Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2018


Mary

Препоръчани мнения

И аз явно съм слушала защото в събота докато катерих връх Тумба получих СМС за подарък, но по обективни причини днес успях да си го взема,  благодаря на @Asterisk за прекрасните подаръци! 

Весели празници на всички 😉

DSC_0383.JPG

DSC_0390.JPG

  • Харесвам 46
Връзка към коментар
преди 28 минути , samuraika каза:

И аз, и аз, и аз съм от послушните деца!

Благодаря на милата @elenitta , благодарение на нея ще се фръцкам с ново пончо, докато наоколо ухае на жасмин и похапвам любимите си шоколадово-ментови бонбони, любувайки се на красива коледна декорация 😍

Страхотно!

Их, ама много хубаво било! На мен ми е за пръв път и не мога да спра да подскачам като дететнце.

 

Lenovo_A1000_IMG_20181127_125817.jpg

Lenovo_A1000_IMG_20181127_130010.jpg

Подаръкът ти е разкошен!Чудесно опакован и много полезен!Поздравления за @elenitta

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Благодаря ви за милите думи! По-голямо беше удоволствието в избирането и тръпката от реакцията на получателя 🙂Понеже знаех, че Samuraika си тръгва към Япония, ми се искаше подаръкът ми да е практичен и полезен и ако й хареса да го вземе със себе си. Леле, колко нескромно, предвид ограничения багаж! Истината е, че нямах възможност да избирам много, защото дребния се разболя и цяла седмица се наложи да стоим вкъщи.

Весело посрещане на празниците на всички!

Благодаря и на Mary, че им добави от нейното вълшебство! 

  • Харесвам 18
Връзка към коментар

Здравейте! 

И аз имам изненада, но ще съм от търпеливите и ще си чакам..... Не ми се струва редно да почна да отварям подаръци от ноември 🤣🤣🤣

Така, че следва продължение.

А отвън също изглежда твърде добре, нали? 🙂

20181130_195851.jpg

  • Харесвам 25
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 29 минути , Ася Гуленова каза:

И аз имам изненада, но ще съм от търпеливите и ще си чакам.....

Айдеееее, почнаха да се представят нечовеците! :grin: 

Шегувам се, разбира се! Просто се надявам после да покажеш какво е имало в пакета.

  • Харесвам 3
  • Смея се 6
Връзка към коментар

Не съм влизала във форума от толкова много време и бях наказана по най-лошия начин. Миналата година толкова съжалих, че не успях да се включа в размяната на подаръци и си обещах да следя и да се запиша за тазгодишното, но.. 

 

Аз съм от много мълчаливите, но когато вляза да чета си откарвам часове с вашите разкази и снимки. Обожавам подаръците и най-вече да правя такива. Сега влезнах и изчетох цялата стара тема и се радвах на всяка снимка и всеки старателно подготвен подарък.  Сега публично обещавам другата година да съм от първите се записали, а дотогава и да стана по-активна и в писането. 

 

Пращам по една коледна сладка на всеки от вас и желая незабравими празници и по няколко самолетни билета под елхата 🎁

  • Харесвам 20
Връзка към коментар
Преди 1 час, schnappsyy каза:

Сега публично обещавам другата година да съм от първите се записали, а дотогава и да стана по-активна и в писането. 

Когато пишеш редовно няма как да пропуснеш размяната на подаръците, защото давам достатъчно време за записване, а и непрекъснато напомням. 

Ще се радвам другата година да бъдеш сред участващите. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Хайде и аз да се похваля, че пратих моя коледен подарък да лети към магеланеца XXX. На 7 декември ще тръгне с мадридската шейна и на 14-15 декември ще бъде в XXX офис на Снежанка. Само че пратихме общо 3 пакета за различни места. Дано да си получи XXX подаръка, а не играчките на племенниците ми. 😀😀😀

IMG-20181129-WA0002.jpg

Редактирано от Mary
Име
  • Харесвам 14
  • Браво 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар

И от Италия замина една шейна, ще пристигне в България в близките дни 🙂 Може би опаковката няма да е на ниво ( да ме извини магеланеца, за когото е предназначена), но нали в шейната има много подаръци , може да се случи да е малко изпомачкана🙂 Важното е подаръка да се хареса!

  • Харесвам 13
Връзка към коментар
преди 6 часа, Crazy Horse каза:

Хайде и аз да се похваля,

За да има някакъв елемент на изненада, махнах името на получателя. Нека се радва  когато го получи. :smile:

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 5 минути , Mary каза:

За да има някакъв елемент на изненада, махнах името на получателя. Нека се радва  когато го получи. :smile:

Ама, по-надолу седи...

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
В момента, Mary каза:

Като бърза човек, така става. :laugh:

Благодаря! 

Вече само половината форум знае. :grin:

Аааа, те спят още, та не разбраха:)))))

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 5 минути , AlexandraKo каза:

Аааа, те спят още, та не разбраха:)))))

Разбрахме, но ще си траем!

Нали повечето от нас, аз със сигурност, сме правили гафове като новобранци-магеланци. И Мари, и други модератори, сръчно са замазвали гафовете.

  • Харесвам 6
  • Смея се 1
Връзка към коментар
На 30.11.2018 г. в 20:55, Ася Гуленова каза:

Здравейте! 

И аз имам изненада, но ще съм от търпеливите и ще си чакам..... Не ми се струва редно да почна да отварям подаръци от ноември 🤣🤣🤣

Така, че следва продължение.

А отвън също изглежда твърде добре, нали? 🙂

20181130_195851.jpg

Да бе,  ами ако вътре има билет или ваучер? А ако е шоколад и се разтопи от топлото под елхата 🙂 

Редактирано от Asterisk
  • Харесвам 9
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

И моят подарък е тук!:)

Един прекрасен и наистина коледен подарък, който ме накара да почувствам уюта и традицията  на Бъдни вечер! Изключително много благодаря на @Тополска за коледния дух и обещавам, че подаръкът с десетките му части ще присъства на нашата трапеза на Бъдни вечер!

 

Благодаря на всички магеланци, които все още пазят детското и тръпнат от изненадата пред опакования подарък и на Снежанка, която прави възможна срещата с дядо Коледа!

Весели празници на всички!:)

IMG_2002.JPG

IMG_2003.jpg

IMG_2006.jpg

IMG_2014.jpg

  • Харесвам 40
  • Браво 2
Връзка към коментар

Имам си страхотен подарък - оригинален и специален от @Plovdiv_BG Благодаря му и тук за невероятната изненада. Тази игра е страхотна и носи доста вълнение 🙂 Желая на всички прекрасни и светли празнични дни. Вярвайте в мечтите си и ги преследвайте!

20181203_184337.jpg

20181203_193916.jpg

20181203_194211.jpg

20181203_201353.jpg

  • Харесвам 27
Връзка към коментар
На 1.12.2018 г. в 20:07, AlexandraKo каза:

Аааа, те спят още, та не разбраха:)))))

Не спят. Ако са във Френска Полинезия с нас. Часова разлика -12 часа от България. Всичко прочетохме!!

Редактирано от cybersimo
  • Харесвам 2
  • Шок 1
  • Браво 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар
На 2.12.2018 г. в 10:18, Asterisk каза:

Да бе,  ами ако вътре има билет или ваучер? А ако е шоколад и се разтопи от топлото под елхата 🙂 

Трака лекичко, пишеше чупливо на еконтския пакет.... Добре де, още ми човъркате любопитство, но го съхранявам внимателно, на хладно и на най-първо място далеч от хлапетата..... :)) Чакам да си сложа елхата, да видя как ще стои отдолу :)))

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 6 часа, seaell каза:

Имам си страхотен подарък - оригинален и специален от @Plovdiv_BG Благодаря му и тук за невероятната изненада. Тази игра е страхотна и носи доста вълнение 🙂 Желая на всички прекрасни и светли празнични дни. Вярвайте в мечтите си и ги преследвайте!

20181203_184337.jpg

20181203_193916.jpg

20181203_194211.jpg

20181203_201353.jpg

Ама, който се е сетил, да подари Библия, е направил страхотен подарък! Всеки човек, трябва да си има своя собствена, за да му помага и в радост, и в тъга.

Браво!

И да не забравяме, какво пише в Еклесиаста:

 

”Познанието носи тъга. Който трупа знания, трупа печал...”

  • Харесвам 14
  • Шок 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.