Прескочи до съдържание

Получаване на пари през PayPal


eloena

Препоръчани мнения

преди 21 минути , a6olq каза:

и до 100 EUR вкл. без комисиона от страна на банките 🙂
 

В ПИБ входящ транфер е безплатен до 500€.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , Zlia каза:

А по евровата сметка на Револют е напълно безплатно. И от там в лева по БГ сметка отново безплатно. Само отнема 1-2 работни дни

Да това исках да направя ама дава грешка.

Връзка към мнение

Аз разбрах, че искаш по картата Револют,  а не SEPA банков превод. Аз банков превод (пейпал - револют  сметка)правих преди седмица и си мина за 1-2 дни. А и той не зависи каква ти е картата

Редактирано от Zlia
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Уви нямам идея за таксите от страна на другите бг банки, но в ДСК частно банкиране (да е живо и здраво) не начисляват такса за входящи валутни преводи. Но поне Пейпал със сигурност нямат такса за изпращането, независимо от размера на сумата. Аз си преведох доста над €500 и пак нямаше никаква такса.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , Zlia каза:

Аз разбрах, че искаш по картата Револют,  а не SEPA банков превод. Аз банков превод (пейпал - револют  сметка)правих преди седмица и си мина за 1-2 дни. А и той не зависи каква ти е картата

Ами да по карта исках, т.к. четох че ако ги пратя SEPA ще минат през GBP. Поне така съм разбрала. Иначе, сега ми потвърдиха, че в ПИБ до 500Е са без такса (естествено съм се прецакала миналия път и съм пусната 650 🙂 ) . В ЦКБ е било без такса до 100Е. 

Връзка към мнение
преди 2 минути , atrencheva каза:

Ами да по карта исках, т.к. четох че ако ги пратя SEPA ще минат през GBP. Поне така съм разбрала. Иначе, сега ми потвърдиха, че в ПИБ до 500Е са без такса (естествено съм се прецакала миналия път и съм пусната 650 🙂 ) . В ЦКБ е било без такса до 100Е. 

А да забравих да кажа, че пейпала ми е български, но мисля, че няма значение. Все пак закачаш еврова сметка. 

Връзка към мнение
преди 3 часа, atrencheva каза:

Това съм го правила, но имах такса от банката (ЦКБ) 9,9лв (но пратих по-голяма сума около 500Е) Ще пробвам май с по-малката сума.

Направих 5 трансфера от 99Евро и дойдоха и петте едновременно без никаква такса на един и същ ден 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, vinidj каза:

Направих 5 трансфера от 99Евро и дойдоха и петте едновременно без никаква такса на един и същ ден 🙂

В коя банка...?

Връзка към мнение

Здравейте,
преди време поръчвах студийни светкавици от Ибей... след като не можаха да ми изпратят нещата (изгубени са по пътя си мисля) поисках да ми върнат парите, но до този момент няма и следа от тях (около 650 )
Любезна китайка ми уверява 100 пъти. че ще ми ги възстановят,.. дадох им пей пал акаунт, след това друг, на който съм получавал пари.
До  момента са ми изпратили само refund tansaction (някъв код ), който така и не разбрах къде се слага.
Моля, дайте съвет какво да правя, ще си получа ли парите, има ли някакъв срок на давност и да не мога да си ги получа или да са задържани нещо >?
Благодаря ви!

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...
На 6.11.2018 г. в 16:36, atrencheva каза:

Ами да по карта исках, т.к. четох че ако ги пратя SEPA ще минат през GBP. Поне така съм разбрала. Иначе, сега ми потвърдиха, че в ПИБ до 500Е са без такса (естествено съм се прецакала миналия път и съм пусната 650 🙂 ) . В ЦКБ е било без такса до 100Е. 

Преди малко за първи път си тегля пари от Paypal.Досега харчех директно от Paypal.

Ако още не сте успели,в предните мнения беше писано ,и аз така направих.

Въвеждате IBAN на Револют сметката в Paypal.

IBAN се вижда като цъкнете на сумата в евро или паунд в Револют приложението.

Верифицирате си Револют сметката в Paypal,като те ще изтеглят 2 малки суми и ще трябва да ги видите в Револют,и въведете в Paypal.

След няколко дни може да прехвърлите( Withdraw funds ) парите ,без такса към банковата сметка на Револют.

Редактирано от dimitrov6
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 години по-късно ...

здравейте ! извинявам се за глупавият въпрос но когато трябва да ми изпратят пари в paypal акаунта какво точно трябва да дам на изпращача за да ми влязат в акунта в paypal ? В банковата знам кяк да ги прехвърля но не знам как да ми постъпят в paypal акаунта ? благодаря

Връзка към мнение
преди 26 минути , araman 3000 каза:

здравейте ! извинявам се за глупавият въпрос но когато трябва да ми изпратят пари в paypal акаунта какво точно трябва да дам на изпращача за да ми влязат в акунта в paypal ? В банковата знам кяк да ги прехвърля но не знам как да ми постъпят в paypal акаунта ? благодаря

Трябва само мейл адреса на акаунта ти

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.