Прескочи до съдържание

София - Москва; Санкт Петербург - София


П.Кръстев

Препоръчани мнения

Търсим 4/5 билета за Русия по време на Великденските празници. Трябва да имаме 10 нощувки на разположение и ограничаваме излитане и връщането само до 2 оцпии, т.к. искаме да вземем минимална отпуска.

Не знам кога би било най-подходящия момент за закупуване и какви са нормалните цени за тези отсечки. Ако може някой по-запознат да хвърли малко светлина.

 

 

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към коментар

Преди време търсих билети по този маршрут и мисля, че цената е добра още повече, че датите са фиксирани.

 

Най-ниската цена, на която съм попадал е била около 80 евро - Италия - Москва и Санкт Петербург - Италия.

Вътрешни полети има от 50-60- ..... евро в зависимост от сезона. Опция и забавно е пътуването с нощен влак.

Не успях да комбинирам пътуване през Италия без нощувка там.

 

От Варшава има полети и до двата града, цените са съизмерими с горните, но пак нощувка е задължителна.

От Лондон излизат пакети с такъв маршрут на цени около 200 паунда, но не съм убеден, че датите са били като твоите.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, funny каза:

А ако обърнеш програмата , може и така :

 

 

Screen Shot 2018-11-13 at 12.50.22.png

Въпросът е обаче, цената на австрийците с включен багаж ли е? Ако не е с багаж, трябва да се добавят едни 20 евро на сегмент или около 80 евро за "отиване-връщане".  Ако крайната цена с чекиран багаж достигне 285 евро, не можем да кажем, че този превозвач е конкурентен спрямо другите.

Връзка към коментар
преди 18 минути , epetkov каза:

Въпросът е обаче, цената на австрийците с включен багаж ли е? Ако не е с багаж, трябва да се добавят едни 20 евро на сегмент или около 80 евро за "отиване-връщане".  Ако крайната цена с чекиран багаж достигне 285 евро, не можем да кажем, че този превозвач е конкурентен спрямо другите.

Тези по сайтовете от типа на momondo мисля, че са Economy Light. 

Иска ми се да избегнем пристиганията в 00:00-01:00 вечерта защото така губим цял ден, но пък опцията с обръщането на посоката не е лоша идея. Само трябва да се интересувам дали фонтаните в замъка Петерхоф ще са пуснати в края на Април или ги откриват на 01.05.

 

@Таньо, не се интересуваме от вътрешен полет. Решили сме да пътуваме с влак между двата града, но не сме решили дали ще е скоростният или нощтният. 

 

Дали Austrian ще направят някоя промоцийка за черния петък ? :rolleyes:

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към коментар
преди 29 минути , П.Кръстев каза:

Дали Austrian ще направят някоя промоцийка за черния петък ? 

По-скоро оптималната цена ще се появи след  средата на януари.  От друга страна, обаче,  до 260 евро отиване и връщане с чекиран багаж, е приемливата цена за такъв билет в този период на 2019 година.

Редактирано от epetkov
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, epetkov каза:

Въпросът е обаче, цената на австрийците с включен багаж ли е? Ако не е с багаж, трябва да се добавят едни 20 евро на сегмент или около 80 евро за "отиване-връщане".  Ако крайната цена с чекиран багаж достигне 285 евро, не можем да кажем, че този превозвач е конкурентен спрямо другите.

По принцип в сайта на Австрийските авиолинии , точно този полет който съм ти дала е на цена 451 лева и е тарифа Economy Classic / K. Не е Light fare.

 

 

 

 

Screen Shot 2018-11-13 at 18.15.40.png

Screen Shot 2018-11-13 at 18.14.00.png

Редактирано от funny
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Сдобих се с билети София - Москва; Санкт Петербург - София за 26.04-06.05.  Реших да оставим Петербург за второ посещение, т.к. мисля, че фонтаните в замъка Петерхоф отварят на 01.05, а пък искаме да ги видим. 

 

Благодаря за помощта 🙂 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 16 часа, П.Кръстев каза:

Сдобих се с билети София - Москва; Санкт Петербург - София за 26.04-06.05. 

Ясно беше, че рано и късно ще се сдобиеш с билетите, но коя авиокомпания избра? Колко излезе крайната цена?

Връзка към коментар
преди 7 часа, epetkov каза:

Ясно беше, че рано и късно ще се сдобиеш с билетите, но коя авиокомпания избра? Колко излезе крайната цена?

Това, което писах, че съм намерил по-горе.

 

Austrian Airlines, 260 евро на билет. 

07:00 София - Москва 13:25

17:30 Санкт Петербург - София 23:00

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.