Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 1 минута , bobbyfm каза:

Аз пък се колебая за Тел Авив. Някой пътувал ли е скоро натам и знае ли какви са изискванията за пътуване - може ли само с ПСР тест или искат ваксина?

Израел са затворени за туристи, ако не се лъжа. Ето тук може да проверяваш доста лесно: 

https://apply.joinsherpa.com/travel-restrictions

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 37 минути , Lindt каза:

Аз гледам едни билети за Лондон от 1 час и не мога да реша колко вероятно е да отпаднат тази карантина и тестове за февруари. Направете ми услуга да ги изкупите като тези до Бове, за да не го мисля повече 😄

 

моето скромно мнение е, че няма никакъв шанс да отпаднат тези ограничения, специално в UK и специално през февруари, особено след оповестяване на най-лошия и най-добрия сценарий до пролетта, от вчера в по-специализираните среди се говори и по-усилено за локдауни из Европа

 

освен ако не стане чудо някакво и всичко да заглъхне супер бързо

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , antea каза:

освен ако не стане чудо някакво и всичко да заглъхне супер бързо

Стават чудеса...и Ебола от 2014 изчезна изведнъж, както се появи 🙄

Връзка към коментар
Преди 1 час, Lindt каза:

Аз гледам едни билети за Лондон от 1 час и не мога да реша колко вероятно е да отпаднат тази карантина и тестове за февруари. Направете ми услуга да ги изкупите като тези до Бове, за да не го мисля повече 😄

Вземи за Бове - обмислят по - сериозни ограничения за Великобритания през януари и със сигурност няма да отменят сегашното положение скоро. 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 11 минути , Ники Петров каза:

Някой успя ли да намери нещо интересно от София? Аз намирам много малко полети, които са на тези цени...

За много полети имаше добри цени и то за двупосочни, но до обяд почти не останаха. Сутринта като чеквах към 9ч. януари и част от февруари за повечето дестинации бяха на 3.79

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
На 17.12.2021 г. в 8:33, valpet каза:

Взеха всяка сутрин да ни събуждат с промоции.Днес са за  30%

Днес само до 20%

Омръзна ли ви е да ви е студено?

Насладете се на заслужено зимно слънце?

Резервирайте избрани полети до или от Абу Даби на 20 декември с WIZZ и вземете отстъпка до 20%! Планирайте пътешествието си и пътувайте до 26 март 2022 г.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Айде на промоцията на Wizz... 

Wizz Air SALE! Flights from / to the UK from £1 one-way

Routes:

from / to UK

Wizz Air Sale period:

26 – 27 December 2021 (Until midnight)

Travel period:

Until 15 June 2022 (Until midnight)

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Wizz имат някаква промоция - билети по 2,99 евро за полети от/до Италия. Предимно вътрешни успях да намеря.

Бриндизи-Малпенса билет за 2,99е, флекс за 5 евро и приорити за 7 евро - не е някаква супер оферта, но е приемливо евтин "комплект". 🙂

 

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Някой ако е взел от тях може ли да каже ако смени с полет от 9.99 евро, колко му иска доплащане защото мисля, че за полети над 0.99 евро се начислява таксата или нещо имаше.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , Ivko каза:

Някой ако е взел от тях може ли да каже ако смени с полет от 9.99 евро, колко му иска доплащане защото мисля, че за полети над 0.99 евро се начислява таксата или нещо имаше.

През декември взех  за 0,99  плюс флекс за 6 и при смяната доплатих  0,80  евро.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 6 минути , Ivko каза:

Някой ако е взел от тях може ли да каже ако смени с полет от 9.99 евро, колко му иска доплащане защото мисля, че за полети над 0.99 евро се начислява таксата или нещо имаше.

Аз ще взема, но чакам да ми прехвърлят точки.

Миналата седмица вземах на една приятелка без членство по 4.99 евро. После за билет от 9.99 евро /беше такъв без разлика в цената дали си със или без членство/ доплати някъде към 6 евро. След това смени за такъв от 14.99 евро и нищо не доплаща.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 1 минута , marycap каза:

През декември взех  за 0,99  плюс флекс за 6 и при смяната доплатих  0,80  евро.

Да но ми е интересно за полет над 0.99 евро примерно от тези сега по 2.99 евро ако сменяш

Връзка към коментар
преди 1 минута , Ivko каза:

Да но ми е интересно за полет над 0.99 евро примерно от тези сега по 2.99 евро ако сменяш

Не знам. Аз тогава напазарувах от тези по 0,99 и сега не купувам.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.