Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Тази валентинска "промоция" с 20% колкото повече я гледам, толкова по-скъпи ми се виждат билетите, в сравнение с това, което бяха вчера, без "отстъпка" 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, Alexander каза:

Какво се случва за Лондон, до края на месеца Уиз имат масово  цени от 400 до 600лв в посока, има 1-2 билета по-евини само. С доста  нормални АК включващи и ръчен има за около 300лв до Хийтроу.

 

Има ли кой да плаща 500лв за лоу кост без ръчен дори?

Днес почва ученическата ваканция във Великобритания. Когато има ваканции, цените рязко скачат.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Има билети на добри цени из цяла Европа. 🙂 

Освен wizz 😊 има промоции и на ryan. Дано да не е проблем, че е в тази тема.

image.png.e425add637d0911f6528191f3ad84b5b.png

 

 

image.png.9a3b03320e5d15e16461db2994efadf5.png

 

 

 

image.png.22fc5cd525db1b29e5bb3c974f25327a.png

 

 

image.png.b2a2c6209a4636c23dd9864a52760760.png

 

 

image.png.7eea2a9a64945c25fddf969dc08d69c2.png

 

За резервации цък.

 

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
Георги Матеев

Пуснали са Лисабон на много добри цени през април. Например, на 1-11 април двупосочният билет струва доста под 1200 лв! При това без никакви екстри. А флексът е само 68 лв.

 

28662796_Screenshot_20220324-220011_WizzAir.jpg.ee3e7caa6c1f227bc8809fac7e3a5e35.jpg

 

Много искам да се запозная с хората, които плащат подобни цифри.

  • Харесвам 2
  • Шок 2
  • Браво 2
  • Смея се 30
Връзка към коментар
преди 47 минути , Георги Матеев каза:

Пуснали са Лисабон на много добри цени през април. Например, на 1-11 април двупосочният билет струва доста под 1200 лв! При това без никакви екстри. А флексът е само 68 лв.

 

28662796_Screenshot_20220324-220011_WizzAir.jpg.ee3e7caa6c1f227bc8809fac7e3a5e35.jpg

 

Много искам да се запозная с хората, които плащат подобни цифри.

Ами тази тарифа да не е за самолета. Тоест за придобиване на самолета 😄

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 8 часа, Георги Матеев каза:

Пуснали са Лисабон на много добри цени през април. Например, на 1-11 април двупосочният билет струва доста под 1200 лв! При това без никакви екстри. А флексът е само 68 лв.

А аз си чаках да паднат с наближаването на полета.Тия направо ме убиха...😂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
8 hours ago, Георги Матеев said:

Пуснали са Лисабон на много добри цени през април. Например, на 1-11 април двупосочният билет струва доста под 1200 лв! При това без никакви екстри. А флексът е само 68 лв.

 

28662796_Screenshot_20220324-220011_WizzAir.jpg.ee3e7caa6c1f227bc8809fac7e3a5e35.jpg

 

Много искам да се запозная с хората, които плащат подобни цифри.

А само преди няма и две години толкова им се радваше на подобни оферти.

  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 8 часа, Георги Матеев каза:

Много искам да се запозная с хората, които плащат подобни цифри.

Те дори не подозират, колко им е остра нуждата да се запознаят с теб. 🙂

 

  • Харесвам 2
  • Смея се 4
  • Замислям се 3
Връзка към коментар
преди 10 часа, Георги Матеев каза:

Пуснали са Лисабон на много добри цени през април. Например, на 1-11 април двупосочният билет струва доста под 1200 лв! При това без никакви екстри. А флексът е само 68 лв.

Жорка, изчакай до септември, има още по-готини цени :grin:
image.png.55b995bdc19ac6b40718e33ebf421683.png

  • Харесвам 1
  • Шок 3
  • Смея се 7
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 29 минути , Фил каза:

Жорка, изчакай до септември, има още по-готини цени :grin:
image.png.55b995bdc19ac6b40718e33ebf421683.png

То поне да бяха почивни дни... Някой всъщност успява ли да намери логично обяснение за тези цени до Лисабон? Туристическа дестинация е, разбира се, но нито е номер 1, нито е кой знае каква транзитна точка, нито е гастарбайтерски или студентски регион. Нещо не схващам.

 

Единствено ми хрумва евентуално много седалки да са блокирани от агенции и останалите Уиз да ги продава прескъпо, но все пак ми е наистина трудно да си представя някой да плати толкова. Не че нещо, но за 1500 лв. на човек спокойно взимаш екскурзия до Шри Ланка с чартър и хотел.

 

П.С. @stanimir много лошо ме затапи с това изказване, ама ето, палачинката пак се обърна и отново гледаме от другата страна 🙂

 

П.С.2 И за да се посмеете още малко, вижте каква резервация си открих от 2014-а и (срам не срам) колко съм платил тогава за 2 билета до Болоня. Явно невинаги съм бил зъл Уиз гений :grin:

2022-03-25 (1).png

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 17 минути , Георги Матеев каза:

То поне да бяха почивни дни... Някой всъщност успява ли да намери логично обяснение за тези цени до Лисабон? Туристическа дестинация е, разбира се, но нито е номер 1, нито е кой знае каква транзитна точка, нито е гастарбайтерски или студентски регион. Нещо не схващам.

 

Единствено ми хрумва евентуално много седалки да са блокирани от травъл агенции и останалите Уиз да ги продава скъпо и прескъпо, но все пак ми е наистина доста трудно да си представя някой на практика да плати толкова. Не че нещо, но за 1500 лв. на човек спокойно взимаш пакетна екскурзия до Шри Ланка с чартър и хотел.

 

П.С. @stanimir много лошо ме затапи с това изказване, ама ето, палачинката пак се обърна и отново гледаме от другата страна 🙂

 

П.С.2 И за да се посмеете още малко, вижте каква резервация си открих от 2014-а и (срам не срам) колко съм платил тогава за 2 билета до Болоня. Явно невинаги съм бил зъл Уиз гений :grin:

2022-03-25 (1).png

Явно си бил на зор 😉

Връзка към коментар

Най-вероятно са изкупени местата заради събитие или нещо друго. Аз съм плащал такива цени на Уиз по Коледа в последния момент. Не че са ми любими или не бих платил малко повече, за да летя от Хийтроу, ама други места просто нямаше...

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 7 минути , neuromancer каза:

Най-вероятно са изкупени местата заради събитие или нещо друго. Аз съм плащал такива цени на Уиз по Коледа в последния момент. Не че са ми любими или не бих платил малко повече, за да летя от Хийтроу, ама други места просто нямаше...

Това е ясно, но в случая не говорим за празници, нито за ласт минит покупка. Не е и конкретно събитие, тъй като цените по линията като цяло са странно високи за кажи-речи всички дати до октомври. Има някаква тенденция / причина, която ми убягва.

 

Между другото Bulgaria Air също поддържаха много високи цени по тази линия, докато все още летяха до Лисабон.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 7 минути , Георги Матеев каза:

Това е ясно, но в случая не говорим за празници, нито за ласт минит покупка. Не е и конкретно събитие, тъй като цените по линията като цяло са странно високи за кажи-речи всички дати до октомври. Има някаква тенденция / причина, която ми убягва.

 

Между другото Bulgaria Air също поддържаха много високи цени по тази линия, докато все още летяха до Лисабон.

Тур. агенциите ги ползват. Свекърва ми ще ходи с такава края на май. Летят с Уиз. Може и за април да предлагат дата.

За мен е прахосничество, но не всички са с кръвна група ОР /оптимизация на разходите😉/. Има хора на възраст, не знаят език, не им се занимава с организиране, пътуват сами …

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 11 часа, Георги Матеев каза:

Пуснали са Лисабон на много добри цени през април. Например, на 1-11 април двупосочният билет струва доста под 1200 лв! При това без никакви екстри. 

То предпочитам да летя с нормална авиокомпания в случая с Луфтханза макар и с прикачване ако съм на зор толкова да ходя 😃 ама нещо цената е паднала с 300лв да не би да си купил? 😄

 

lisabon april.jpg

 

 

Преди 1 час, Фил каза:

Жорка, изчакай до септември, има още по-готини цени :grin:
image.png.55b995bdc19ac6b40718e33ebf421683.png

И в твоя случай има решение ей така за спорта 😄 отново с Луфти

 

lisabon sep.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 8 часа, Георги Матеев каза:

Това е ясно, но в случая не говорим за празници, нито за ласт минит покупка. Не е и конкретно събитие, тъй като цените по линията като цяло са странно високи за кажи-речи всички дати до октомври. Има някаква тенденция / причина, която ми убягва.

 

Между другото Bulgaria Air също поддържаха много високи цени по тази линия, докато все още летяха до Лисабон.

Преди малко ги разглеждах и ми направи впечатление, че абсурдно високите цени са само в петък. От края на август + септември + октомври, ако искаш в ден петък без комбинации с ден понеделник /линията е в понеделник и петък/, бейсик цена на двупосочния е 1200 - 1400 лв. без екстри. През октомври може да има някое изключение за под 1000 лв. Значи има причина за скъпия петък и освен резервации на тур.агенциите друго не ми хрумва.  Дори през отпускарския август цените за Лисабон не са толкова високи, заради жегите предполагам и пак затова няма организирани пътувания до там.  

Връзка към коментар
преди 38 минути , feel_the_rush каза:

На Луфти най-ниската класа К излиза към 350лв. И летиш като нормален човек, не като натъпкана сардинка 🙂

321-ците на уизз са с напълно нормално разстояние на седалките( даже супер) и определено не си натъпката сардинка както беше в старите им 320-ки с дебелите седалки. Разликата е в заобикалящата среда.... 😄

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.