Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 39 минути , Мари Николова каза:

Wizz имат промоция днес - приоритито е намалено с 2евро/4лв. Само че, по любимият ни маршрут до Крайова дори с отстъпката най-ниската цена е 8 евро. Останах с впечатление, че по принцип е 5евро. Иначе най-ниската цена,която видях е Соф-Братислава - 6 евро.

Аз не я виждам промоцията...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 21 минути , crazyhorse каза:

Аз не я виждам промоцията...

Излиза като започнеш да резервираш през десктоп версията.Първо виждаш тънка светлосиня лента, с която те уведомяват за отстъпката, а и върху банера с приорити, също има надпис за отстъпка. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 13 минути , Мари Николова каза:

Излиза като започнеш да резервираш през десктоп версията.Първо виждаш тънка светлосиня лента, с която те уведомяват за отстъпката, а и върху банера с приорити, също има надпис за отстъпка. 

Благодаря! 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 часа, Stryper каза:

Wizzair са пуснали вътрешни полети в Италия по 1 евро. Но като не знам дали няма да ни спрат скоро как да вземеш полет до Италия...

Ами ето пак оферта. Примерно Бари-Малпенса полет 1 евро и флекс 10 евро и имаш билет за 11 евро и после сменяш.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
6 minutes ago, Ivko said:

Ами ето пак оферта. Примерно Бари-Малпенса полет 1 евро и флекс 10 евро и имаш билет за 11 евро и после сменяш.

Сменяш, но доплащаш разликата в цената, няма кой знае каква печалба. Аз закупих 5 билета по 1 евро, и да ги загубя, не е голям минус, но ако обстановката е ок, ще търся евтини варианти да стигна до Италия и да си ползвам евтините вътрешни отсечки.

 

Вътрешен не може да се сменя за международен полет.

  • Харесвам 3
  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , Raindrop каза:

Сменяш, но доплащаш разликата в цената, няма кой знае каква печалба. Аз закупих 5 билета по 1 евро, и да ги загубя, не е голям минус, но ако обстановката е ок, ще търся евтини варианти да стигна до Италия и да си ползвам евтините вътрешни отсечки.

 

Вътрешен не може да се сменя за международен полет.

Може да се сменя, но през уеб само от приложението не може не е ясно защо и идеята е да си вземеш флекс на изгодна цена защото при нормална най-ниска цена на билет от 20лв и флекс 20лв минимум плащаш 40лв, а така плащаш само 20лв

 

преди 2 минути , Мари Николова каза:

Дори, ако е купен с флекс? Сигурно ли е това, пробвал ли си?

 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
2 minutes ago, Ivko said:

Може да се сменя, но през уеб само от приложението не може не е ясно защо и идеята е да си вземеш флекс на изгодна цена

 

 

В случая по-важен е факторът доплащане на сумата на билета, и след като нямаме ниска цена на флекса, се обезсмисля упражнението. Лично мнение, разбира се 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , Ivko каза:

Може да се сменя, но през уеб

В такъв случай няма проблем. А това за купуване на флекс с билет за 1 евро и на мен ми хрумна и смятам, че е добра оферта. Флекса е достатъчно ценен( и основна цел на упражнението) и всичко излиза на цената на най-евтиният билет 19.99лв + флекс за 1 евро 😉

 

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 14 минути , Raindrop каза:

В случая по-важен е факторът доплащане на сумата на билета, и след като нямаме ниска цена на флекса, се обезсмисля упражнението. Лично мнение, разбира се 🙂

Ама то е ясно, че се доплаща, но едно е да имаш флекс и да сменяш/отменяш друго си е да нямаш 🙃 примерно аз се сдобих с 4 двупосочни билети с флекс, смених и да доплатих си разликата в цената, НО едно голямо НО аднах и услуги, които се прехвърлиха автоматично на новата дестинация без доплащане, а новите са на тройна цена и сега имам билети с флекс и не ми е все тая дали ще мога да си върна 360лв или ще изгоря с тях

 

+ това мнение 🙃 явно за всеки е ценно различно нещо

преди 11 минути , Мари Николова каза:

В такъв случай няма проблем. А това за купуване на флекс с билет за 1 евро и на мен ми хрумна и смятам, че е добра оферта. Флекса е достатъчно ценен( и основна цел на упражнението) и всичко излиза на цената на най-евтиният билет 19.99лв + флекс за 1 евро 😉

 

Връзка към коментар

Чиста математика е, в крайна сметка, независимо от сбора на двете, и независимо, че мога да сменям, за мен флексът си остава 10 евро, защото при доплащането доплащам разликата над 1 евро до реалната стойност на билета, и реално не ми излиза флекс на цена от 1 евро. Но както и да е, да не изтъняваме много нещата, че има стара приказка - от много изтъняване, може да ги "скъсаме". Бъдете здрави и купувайте на поразия билети 🙂

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
32 minutes ago, don said:

Полети от София до Барселона за месец ноември и декември за по 18 лв

Цените са доста добре, но имайте предвим, че ресторанти и барове в Каталуня са затворени за 2 седмици (до към края на месеца). Но нищо чудно и да се одължат ограниченията:

https://english.elpais.com/society/2020-10-14/faced-with-rising-coronavirus-cases-catalonia-closes-restaurants-and-bars-for-two-weeks.html

 

 

Връзка към коментар
Преди 1 час, don каза:

Полети от София до Барселона за месец ноември и декември за по 18 лв

Има даже и по 16.99лв в посока, която цена е една с или без отсъпка

Връзка към коментар

Hey Italy, we have 10.000 tickets for only €1!

In celebration of newly added routes from Bari to Bologna, Verona and Turin, we bring you a special deal on all our domestic routes, so you can fly across Italy with WIZZ! Book today for only €1 until it lasts!

 👉 wizzair.com

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Както още лятото прогнозирахме - в един момент ще почнат почти да подаряват билети само и само да мотивират някой да пътува.

 

Тепърва предстои битка между лоукостките, макар че в крайна сметка е почти все тая дали ще летиш за 16 или 8 лв. примерно.


Знам само, че много ни разглезват и скоро билети над 20 лв. ще изглеждат колосално скъпи 🙂

 

В интересно време живеем...

  • Харесвам 6
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 12 минути , bad kid каза:

И хотели със 100 % кешбек...

А Уиз картата сама да отказва такса превалутиране и да тегли по един...поздрав на ДСК.

ееееех, размечтахме се! 🙂

 

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • The rider
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.