Прескочи до съдържание

Песните за ноември


Goal & Boss

Препоръчани мнения

преди 1 час, T.E.Lawrence каза:

@Георги като пускаш линк през телефона не показва тъмбнейла на клипа? (предишното мнение) 

Удряй по един нов ред след като пуснеш линка, в повечето случаи така се оправя. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Понеже вчера гледах "Бохемска рапсодия" и прекрасната игра на Рами Малек, цял ден си въртя парчета на Queen. Както и небезизвестното им участие в Live Aid концерта, което беше направено във филма направо грандиозно:

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
На 11.11.2018 г. в 11:29, Брани каза:

Понеже вчера гледах "Бохемска рапсодия" и прекрасната игра на Рами Малек, цял ден си въртя парчета на Queen. Както и небезизвестното им участие в Live Aid концерта, което беше направено във филма направо грандиозно:

 

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
На 11.11.2018 г. в 11:29, Брани каза:

Понеже вчера гледах "Бохемска рапсодия" и прекрасната игра на Рами Малек, цял ден си въртя парчета на Queen. Както и небезизвестното им участие в Live Aid концерта, което беше направено във филма направо грандиозно:

 

 

И ето я отново... Фреди прероден?!?
 

 

 

П.П. Няма лъжа, няма измама, плейбек или не знам си к'во:

https://en.wikipedia.org/wiki/Marc_Martel

Редактирано от iaia_mama
Връзка към коментар
Цитат

Не. Обикновен епигон, малко по-надарен с глас от останалите.

Всъщност аз нямах предвид таланта на Фреди Меркюри, а гласът му. Толкова точно съвпадащ с неговия глас до момента не бях чувала.

Връзка към коментар
преди 1 минута , iaia_mama каза:

Всъщност аз нямах предвид таланта на Фреди Меркюри, а гласът му. Толкова точно съвпадащ с неговия глас до момента не бях чувала.

Там е работата, че гласът му не съвпада с гласа на Фреди.

А това, дето бил спечелил някакъв си конкурс... Чарли Чаплин навремето така решил да се пошегува и инкогнито се явил на конкурс за негови имитатори. Класирал се на трето място.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.