, който са ми писали датите си на които ще отсъстват, съм ги написала в съответните съобщения.

Силно се надявам, че всеки ще се съобрази с това, защото тук има наистина много пътуващи хора, които въпреки ограниченото си време са решили да вземат участие в забавлението наречено "Размяна на подаръци"

 

Да кажа няколко думи за избора, изпращането и получаването на подарък.

Вероятно на всички е ясно, че няма как да се получат равнозначни подаръци от всички - най-малкото заради това, че всички имаме различни вкусове.

Все пак, постарайте се да купите такъв подарък, какъвто самият вие бихте искали да притежавате.

 

Обявявам крайна дата за изпращане/получаване на подаръците: 18.12.2018г.

 

Моля, нека и аз да посрещна спокойно Коледа, а не да треперя до последно дали всеки участник ще получи подаръка си навреме!

Ако се чудите кога точно да пуснете подаръка си, то изберете по-ранна дата.

Повярвайте ми - с наближаването на празниците в офисите на куриерските служби става наистина много натоварено!

 

Възможно е да подарите подаръка си и на Коледната сбирка или в лична среща - моля, уведомете ме предварително.

 

В писмото съм написала, че очаквам от вас съобщение при изпращане на подаръка - това е задължително, защото по този начин следя и за получаването.

Предвид, че от тази година в правилата за участие е да снимате подаръка и да го покажете в тази тема, то може да не ми пишете за получаването.

 

За всякакви въпроси можете да ми пишете или да попитате тук.

 

Пожелавам на всеки да открие най-хубавия подарък и да зарадва един магеланец!

 

 

                                                                                                           4be5dc6ed6264e2030539df1fca106ed.gif 

  • Харесвам 22
  • Браво 3
Връзка към коментар

Здравей, Мери!

Закъсняла съм за определената дата, но какво пречи да участвам?! Много искам! До 1-2 дни ще съм готова с подаръка и бързо ще го донеса някъде, при вас .. или няма нужда да се носи?! Само кажи!

 

Габриела

Връзка към коментар
преди 2 часа, Gabriela каза:

Здравей, Мери!

Закъсняла съм за определената дата, но какво пречи да участвам?! Много искам! До 1-2 дни ще съм готова с подаръка и бързо ще го донеса някъде, при вас .. или няма нужда да се носи?! Само кажи!

 

Габриела

 

преди 2 часа, Gabriela каза:

Ако има и други закъснели като мен да си организираме сами томбола?!

За съжаление е късно за тази година. 

Няма как да си правите самостоятелна размяна във форума. 

Можете да си направите семейна томбола или пък с ваши лични приятели. 

Следващата година следете форума редовно и ще можете да се включите навреме! 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
1 hour ago, desislavna said:

Кой е слушкал най-много тази година и първи си получи смс с известие за пратка?!

И кой цъфти на работа за поредна година?! 😊

Изхвърчах в обедната почивка, наредих се на сериозната опашка в куриерската компания и ето ме сега, развълнувана и току-що отворила подаръците.

Още като видях вътрешния плик и си казах - @samuraika ще да е!!!

IMG_20181122_130306.jpg.0c10ea2d399ed006f26286dd69ae57db.jpg 😘

Прекрасно! Прекрасни подаръци, прекрасно е и вълнението да получиш подаръци! А те са толкова интересни.

Аз тази година не можах да участвам в томболата, за съжаление, но за следващата година ще се постарая. Вълнуващо си е!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.