Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Не е точно промоция, но вчера Wizzair отново ми дадоха безплатно priority за три различни резервации. Тъй като това се случва за трети път в последния месец за различни полети ще ви кажа какво е общото между тях, без това да е задължително някакво правило. Винаги ме ъпгрейдват около 24 часа преди полета. Правят го за полети, за които са останали поне 20 непродадени места. Тези условия изглежда са задължителни, но не и достатъчни. Освен това след ъпгрейда ми разпределя "случайно" все хубави места.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 10
  • Браво 6
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Знаете ли какво означава "преглед на цените". Такъв надпис излиза сега, в момента, на някои от датите за полети Варна-Лондон-Варна, за декември - януари. Ще ги намалят или увеличат цените?

Редактирано от rdd
Връзка към коментар

Какви са нормалните цени за Лондон Лутън през септември? Горе долу около 210 двупосочен ми се връзва сега, за 2019та , възможно ли е да падне под тази сума или това си е стандартна цена?

Връзка към коментар

Септември пътуват студентите и цените към Лондон са високи. Учебната им година започва между 15 и 30.09 в повечето университети. Към България може и до 20 лв. да паднат.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 14 минути , Емика каза:

Може ли с моя Уиз Дискаунт да купя 2 билета, като аз няма да съм пътник?

 Може но в слуачая трябва да вземеш и за себе си за да ползват и останалите двама отсъпката даже и да не пътуваш понеже като тръгнеш да букваш билет с отсъпка на следваща стъпка пърото име е този на който е членството и не може да се сменя

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Линията на Уиз Еър от Солун до Кутаиси предлага в момента двупосочен билет без уизз дискаунт на цена 44.98 евро,  само с ръчен багаж. Датите са 1-15 октомври 2019. Та, ако някой обмисля път натам, сега е момента според мен.

Screenshot_20181119-160207_Wizz Air.jpg

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

UK to Iceland from only £20.98! Summer from only £41!

Travel dates:
November 2018 to July 2019

 

Routing:
London – Reykjavik – London
To check all available dates click here >>>

 

Edinburgh – Reykjavik – Edinburgh
To check all available dates click here >>>

 

Manchester – Reykjavik – Manchester
To check all available dates click here >>>

 

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/hot-super-cheap-flights-from-london-to-iceland-for-only-21/?fbclid=IwAR3FN1txJBXhgzDswzW254zcUfVz1beWhu2ZLbIsNXrXeafvLyDtwiTa_OE

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

За и от Виена днес има 20%.

20% отстъпка за всички полети до и от Виена!

Без значение какво търсите, Виена може да предложи по нещо на всички приключенци. Възползвайте се от 20% отстъпка за всички полети до и от Виена. Само ако резервирате днес!

ÐдÑавей, ÐвÑÑÑиÑ! 20% оÑÑÑÑпка за вÑиÑки полеÑи до и Ð¾Ñ Ðиена!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Разръшках го, имам дискаунт, но цените ми се струва, че бая са ги завишили преди тая промоция. 😂

Редактирано от BlackArt77
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 часа, BlackArt77 каза:

Разръшках го, имам дискаунт, но цените ми се струва, че бая са ги завишили преди тая промоция. 😂

С промоцията за моята дата бяха по-високи от вчера.

Връзка към коментар

Не намирам никакви намаления. Този сисък който Уизеър са намерили май е на еврейския Дядо Коледа, който не подарява, а продава подаръци на дечицата. Пфуууу... цените, които следя са с по 30% по високи от преди месец.

На всичко отгоре Атина най нахално все още стои като дестинация от София на сайта. 

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Промоции на полети от София до Ейлат (Овда) през януари и февруари. Повече за офертата тук: https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/cheap-direct-flights-from-sofia-bulgaria-to-israel-for-only-e11-98-and-vice-versa-for-13/?utm_source=fly4free.com&utm_medium=pushapp&utm_campaign=push

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.