Прескочи до съдържание

Будапеща - Монреал - 303 евро


Препоръчани мнения

Една оферта на Turkish за следващото лято, явно от типа грешки: 

 

Будапеща-Истанбул-Монреал + Монреал-Истанбул-(Будапеща) за 303 евро!!!

 

Доста дълъг престой в Истанбул идва и в двете посока, но пък последната отсчка при връщането спокойно може да бъде пропусната :) 

 

post-127-0-32304200-1384360742_thumb.jpg

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Една оферта на Turkish за следващото лято, явно от типа грешки: 

 

Будапеща-Истанбул-Монреал + Монреал-Истанбул-(Будапеща) за 303 евро!!!

 

Доста дълъг престой в Истанбул идва и в двете посока, но пък последната отсчка при връщането спокойно може да бъде пропусната :)

 

Предложението е отлично, някой да е информиран как стои въпроса с визите? Преди 6-7 години като ходих до Монреал си беше сложничко, ама се върнах, та мисля, че за мен няма да е проблем... Ама ако тръгна с жената и децата като нищо може да ми откажат...

Връзка към коментар

Къде са сега билетите на Уиз до Будапеща, къде? :)

 

Доста дълъг престой в Истанбул идва и в двете посока, 

 

що бе, на връщане е само 2:15 часа  :rolleyes:

post-72-0-58966700-1384381474_thumb.jpg

 

ама на нас тук точно връщането не ни е проблема, щото както си писал, него можем да го пропуснем. Но ако не се явим за последния сегмент, мисля че се губят и милите от целия билет, които в този случай с полет до Канада май няма да са малко ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не се губят милите при пропускане на последната отсечка, освен ако е специфично за някои компании. По принцип няма проблем, стига да не се прави много често.

Връзка към коментар

Не се губят милите при пропускане на последната отсечка, освен ако е специфично за някои компании. По принцип няма проблем, стига да не се прави много често.

Може да има и такива, аз казвам от личен опит - веднъж с Австрийците си изпуснах полета на връщане, и след това не ми отчетоха никакви мили за целия двупосочен билет, въпреки че отиването пак беше с тях, и него си го ползвах.

Търкиш като член на Star Alliance, участват в програмата Miles & More, и по аналогия с Остриън няма да се натрупат милите, ако се пропусне последния сегмент. Иначе за тяхната си програма за често пътуващи Miles & Smiles не знам как точно стоят нещата.

Връзка към коментар

По принцип не би трябвало да се губят милите. На мен във всичките ми случаи са се появявали, някой път още преди да съм приключил полета и връщането. И според мен wilks е трябвало по-нахално да си ги поиска, не че вътрешно европейските мили си заслужават усилията :) Но има много причини, поради които да пропуснеш последната си връзка, и само малък процент от тях е тарикатлък, заради който да те глобяват. 

 

Ако е единичен случай не би трябвало да е проблем. 

Връзка към коментар

Това и друг път е ставало на дума,но не помня - какво ставаше с багажа ако пропуснеш последната отсечка? В случая в Будапеща ли ще иде ?

 

Ами по-добре е да си се разбрал преди това да чекираш багажа само до Истанбул, зависи много от настроението на човека на гишето - може да ти позволят, може и да не ти позволят. Иначе най-вероятно ако не се качиш на самолета ще свалят куфара в Истанбул, ама няма да ти го пуснат по колана и подозирам може да стане голям филм...

Връзка към коментар

Доколкото знам от съображения за безопасност се стремят багажа да върви с пътника, и ако не се появиш на гейта ще ти свалят багажа. Нещата не винаги вървят по правилата обаче

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.