Прескочи до съдържание

Идеи за самолетен билет


Препоръчани мнения

Моля, спецовете по самолетни билети за съпорт.

Търся самолетен билет до Кито и връщане от Богота за дати 14 февруари - 28 февруари. Връщането може и да варира с три дена в повече, че има празници и времето може да се уплътни максимално.:smile: Отиването е твърдо.

От значение са и евентуалните връзки от България, че иначе билета ще скочи с много и по-добре да тръгна от тук.

Редактирано от mililia
Връзка към коментар

Това, което си намерила от Мадрид изглежда е най-изгодно да се купи от www.budgetair.lv

Може да се ползва и ваучер за намаление от EUR 7.50

Плащането без допълнителни такси е само с Maestro или Amex, но с останалите видове карти е само с EUR 13 повече.

 

bogota.png.5aebf97502a8636fd1a8fc5e52ed0199.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 19 минути , П.Кръстев каза:

Това е American Airlines, не прикачват ли в САЩ? @mililia споменава, че няма американска виза ?

Не съм обърнал внимание на това. Може би тогава този вариант през същия сайт може да свърши работа (но има голям престой на прекачването): 

 

image.png.b363f382a37c15fa030d3278d9a9817d.png

Връзка към коментар

Не съм търсил оферти за конкретните дати, но съм виждал оферти на Turkish до Богота за 400 евро двупосочно. Може би си струва да се направи търсени и в тази посока. Turkish имат директен полет от Истанбул до Богота.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , aleksandrina каза:

@mililia, ако на 14-ти трябва да си на среща, пристигането не трябва лли да е на 13.02?

Не, 14 е ок. Даже и по нощите 14 срещу 15 февруари е ок, тъй като тогава групата отива в Кито и всички ще можем да се съберем. От 15 ще можем да обикаляме заедно. 

Редактирано от mililia
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Най-добрата оферта която намирам е през Амстердам с KLM и това е с полета от София и обратно. KLM ги препоръчвам много!

 

Clipboard02.jpg

Забравих да допълня дати: 11-27 февруари

Сега видях, че връщането трябва да е от Богота, а тази оферта е София-Кито-София.

Редактирано от plamenk
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, mililia каза:

Не, 14 е ок. Даже и по нощите 14 срещу 15 февруари е ок, тъй като тогава групата отива в Кито и всички ще можем да се съберем. От 15 ще можем да обикаляме заедно. 

по-скоро заминаването трябва да е на 13.02

Връзка към коментар

В тоя контекст, някой ползвал ли е полетите на Райън до дестинации в Латинска Америка? Ако да, моля да сподели впечатление и дали си струва упражнението. Благодаря

Връзка към коментар
преди 6 минути , BlackArt77 каза:

В тоя контекст, някой ползвал ли е полетите на Райън до дестинации в Латинска Америка? Ако да, моля да сподели впечатление и дали си струва упражнението. Благодаря

Те до Латинска Америка всъщност са полети на Air Europa, самолети на Раянеър не летят дотам. Аз съм летял с Air Airopa до Мексико и нямам оплаквания. Обслужване на ниво, всичко си беше ок.

 

p.s. просто Раянеър продава билети нa Air Airopa и Air Malta и ги комбинира със свои полети, като ги продава и от своя сайт

Връзка към коментар
преди 54 минути , mililia каза:

Благодаря на @koliob!

Вече съм с билет, който ме устройва като дати и отправни точки.

Сподели за билета. Колко струва , с коя компания, откъде, прекачвания.....

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 59 минути , plamenk каза:

Сега видях, че връщането трябва да е от Богота, а тази оферта е София-Киото-София.

Въх!!!

За нищо го нямате това земно кълбо, да му се не види! :grin:

  • Смея се 6
Връзка към коментар
12 minutes ago, Goal & Boss said:

Въх!!!

За нищо го нямате това земно кълбо, да му се не види! :grin:

😀 Явно ме влече все към Япония и едно "о" се е вмъкнало неволно 😀

 

А не знам някой дали го е пускал в тази тема, но в момента https://www.tuifly.be/en/ имат много добри цени. Не съм летял до сега с тях, но след седмица ще ги проверя.

Редактирано от plamenk
  • Браво 1
Връзка към коментар

Сега виждам на пощата, че има някакви оферти на Air France за Лат. Америка, Африка и Азия, като Кито е за 709 евро от София до Кито през Париж, но щом вече си купила билетите...

image.png.149818916c1b4fefaa51b8f66b2a0ac1.png

Връзка към коментар
преди 3 часа, ruwenzogy каза:

Сподели за билета. Колко струва , с коя компания, откъде, прекачвания.....

Оги, билетът не е без пари, но при условията които бях поставила цената ме удовлетворява - 580 евро.

Билетът е Мадрид - Кито - Богота- Мадрид с Air Europa. Има само ръчен багаж, но смятам че ще успея да се вместя в него.

Първият полет е с едно прекачване в Богота, но е с 2 часа престой, така че не е проблем, а връщането е директен полет до Мадрид. Полетите не са ужасни с дълги прекачвания, т.е. няма пътуването да ми изяде отпуската.

На отиване вероятно ще се наложи нощувка, но на връщане ще мога да се прибера в София без нощувка.

Условията ми бяха да успея да се включа в групата от Галапагос и да направя Еквадор и част от Колумбия с тях. Е, напаснахме се и стана супер.

Благодаря на @Emil Chakalov, @lesy и @stefanrusev, които ме приеха в групата си за Колумбия, че даже ми предложиха да се включа и за Еквадор. Благодарение на тях ще успея да видя онези цветни градчета, дето Теди ни показа.

 

Билети само до Колумбия наскоро имаше и за 350 евро, може пак да пуснат промоция, но както казах имах условия и за изпълнението им цената ме устройва. Само до Колумбия се намират цени и за по 550 евро в момента. На близка до тази цена ще успея да видя две страни, така че аз съм ок.

 

Вероятно сте прави, че датата на пътуване трябва да бъде 13 февруари, но само ако се брои от София. Понеже не очаквах полет на поносима цена от София, директно посочих дата 14 февруари, която е ок от точка в западна Европа. 

 

Благодаря и на @koliob, който успя да ми намери полет на по-ниска цена от тази, която бях решила че ще дам. 

Даде ми и код за намаление, който използвах, защото на мен такъв от сайта не ми изпратиха въпреки, че се регистрирах.

 

Благодаря и на всички други, които се опитаха да помогнат, кой с идеи за Киото😉, кой с други полети, но целта е постигната.

 

 

 

  • Харесвам 12
  • Браво 4
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.