Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 1 минута , Георги Матеев каза:

Купуваш билет за 200 лв. с флекс - говорим за маршрут, който наистина възнамеряваш да летиш. Същият билет изведнъж поевтинява на 60 лв. Отменяш оригиналния билет и Уиз до минута ти връща в акаунта 195 лв. кредит (удържат само 5 лв за флекса, ако приемем че си взел от промоционалния днес).

 

Със същия този наличен кредит незабавно купуваш същия билет за 60 лв. В акаунта ти остават налични 135 лв, които преди си нямал и които можеш да ползваш за каквото искаш. Напред си. Надцакал си Уиз и системата. Отваряш бира и с кеф се наслаждаваш на момента 🍺

Оффф, аз съм идиот. Забравих, че може и да отменяш, а не само да променяш, като имаш флекс. Извинявам се, наздраве 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , stormbringer каза:

Оффф, аз съм идиот. Забравих, че може и да отменяш, а не само да променяш, като имаш флекс. Извинявам се, наздраве 

Няма грижи. Аз това го ползвам постоянно - от трика отмяна/пререзервация последната година спестих сумарно над 5000 лв. Определено си заслужава периодичната проверка на цените, виждал съм билет от 400 лв. да падне на... 30 лв. в рамките на 2 месеца след покупка. Наздраве 🙂

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Флекса е страшно полезен за ласт минет маршрути. А в условия на пандемия повечето са такива. Например пътуването през Италия и Полша го правихме в движение и благодарение на полетите с флекс хем се спестява, хем не се губят пари, хем си максимално гъвкав с програмата.

Първо маршрута беше Бергамо - Катовице с идея да си чупиме краката около Закопане. В последния момент излезе прогноза за дъжд и гръмотевици точно в тия три дни предвидени за района. А Уиз пуснаха намаление, полетите Бергамо - Гданск рязко поевтиняха и бързо сменихме за там. Имах идея да отскоча за половин ден до Алесунд от Гданск, бях взела билети с флекс, но шматкането из долината Сериана и сноването между Сопот и Гданск ме бяха поизморили, а и нямаше да остане време за прекрасният Гданск, та ги смених без да губя и злота. 🙂

Идиотчето в мен трудно мирясва и бях взела билети за връщане към БГ от Люблин към Бургас, за да можем да разгледаме и този полски град, като за целта след последната нощувка във Варшава трябваше да станем рано и да тръгнем към Люблин. Но след кошмарното тричасово пътуване в претъпкан влак без климатик предният ден, здравият разум надделя и билетите бяха сменени на Варшава - Бургас.

Програмата беше безкрайно гъвкава, защото всички билети бяха от Уиз, еднопосочни с включен флекс. Каквито и дупета да са на моменти си остават мои любимци.😍

  • Харесвам 9
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 49 минути , Георги Матеев каза:

Надцакал си Уиз и системата

Не така публично, да няма утре мейл от Уиз с изискване "Докажете, че реално искате да го летите този полет.

Моля, пратете:

- нивата на ендорфин към момента на плащането.

- клетвена декларация, че само при извънредни обстоятелства, засягащи здравето и живота ще го смените.

- справка от хисторито на личният ви компютър, че сте се интересували от забележителности в района на дестинацията."

😜

  • Шок 1
  • Смея се 16
Връзка към коментар

И по 4.99 евро не виждам сега билети. Не ги е срам😄

Преди десетина дни бях купила от профила си с точки за мен и съпруга билети от 0.99 евро с 6.00 евро флекс - от домашните потреби. После какво сменях, въртях, вече забравих, но сега той, който няма членство, има отделен билет Бари-София платен за 2.79 евро + 6 евро флекс, т.е. общо 8.79 евро, който без доплащане се сменя с такъв от 9.99.

9DC16FC1-D84B-4A3C-981A-F5ABE4D2DBDC.png.a8eb6726b2318f6928cfccf5d9dde99a.png

  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , Pantelej Putnik каза:

Ако ще пътуваме двама, отделно или заедно да купя билетите?

Без значение освен, ако не мислиш, че има вариант единия да се откаже, а другия да пътува

 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , Pantelej Putnik каза:

И както каза по-горе @crazyhorse полетите за отиване и връщане да са на различни билети, нали така?

Да

преди 6 минути , Pantelej Putnik каза:

И както каза по-горе @crazyhorse полетите за отиване и връщане да са на различни билети, нали така?

Така, като са отделни, не се ограничаваш в маршрута и евентуални разлики в цената на отсечките. По-голяма гъвкавост дава🙂

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Не ви трябват домашни потреби - по 6 кинта флекс има София-Милано, София-Дортмунд и Бургас-Люблин. Сменя се без доплащане.

В обратната посока заради курсовата разлика е още малко по изгодно, особено ако се плаща от уиз акаунт в евро.

Сайтът им пак се скапа.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Покрай прекрояването на разписанието са пуснали и промоция:

 

You can now get 30% OFF on selected flights departing on or before 31 October, only available this Wednesday and Thursday!

 

This promotion applies on 22 September 2021 00.00 till 23 September 2021 23.59 CEST (“Promotional period”). 
The 30% discount applies to the fare, excluding the administration fee. 
30% discount applies only on selected flights available on wizzair.com and WIZZ mobile app during the Promotional period. 
Travel period is limited, travels must be completed by 31 October 2021. 
The promotion applies only to bookings made on wizzair.com or on the WIZZ mobile app. 
Promotion does not apply to group bookings.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

С днешните 20% цените за март месец догодина до Дубай доста паднаха и се появиха цени по 20лв в посока някой ако иска да се възползва между 4, 7 и 11 нощувки:

София-Дубай 1 и 8 март, Дубай-София 8 и 12 март 

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
преди 59 минути , Ivko каза:

С днешните 20% цените за март месец догодина до Дубай доста паднаха и се появиха цени по 20лв в посока някой ако иска да се възползва между 4, 7 и 11 нощувки:

София-Дубай 1 и 8 март, Дубай-София 8 и 12 март 

А аз намирам след 26.03 цени на билети 2х евтини от промоционалните, и то на 28.03. и в две посоки.😀 Не до Дубай разбира се.

Редактирано от traveler
  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, traveler каза:

А аз намирам след 26.03 цени на билети 2х евтини от промоционалните, и то на 28.03. и в две посоки.😀 Не до Дубай разбира се.

За къде?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , Otnesen каза:

Ако някой е решил да посети ОАЕ сега е момента за  закупуване на билети. 

 

Screenshot_20211122_115239.jpg.71a45a447a0f8289c9f1e8d3a4962fef.jpg

страхотни цени има март месец, с 50% намаление струват колкото София-Токио с Катар без никакво намаление.

 

image.png.24d74a7dae5dddaf6a4c5978dbfe7d69.png

  • Харесвам 5
  • Браво 1
  • Смея се 21
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.