Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Взех два двупосочни за Рим през декември за 240 лв..незнам дали през декември Рим е подходящо место ...но пътуването ще е подарък за половинката....почвам да търся оферти в airbnb...ако имате предложения за хубаво ,место с добро местоположение до забележителностите и приемлива цена давайте

 

Вижje тук http://magelanci.com/topic/3297-%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82-%D0%B2-%D1%80%D0%B8%D0%BC/

и ако не държите на хладилник и телевизор, бих Ви препоръчала Casa Santa Sofia - http://www.booking.com/hotel/it/casa-di-procura-delle-suore-catechiste-di-sant-anna.bg.html?aid=368032;label=casa-di-procura-delle-suore-catechiste-di-sant-anna-mxypWGd0GsG1C4Dbxn8nJwS14778425844%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg;sid=74f19ccb23d743c7af5eed8d5960bf2d;dcid=1;ucfs=1;srfid=b0964fa4b7284f502bd6840574b89320315dd6e3X1;highlight_room=

Връзка към коментар

Виждам, че с някои хора от форума се дублираме като дати и дестинации.  Дубай 03.08-07.08.2015 , 6 човека 576 лв. Заради навалица в офиса сутринта изпуснах възможността да се възползвам от септемврийските ниски цени, но после като установих, че разликата в градусите за август е септември е в порядъка на 2/3, спрях да се чудя за август, а направо резервирах.

 

Също така по коледа в Париж, като към вече закупените (2-ма човека 160 лв.), добавих още 4 - ма с нова резервация, но вече на 760 лв.

Връзка към коментар

Mary,

 

От къде ги вземаш цените за целия месец за дестинацията в този табличен вид?

Извинявам се предварително ако вече е ставало дума за това тук във форума, но аз поне не съм попадал

 

Днес се убих да сменям дати и да преписвам. На мишката ми мазол и излезе от толкова цъкане ...

Връзка към коментар

Mary,

 

От къде ги вземаш цените за целия месец за дестинацията в този табличен вид?

Извинявам се предварително ако вече е ставало дума за това тук във форума, но аз поне не съм попадал

 

Днес се убих да сменям дати и да преписвам. На мишката ми мазол и излезе от толкова цъкане ...

Заповядай:  давам линк.

Въвеждаш дестинациите и ще се покажат по месеци. :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Заповядай:  давам линк.

Въвеждаш дестинациите и ще се покажат по месеци. :)

 

  :thankyou:

Благодаря  на теб и на теб и на другите колеги които откликнаха. 

 

Остава да  кажете и как да почерпя ...  :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте,

активно следях цените на билетите на Wizz до Барселона за м. Юли (20-26.07.) и преди 2-3 дни бяха по около 250 лв. на човек София-Барселона-София, т.е. 500 лв. за двама.

В момента същия билет излиза 602 лв. и промоцията внушава, че втория билет ти е безплатен!! Мисля, че кампаниите на wizz често са подвеждащи  :angry:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте,

активно следях цените на билетите на Wizz до Барселона за м. Юли (20-26.07.) и преди 2-3 дни бяха по около 250 лв. на човек София-Барселона-София, т.е. 500 лв. за двама.

В момента същия билет излиза 602 лв. и промоцията внушава, че втория билет ти е безплатен!! Мисля, че кампаниите на wizz често са подвеждащи  :angry:

А сутринта как беше цената?

Защото за билетите, които ние купихме сутринта, сега има доста голяма разлика - повече от 150лв.

Връзка към коментар

А сутринта как беше цената?

Защото за билетите, които ние купихме сутринта, сега има доста голяма разлика - повече от 150лв.

 

Aбе, не знам каква е била цената, но преди дни имаше 79лв посока с членството за Дубай. Такава цена не видях днес, освен ако не е изкупена, но ме съмнява. Днес все пак е празник и минималната е 99 лв. :biggrin:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

На няколко пъти вдигаха базовите цени днес... Сутринта към 7 ч. купих до Айндховен на безбожно висока цена (фиксирани дати за концерт в Ротердам), към 10 вече беше 80 лева повече, в момента е 140 повече. Със сутрешната спестих 223 лева от последната актуална и значително повече от края на април, та доволна съм! :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз съм доволна от покупките ми днес, Малта през месец септември за 5 дни на цена 271лв. за двама, Париж 2016 год. месец март 223 лв. за четири човека, малко рано - но пък изгодно.

Явно при такива промоции трябва да се купува, по рано сутринта.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

И след като цените се вдигнаха до небесата... след прИмоцията... дали ще паднат? Някой има ли наблюдения от миналата година?

Редактирано от ivabeleva
Връзка към коментар

Aбе, не знам каква е била цената, но преди дни имаше 79лв посока с членството за Дубай. Такава цена не видях днес, освен ако не е изкупена, но ме съмнява. Днес все пак е празник и минималната е 99 лв. :biggrin:

Аз нощес взех точно на 79 лв.ведната посока, сутринта вече бяха нагоре.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.