Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

И аз се разписах почивните дни за 03.08.2016 - 5 дни в Дубай отново за 177 лв. двупосочно заедно с подновяване на по-голямото членство. :)

Редактирано от lesy
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз се разписах почивните дни за 03.08.2016 - 5 дни в Дубай отново за 177 лв. двупосочно заедно с подновяване на по-голямото членство. :)

Мислех, че има разписание само до м.март 2016г. :(

Връзка към коментар

Има ли нещо останало за Барселона през септември или Дубай/Париж по коледа/нова година? През телефона съм и не ми зарежда приложението. Нямам конкретни дати

 

За Дубай са умопомрачителни около Нова година. За септември за Барселона можеш да докараш около 150-170 лв. с различните дати. Виж си ги като имаш възможност. Можеш да комбинираш с отиване/връщане от Валенсия. Пътят е около 4 часа с много удобен автобус и купен билет предварително е 5 / 10 евро.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Георги Василев

И аз се разписах с 2 билета до Париж за Нова Година :)  :wub:

Това е чудесно!!! Браво! :) Исках да съм в голям европейски град на 31.12 е....Париж е идеален за целта! :D

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Има ли нещо останало за Барселона през септември или Дубай/Париж по коледа/нова година? През телефона съм и не ми зарежда приложението. Нямам конкретни дати

София (‏SOF) → Париж Бове (‏BVA) W6 4321  27.12.2015 г. 11:40 ч. - 13:45 ч.

Париж Бове (‏BVA) → София (‏SOF) W6 4322  4.1.2016 г. 14:15 ч. - 17:55 ч.

2 x Възрастен

Общо в BGN 251.98 lv

С WIZZ Discount Club ще падне до 211.98 lv

Цените включват само малки ръчни багажи.

Редактирано от VladimirK
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Vanko, ето как стои въпроса с Париж, към този момент:

 

София-Париж -декември

Sofia-Psris-12p.png

 

Париж-София

Декември

Paris-Sofia-12p.png

 

Януари

Paris-Sofia-01-2016p.png

 

За Дубай вече lesy е писала, че нещата са извън контрол. :biggrin:

 

След малко ще погледна и Барселона по-подробно.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Има ли нещо останало за Барселона през септември или Дубай/Париж по коледа/нова година? През телефона съм и не ми зарежда приложението. Нямам конкретни дати

Ето я и Барселона през септември:

София-Барселона

Sofia-Barcelona-09p.png

 

Барселона-София

Barcelona-Sofia-09p.png

 

Напомням, че това са цените без дескаунт клуб и за да се възползвате от днешната промоция, трябва да изберете конкретен полет и поне 2 пътуващи.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Малко вече им се бъгна сайта, но като цяло освен онази Барселона по Коледа, която VladimirK ни подаде като инфо, нищо примамващо  не открих. А самата идея за Барселона по Коледа нещо не ми е примамваща независимо от цената :) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Взех два двупосочни за Рим през декември за 240 лв..незнам дали през декември Рим е подходящо место ...но пътуването ще е подарък за половинката....почвам да търся оферти в airbnb...ако имате предложения за хубаво ,место с добро местоположение до забележителностите и приемлива цена давайте

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

И аз се разписах с 2 билета до Париж за Нова Година :)  :wub:

 И аз, и аз :)

Съпруга ми ме изненада много приятно преди малко с два билета за ... Париж!   :yahoo:

Аз се бях отказала, но той е видял добри(според него) цени за хубав период.

Нещо магеланска сбирка ли се заформя в онзи град с желязната кула :) :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Съпруга ми ме изненада много приятно преди малко с два билета за ... Париж!   :yahoo:

Аз се бях отказала, но той е видял добри(според него) цени за хубав период.

 

Добре, че не се изнанадахте взаимно за едни и същи дати ;)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Благодаря на всички за бързите отговори. Пуснах 2 резервации (банкови преводи), но ми се иска да откажа единия, за да пусна друг. Има ли такава опция, понеже не я намирам?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря на всички за бързите отговори. Пуснах 2 резервации (банкови преводи), но ми се иска да откажа единия, за да пусна друг. Има ли такава опция, понеже не я намирам?

 

Можете и да платите с карта новата резервация, ако е сигурно, че я искате. :)  

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Лондон през октомври, Израел и Йордания за Нова година :)

За днес май приключих с Уиз еър... засега... макар, че до довечера има много време

От къде ще лети? :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.