Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 28 минути , darinamarinova каза:

Прага, Чехия до Варна, България само за €22 отиване и връщане (цена за членове на Wizz) (дати от февруари до март) https://www.secretflying.com/posts/prague-czech-republic-to-varna-bulgaria-for-only-e22-roundtrip/

Бих заложил на тази седмица:

image.png.06a81fece91ff2af0bc891bb2c0acf67.png

за 10-12Е отгоре.

Отделно според мен зимата не е времето за ходене в Прага.

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
Преди 1 час, darinamarinova каза:

Прага, Чехия до Варна, България само за €22 отиване и връщане (цена за членове на Wizz) (дати от февруари до март) https://www.secretflying.com/posts/prague-czech-republic-to-varna-bulgaria-for-only-e22-roundtrip/

Виждам вече как една мечта става реалност. 🙂 @Фил, за теб говоря. Ти и Варна обичаш. 🙂

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 20 минути , Pantelej Putnik каза:

Виждам вече как една мечта става реалност. 🙂 @Фил, за теб говоря. Ти и Варна обичаш. 🙂

Благодаря за подсещането.:good:
Всъщност, Прага (през Белград) беше единственото, което успях да взема от нощта на музеи..., пардон - от нощта на промоциите. :grin:

  • Харесвам 6
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 9 минути , Фил каза:

Благодаря за подсещането.:good:
Всъщност, Прага (през Белград) беше единственото, което успях да взема от нощта на музеи..., пардон - от нощта на промоциите. :grin:

Честито! 🙂

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

На 19ти е. Ама по принцип на рожден ден се дават подаръци на рожденика, та не тръгвай с голямата кошница 😀.

 

 

ПП искам да кажа, че обикновено дават примерно 20% отстъпка и цената ще стане 80% от 500 лева, няма да стане 20 лева.

Редактирано от neuromancer
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 15 минути , vutov87 каза:

Нямат ли рожден ден днес?

Че ми трябват два билета за Варна до Кьолн или Дортмунд.

 двупосочни за 6-10/11 септември, a са по 550-600 лв на човек.

Изчакай. Билет от 300 лв. Дортмунд Варна изведнъж стана 80. Около месец и половина преди полета. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 52 минути , vutov87 каза:

Нямат ли рожден ден днес?

Че ми трябват два билета за Варна до Кьолн или Дортмунд.

 двупосочни за 6-10/11 септември, a са по 550-600 лв на човек.

Миналата година Райънеър пуснаха промоция точно на рождения ден на Уиз! 🤣

  • Харесвам 5
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 27 минути , kali KH каза:

Бъг ли има приложението на Уиз?Отхвърля ни плащана поне 10 пъти с 3 карти.

Ноември месец ми се случи същото - апп, десктоп, дебитни карти, революти, нови акаунти - няма оправия - накрая платих с банковия превод. Явно се появява чат-пат този бъг и други хора потвърдиха, че им се случва понякога. 

Връзка към коментар

Аз на сляпо (без впечатления от точно този проблем, а общо) бих посъветвал ако приложението не върви, да пробвате сайта, и обратното

Връзка към коментар
преди 9 часа, vutov87 каза:

Нямат ли рожден ден днес?

Че ми трябват два билета за Варна до Кьолн или Дортмунд.

 двупосочни за 6-10/11 септември, a са по 550-600 лв на човек.

С Луфтханза не са ли доста по-малко? 🙂 Впрочем, една идея. Кацате някъде в Германия, където излиза по-евтино и там се възползвате от 50-евровия билет за всички видове транспорт без ICE влаковете.

преди 6 часа, Ivko каза:

Забравил съм какво е да плащаш с карта 🙄😬

А какво, носите кеш в централния офис на Уиз в Будапеща ли? 🙂

Връзка към коментар
преди 21 часа, Kosta Grudov каза:

Ноември месец ми се случи същото - апп, десктоп, дебитни карти, революти, нови акаунти - няма оправия - накрая платих с банковия превод. Явно се появява чат-пат този бъг и други хора потвърдиха, че им се случва понякога. 

И с банков превод не става,изписва payment failed и нищо не става.Това,за толкова години купуване на билети с Уиз,не ми се е случвало. 

Връзка към коментар
преди 2 часа, kali KH каза:

И с банков превод не става,изписва payment failed и нищо не става.Това,за толкова години купуване на билети с Уиз,не ми се е случвало. 

На мен така ми се случи миналата година август месец. Накрая се съгласих да купя по-голямото членство и мина плащане с карта. Реално платих повече с това членство, но имах билети. 

Едит: мина плащането от компютър. Приложението не ме допускаше да стигна до плащане, понеже беше твърдо решило, че съм бот. Аз не пробвах различни дати, понеже търсих конкретни. Нямаше логика... 

Редактирано от maia_sg
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 32 минути , tch каза:

19 процента на всички билети над 219 евро 😂 повече не очаквам.

Ооо, ще се ходи в Лисабон, значи! 🤣 Тъкмо на 1000лв билет тези 19% лесно се смятат. 😁

 

  • Смея се 13
Връзка към коментар
преди 2 часа, tch каза:

19 процента на всички билети над 219 евро 😂 повече не очаквам.

Или 19 цента за всички полети! 

 

преди 2 часа, tch каза:

19 процента на всички билети над 219 евро 😂 повече не очаквам.

 

Връзка към коментар

                                                               B0DA8C94-E200-4C9A-A4E0-0FAA2378C320.jpeg.95367da24b833a96464b0ce29791302b.jpg

 

Купона почна и за сега няма увеличение на цените спрямо вчера поне на тези полети където следя и реално отсъпка има, но примерно до Лисабон няма намаление на нито един полет сигурно и за други ще е така. Ще видим утре.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 48 минути , Ivko каза:

                                                               B0DA8C94-E200-4C9A-A4E0-0FAA2378C320.jpeg.95367da24b833a96464b0ce29791302b.jpg

 

Купона почна и за сега няма увеличение на цените спрямо вчера поне на тези полети където следя и реално отсъпка има, но примерно до Лисабон няма намаление на нито един полет сигурно и за други ще е така. Ще видим утре.

При мен си има увеличение на полетите, които гледах..

  • Харесвам 4
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Аз следя 3 дестинации, и трите са още с високи цени (гледам WDC). По 2 от тях намалението е реално, а по третата са качили цената и от нея са направили отстъпка.

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.