Прескочи до съдържание

София - Йоханесбург - София


Препоръчани мнения

Търся билет за тази ми ти дестинация за около 2 седмици в периода между 21.11 - 10.12

През liligo.fr успях да го намеря за 516евро  21.10 - 07.12 като дати и от там ме кара в travel2be но накрая ми сменя цената на 570 евро като пробвах няколко карти но не разпознава никоя.

Намирам и един за 540 евро с клм и българия еър с дати 21.10-10.12, но все си мисля, че като за last minute трябва да са малко по-ниски цените...

 

Ако може малко помощ ще съм благодарен 🙂
Бих летял и някъде другаде от европа но не успявам да сглобя по-хубави цени. Имаше през дъблин но полетите до там са доста куци, има и преспиване и вече отива общата цена на дебело...

Връзка към коментар
На 7.11.2018 г. в 17:54, Grishkata каза:

Намирам и един за 540 евро с клм и българия еър с дати 21.10-10.12, но все си мисля, че като за last minute трябва да са малко по-ниски цените...

Не си прав 🙂 Last minute в общия случай цените излитат, нали ако не беше така всички щяха да чакат последния момент. Имаш късмет че цената е що-годе читава, което се дължи и на по-ниския сезон. 

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.