Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

високи цени  :)

Ама това е просто субективно усещане. :)

Защото тази тема сме я дъвкали тук във форума много пъти и едно нещо са субективните усещания, а друго - безпристрастната статистика.

А благодарение на усилията, уменията и труда на macf1an (господ здраве, дълголетие и хубави французойки да му дава :) )   имаме прекрасната възможност да си направим справка с истинското положение.

И ето какво беше положението при предишен такъв случай - съвсем ясно и категорично - цък  ;)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

усещане не, а мнение, базирано на търсене на билети по време на промоция

досега не съм намирал много изгодни оферти, за полети и дати, които са ме интересували

Връзка към коментар

To вече се изписа, ама да повторя: намалението почва в полунощ. Ако проверявате следобед-вечер на следващия ден вече през повечето дестинации са минали хуните (изкупили са всички билети) и естествено остават много скъпи. Така че...

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Ето ги и статистиките преди, по време и след промоцията .. Всеки да си прави изводите (и графиките) сам ;)

 

Wizz 23.10.2015.xlsb.zip

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

С малко закъснение (заради пореден лилав опит за обезпаразитяване) ето и цените до вчера:

 

 

Wizz 31.10.2015.xlsb.zip

  • Харесвам 14
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Готови ли сте със скрийншоти-те за жаланите дестинации, които дебнете? От мен за/от Барселона до Април включително, да сравняваме после дали е реално намалението, още час и пет минути до новите цени :)

Редактирано от edbloom
Връзка към коментар

Такова мъртвило във форума след 20 % off, историята не помни :) Май само аз си пиша тук, за Барселона е реално намалението, поне от снощи до момента - няма увеличение спрямо цените преди off-a :)

Връзка към коментар

Преди намалението цената за двата полета, които ме интересуват ( София - Милано и Мадрид - София)  е с 20 лева по - евтина от днес...Така че, доста екстравагантен ми се струва термина "намаление"...:)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Преди намалението цената за двата полета, които ме интересуват ( София - Милано и Мадрид - София)  е с 20 лева по - евтина от днес...Така че, доста екстравагантен ми се струва термина "намаление"... :)

Това го провери сега или сутринта в 1,00 часа?

Връзка към коментар

Bergamo - от летището автобус до Brescia, от там пак автобус до Sirmione (Garda), автобус до Верона и от там Болоня.

имах предвид извън Италия

обмислям Краков вече, има по 10 евро полет с Раян  :)

Връзка към коментар

Това го провери сега или сутринта в 1,00 часа?

Още в един часа...Аз не съм професионален магеланец, но съм забелязала, че намалението е само за определени дестинации...Чаках 6 месеца цена за Барселона (120лв двупосочен), и три месеца за Дубай (150 лева двупосочен, а имаше и за 120)..Ще почакам и за тези полети...:)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Никакъв опит не ви трябва, влизате преди да настъпи 01:00 ч в https://wizzair.com/bg-BG/TimeTableи си правите screenshots , месец по месец на желаните отсечки и след това сравняваме. Костов още в 18:50 обяви за предстоящото намаление. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.