Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

3 hours ago, muffytoz said:

Мисля да изчакам да мине промоцията днес.Вчера като не бяха на промоция билетите за Варна-Ларнака бяха по-евтини 🙂

А какъв е проблемът да си купиш днес еднопосочни за дата, на която цената е 17,20 лв. и да добавиш флекс за 2 лв. След това да си ги местиш, докато попаднеш на дата и цена, които те устройват.

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 16 часа, ДиянаВ каза:

А какъв е проблемът да си купиш днес еднопосочни за дата, на която цената е 17,20 лв. и да добавиш флекс за 2 лв. След това да си ги местиш, докато попаднеш на дата и цена, които те устройват.

 :yes:  Това е основната тактика при наличието на промоционалния флекс за 1€ и  като има човек кредити за усвояване. 

 

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар

@Фичо, как ти излизат тези полети? През телефона проверих няколко пъти, няма въобще вътрешни полети от Малпенса през зимата. Преди няколко дни пак ги гледах, за да комбинираме с 3 евровите на Раян и пак нищо не излизаше.

Връзка към коментар
преди 3 минути , Мари Николова каза:

@Фичо, как ти излизат тези полети? През телефона проверих няколко пъти, няма въобще вътрешни полети от Малпенса през зимата. Преди няколко дни пак ги гледах, за да комбинираме с 3 евровите на Раян и пак нищо не излизаше.

На десктоп съм. Даже си купих. 
Ама сега проверих - и на телефона ми излизат ...

 

Screenshot__Wizz Air.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 4 минути , Мари Николова каза:

Много странно!

 

Да, сега виждам, че ако търсиш с инструмента "fare finder" наистина не излизат :rolleyes:

image.png.aebb63b184fd959d287978b77f30b887.png

но ако търсиш с конкретни дати, си излизат
 

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Благодаря 2
Връзка към коментар
преди 41 минути , Фичо каза:

На десктоп съм. Даже си купих. 
Ама сега проверих - и на телефона ми излизат ...

 

Screenshot__Wizz Air.jpg

Как ги комбинира, до Малпенса няма от София или ще кацаш на Бергамо?

Връзка към коментар
преди 7 минути , Alexander каза:

Как ги комбинира, до Малпенса няма от София или ще кацаш на Бергамо?

Не съм ги взел с идеята да летя точно по тази отсечка точно на тази дата, а като възможност да си ги сменя за друг полет (друга дата и дестинация), който наистина ще летя, но ще си имам и flex, за който съм платил само 1€. 

  • Харесвам 5
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Фичо каза:

В момента са налични билети до средата на декември Милано(MXP) > Бари (и vice versa)  за 4.99€ и flex за 1€ 

Фиче, много ценна находка е €4.99 цената за "инвестиционни" билети с €1 флекс.

 

Тя обаче като че ли е най-подходяща за хората с много малко кредит. Билетите са за след само 2 месеца, което предвид очакваните зимни темпове на (не)пътуване може да дойде прекалено скоро за промяна.

 

Хитър вариант е да се залага дългосрочно на Бергамо-Крайова за по €10-15, намират се евтини дати за септември 2021. Разликата е само няколко евро, но така хем билетите са за след 1 година и могат спокойно да отлежават с евтиния флекс, докато на човек му хрумне как да ги намести, хем си остава възможността за супер евтините допълнителни услуги (приорити, чекиран багаж и тн), които при нужда впоследствие се добавят преди билетът да се промени на финалната дестинация. Допълнителните услуги на BGY-CRA са  3 пъти по-евтини отколкото на MXP-BRI, което всъщност би спестило най-много пари.

  • Харесвам 17
Връзка към коментар
преди 1 час, Alexander каза:

Как ги комбинира, до Малпенса няма от София или ще кацаш на Бергамо?

С тези цени на билети ще е по-удачно  да се лети София - Бари и оттам Бари-Малпенса, вместо София-Бергамо и после скъп трансфер Бергамо-Малпенса, за да се направи връзка за някой маршрут от Малпенса... 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 часа, Фичо каза:

На десктоп съм. Даже си купих. 
Ама сега проверих - и на телефона ми излизат ...

 

Screenshot__Wizz Air.jpg

благодаря :smile: не бях си влизала в акаунта от месеци, сега го проверих и имах точно толкова кредит, изтичащ януари, колкото за два такива билета+флекс, та поне да го удължа докъм март

 

ако напомниш и около 15 декември да си ги отменим, ще си златен :good: /подозирам, че съм загубила навиците си да следя за нещо покрай полети, та затова.../

  • Смея се 3
Връзка към коментар
4 minutes ago, antea said:

благодаря :smile: не бях си влизала в акаунта от месеци, сега го проверих и имах точно толкова кредит, изтичащ януари, колкото за два такива билета+флекс, та поне да го удължа докъм март

 

ако напомниш и около 15 декември да си ги отменим, ще си златен :good: /подозирам, че съм загубила навиците си да следя за нещо покрай полети, та затова.../

Грехота е да се отменя такъв билет.

@Фичо, напомни на antea да го промени🙂

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 8 минути , ДиянаВ каза:

Грехота е да се отменя такъв билет.

@Фичо, напомни на antea да го промени🙂

сигурно не е схващам изобщо правилно текущата концепция за този flex, понеже не съм следила развитието последните месеци, но ако се промени такъв билет за нещо, което желая наистина, нали ще си доплатя разликата в цената - т.е. е същото като на 15 декември да вляза да си купувам билети за това, което желая, на редовната им цена? очевидното, което разбирам, е че си удължаваш кредита чрез него?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
23 minutes ago, antea said:

сигурно не е схващам изобщо правилно текущата концепция за този flex, понеже не съм следила развитието последните месеци, но ако се промени такъв билет за нещо, което желая наистина, нали ще си доплатя разликата в цената - т.е. е същото като на 15 декември да вляза да си купувам билети за това, което желая, на редовната им цена? очевидното, което разбирам, е че си удължаваш кредита чрез него?

На 15 декември най-вероятно ще има билет на същата цена за 15 февруари, примерно. Така нищо няма да доплащаш. При Уиз промени могат да се правят неограничен брой пъти и неограничено като времеви диапазон /например няма до 12 месеца напред от датата на първоначалния билет/.

Уиз също могат да ти отменят полета и така да се възвърне кредитът в профила с 2-годишен срок на валидност. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 28 минути , antea каза:

- т.е. е същото като на 15 декември да вляза да си купувам билети за това, което желая, на редовната им цена?

Почти, като изключим че сега флекса е 1 евро, а тогава 11 ли беше... И други врътки има в темите, напр. по някой маршрут багажа е евтин, и като смениш маршрута се запазва, не го доплащаш

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Wizz имат промоция днес - приоритито е намалено с 2евро/4лв. Само че, по любимият ни маршрут до Крайова дори с отстъпката най-ниската цена е 8 евро. Останах с впечатление, че по принцип е 5евро. Иначе най-ниската цена,която видях е Соф-Братислава - 6 евро.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • The rider
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.