Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Дано да не е нещо от рода на един билет на цената на 2, купи сега пък ще летиш когато ние решим или очаквай неочакваното - гарантирано закъснение над 3 часа и бързо обслужване от Аероиск.🙂  ..... Не може да им се отрече, че обичат да ни държат в напрежение.... 

  • Смея се 8
Връзка към коментар

Тази седмица летяхме с тях до Ханя. И на отиване и на връщане закъсняха 20-на минути, които наваксаха и стигнаха на време. Всичко останало беше добре. Дано периода с канселирани полети да не се повтаря повече.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, adreno каза:

Голямото чакане се отплати. Промоцията е феноменална - 15% на определени полети.

2.png.07e4be1df35ff33da7ac2bc4f1a29f54.png

Май им трябват парички, щом пускат промо до края на другото лято. 
 

Иначе, ако някой се чувства ентусиаст, има добри цени от Варна до Гетуик и обратно за доста дати през другата година, включително през лятото. Има и за майските и септемврийските празници без взимане на отпуск. 
 

Бургас - Варшава също има за майските и септемврийските празници почти без пари. 
 

Това с Гетуик от Варна е оферта, особено за лятото, когато цените са високи. А до тогава промени ще има със сигурност и дори Гетуик да не остане в разписанието, то Лутън ще си е там и ще може да се смени полетът вероятно (може би и дори с такъв от/до София/Бургас също?). Та, един вид инвестиция, особено, ако някой живее в UK и знае, че му престои връщане в БГ по някое време през лятото догодина. 😁

  • Харесвам 13
Връзка към коментар
преди 21 минути , Фил каза:

Да подскажете билетки по около 12€ за догодина? Че трябва да си подменям част от мебелировката... :wink:

Може и да те накара да доплатиш около 1 евро, ако си с евров акаунт може и по-малко. 😄

 

WAW - TRF - 19.03.23 - 62 zl

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
На 15.09.2022 г. в 5:39, yordanov каза:

Това с Гетуик от Варна е оферта, особено за лятото, когато цените са високи. А до тогава промени ще има със сигурност и дори Гетуик да не остане в разписанието, то Лутън ще си е там и ще може да се смени полетът вероятно (може би и дори с такъв от/до София/Бургас също?). Та, един вид инвестиция, особено, ако някой живее в UK и знае, че му престои връщане в БГ по някое време през лятото догодина. 😁

Който взел от евтините билети за другото лято от/до Варна до/от Гетуик, взел. Махнаха полетите и опциите за смяна са повече от достатъчно - може да се избере Варна - Лутън, както и алтернативни полети от София, Бургас, Пловдив, Констанца до Лутън, както и Букурещ до Лутън, Гетуик или Бирмингам.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 11 минути , yordanov каза:

Който взел от евтините билети за другото лято от/до Варна до/от Гетуик, взел. Махнаха полетите и опциите за смяна са повече от достатъчно - може да се избере Варна - Лутън, както и алтернативни полети от София, Бургас, Пловдив, Констанца до Лутън, както и Букурещ до Лутън, Гетуик или Бирмингам.

Може пак да се появят полетите до Гетуик. Аз имах Букурещ - Севиля от зимното. Махнаха ги и след няколко седмици пак се появиха. Опциите за отменения веднъж полет не изчезват.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , ДиянаВ каза:

Може пак да се появят до Гетуик. Аз имах Букурещ - Севиля от зимното. Махнаха ги и след няколко седмици пак се появиха. Опциите за отменения веднъж полет не изчезват.

Може, може, аз не бързам изобщо. Взел съм си за няколко дати и ще си чакам кротко. Опции поне има бол 😅

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Голяма промоция, нямам думи. Точно преди 2 дена гледах билетите до Ларнака излизаха по около 80 лв. в двете посоки, днес поглеждам  - за същите дати само връщането е 416 лв. 🤣

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Да, за началото на Ноември гледах аз, скоро е, но все пак ми се вижда драстична разликата в цената в рамките на няколко дни. В тази връзка си мисля, че може за някои дестинации цените да са вдигнати преди да се пусне промоцията 🤔

Връзка към коментар

Ами не само "може".

Цените не са фиксирани и може да има разлика в рамките на 5 минути, тоест просто така работят нещата, не е нещо лично.

Връзка към коментар

И аз си купих билети за Меминген преди няколко седмици за 23 октомври, бяха по 19.99 лв, сега проверих... по 117.99 са.  Колкото повече се запълват седалките в самолета, толкова повече скачат цените (тоест толкова по-скъпи стават свободните седалки) с наближаването на датата на полета.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Предполагам промоция на WDC - намалява цената на еднопосочни полети от/до Лисабон в април от 979.99 на 763.99 лева. Не съм проверявал за други месеци, но е възможно да има същата или по-голяма отстъпка.

 

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Има добри цени до Рияд от София за 108 евро двупосочно от април до юни.

19 – 23 Apr €148 
23 – 30 Apr €164
30 Apr – 7 May €138
7 – 14 May €108
14 – 21 May €110
21 – 28 May €108
28 May – 4 Jun €110

riyadh.jpg

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Температурите са над 40 градуса още от края на март. Имам познат, който беше в края на ноември преди време и каза, че е 30 градуса. Погледнах в https://www.accuweather.com/  всичките 12 месеца, та единствените месеци, които са с поносими поне за мен температури са декември, януари и февруари. За по-топлолюбивите, стават и ноември, и март 😄 Ама от април до края на октомври си е по-зле и от Дубай като температури.

  • Харесвам 6
  • Шок 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.