Прескочи до съдържание

Забравен електронен четец в Мадрид - идеи за евтин начин за транспорт до София


Бръмбар

Препоръчани мнения

Здравейте, приятели. Дъщеря ми си забрави киндъла в апартамента, който бяхме наели в центъра на Мадрид (зареден е с детски книги). Имате ли идеи за евтин начин за прибирането му в София, понеже с цените, които гледам на куриерските фирми, по-добре да й купя нов? 🙄

Връзка към коментар

А четецът трябва да се вземе от апартамента ли? Все ще има някой тукашен да лети от Мадрид, ако не е много занимавка предполагам няма да има проблем да свърши услуга. 

Връзка към коментар
преди 10 минути , Георги каза:

А четецът трябва да се вземе от апартамента ли? Все ще има някой тукашен да лети от Мадрид, ако не е много занимавка предполагам няма да има проблем да свърши услуга. 

Ами не сме се разбрали как точно да стане. Питах ги дали могат да ми го изпратят.Предполагам могат и да го да дадат на някой.  

Връзка към коментар
преди 16 минути , Бръмбар каза:

Ами не сме се разбрали как точно да стане. Питах ги дали могат да ми го изпратят.Предполагам могат и да го да дадат на някой.  

Повечето хотели не мисля, че ще имат проблем да приемат малък пакет за някой от гостите, че ще стане сложно ако трябва да се срещат, виждат и т.н. 🙂 Стига да има желаещи де...

 

Провери ли колко излиза с нормалните пощи, куриерите ясно че са скъпи?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Георги каза:

Повечето хотели не мисля, че ще имат проблем да приемат малък пакет за някой от гостите, че ще стане сложно ако трябва да се срещат, виждат и т.н. 🙂 Стига да има желаещи де...

@Бръмбар  Имам планове за уикенд в Испания като имам само нощувка в Мадрид на 16 ноември, прибирам се на 18-ти, ако има вариант да оставят четеца на рецепция, където ще нощувам (също централно местенце), няма проблем да го донеса до София. Пристигам късно и предполагам, че към 23ч. няма да е удобно да се разбирам с някого да се видя или пък на другата сутрин към 7:30ч. Ако това ти е вариант, пиши ми на лични, да се доразберем.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 часа, Бръмбар каза:

Здравейте, приятели. Дъщеря ми си забрави киндъла в апартамента, който бяхме наели в центъра на Мадрид (зареден е с детски книги). Имате ли идеи за евтин начин за прибирането му в София, понеже с цените, които гледам на куриерските фирми, по-добре да й купя нов? 🙄

Пробвай с тези https://ggbg.bg  вече доставят и от Испания.... само трябва  някак си  киндъла да стигне до офиса им в Мадрид, след това 4 лева на кг. и ще дойде до България. Ползвам услугата им от UK и винаги са точни.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Мда, кофти работа. Аз наскоро пращах една раница на приятели и използвах България Експрес.
http://www.bgexpress.es

 

Значи бръмбарче, аз имам желание да помогна, затова ти предлагам два варианта - единият е да ида до този апартамент да взема четеца и да ви го пратя с БГекспрес, а другият е да го предам на Carrie на 16 или 17 ноември, което ми се струва по-безопасен вариант за четец.

Carrie, той и edbloom си забравил шапката в Мадрид днес, така че с теб може да направим с един удар два заека, ако Бръмбара и edbloom се съгласят да вземеш четеца и шапката.

 

Като стават засечки в Мадрид, давайте знак, все пак аз съм постоянен магеланец тук и се радвам да помогна ако има нужда.

преди 2 часа, Mary каза:

Той миналата година спомена, че доставят с Еконт(дано не бъркам) на прилични цени. 

Оказва се, че БГекспрес работят с Еконт и доставят и до офисите на Еконт при нужда.

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
  • Браво 6
Връзка към коментар
преди 11 часа, Георги каза:

Повечето хотели не мисля, че ще имат проблем да приемат малък пакет за някой от гостите, че ще стане сложно ако трябва да се срещат, виждат и т.н. 🙂 Стига да има желаещи де...

 

Провери ли колко излиза с нормалните пощи, куриерите ясно че са скъпи?

 С пощите малко ме притеснява да не се счупи, не че с другите не може също. 

 

Благодаря на всички за предложенията и отзивостта, ще видя какво ще се разбера и с хазяите, че комуникацията с тях ми е малко трудна - те не знаят английски, аз не знам испански и... да живее гугъл транслейтър, и ще  пиша на лични на Crazy Horse и/ или Carrie. 

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Четецът стигна вчера вечерта невредим до притежателката си, срещу скромната сума от 16 лева с Еконт. Искам да благодаря отново на Crazy Horsе, който отдели от времето си да го вземе от апартамента и да го занесе в офиса на Еконт, както и на жена му, която го беше опаковала чудесно! Разбира се, и благодарности към хората, които пишат в Магеланци и го поддържат и направиха връзката въможна !

Редактирано от Бръмбар
  • Харесвам 5
  • Браво 11
Връзка към коментар

Супер! Радвам се, че сте го получили без проблеми. Oтдавам заслугата на жена ми, нейна беше идеятa за опаковането. Аз също много се радвам, че съм част от Магеланци. Рядко се намират толкова позитивни хора, събрани на едно място, така че ако някой има нужда от нещо в Мадрид и мога да помогна, обръщайте се към мен смело.

Но, все пак ви пожелавам повече положителни магелански емоции и по-малко инциденти по света и у нас.

  • Харесвам 6
  • Браво 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.