Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Забелязах много хитър ход на Уиз ето и примера

 

Цената на Бургас-Будапеща за 27.08 е дава за 59.99 но като цъкна на нея ми излиза за 509 лв има и доста други дестинации същите номера

post-1819-0-17361200-1432129845_thumb.jpg

post-1819-0-31167700-1432129852_thumb.jpg

Връзка към коментар

Цените в разсписанието и актуалните в сайта много често са различни за съжаление. И това съм го хващал десетки и стотици пъти в нормални дни, какво остава за вчера - горе долу се ползваше за разписание по дати и часове, не и за цени. Но все пак разсписанието е едно от любимите ми неща при Wizz и когато го въведоха се родих :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

macf1an, аз повече чета, отколкото пиша, но да знаеш, че таблиците ти са ми много полезни и искрено ти благодаря за труда и усилието :kiss::girlinlove:

Дали знаеш и за начин да направя всички цени със стойност под 50, да са със син текст и в синя клетка примерно? :blush:

Miroslava правилно ти е отговорила, но имай предвид, че това ще маркира в синьо и 50 лв, и 50 евро .. но няма да маркира равностойността в шекели, примерно ... валутата трябва да се гледа :)

 

Забелязах много хитър ход на Уиз ето и примера

 

Цената на Бургас-Будапеща за 27.08 е дава за 59.99 но като цъкна на нея ми излиза за 509 лв има и доста други дестинации същите номера

За съжаление е така. Някъде се мъдреше "информация", че данните от разписанието са за "последно търсения полет" по дестинацията... но и това не е съвсем вярно. По същата причина и сайтовете, които дават да се навръзват лоу-кост билети : skypicker,com, azair.com, airixo.com дават една цена, но като тръгнеш да плащаш, проверяват действителната моментна.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Няма как в ден на промоция да хванете турбо далавера по обедно време. Истинските оферти са в 1:00 EET (0:00 CET) предната нощ. Само тогава може да се правят изводи за ценовата политика. Защото истерията по промоцията така повлича купувачите, че до сутринта цените стигат нормалните си пазарни нива, а по обяд вече са доста по-скъпи от обичайните. И за целта не са нужни никакви манипулации от страна на АК, просто всеки следващ билет е по-скъп. И заради инерцията на купувачите АК печели доста повече от обикновено. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На специален полет за журнасти Уиз ер са сервирали следното меню:

 

wizzkaja_2e711af6b4d638ff16232eeeabfd0b1

 

 

 

 

Към менюто е имало и анкета с въпрос колко биха платили за него :)

 

Ако съм гладен аз бих си поръчал такова меню :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

На специален полет за журнасти Уиз ер са сервирали следното меню:

 

wizzkaja_2e711af6b4d638ff16232eeeabfd0b1

 

 

 

 

Към менюто е имало и анкета с въпрос колко биха платили за него :)

 

Ако съм гладен аз бих си поръчал такова меню :)

9.99€

Връзка към коментар

Само аз ли не виждам хлебче?

10лв няма да е, но 10 евро по-може.

 

Хлебчетата винаги ги дават отделно притоплени. Ако Уиз ер реши да въведе такова меню ще убие много традиционни авиокомпании с техния все по смешен “безплатен“ кетъринг на борда.

 

9,99 евро е добра цена :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

...По същата причина и сайтовете, които дават да се навръзват лоу-кост билети : skypicker,com, azair.com, airixo.com дават една цена, но като тръгнеш да плащаш, проверяват действителната моментна.

 

А някои, като Azuon пък, генерално "отказват" да обновяват цените си, особено в дни с промоции. Онзи ден например програмата категорично "закова" цените, и то само на Wizz Air, на 1 час преди 0:00 ч. и през целия ден отказваше да ги обновява. Пълен бойкот! Или блокаж!

Но то им стана май хроничен бъг това на азуонците. :(

Връзка към коментар

Като цяло, седмицата след "промоциите" е доста зелена.

На малките графики ясно се вижда голямата нестабилност около рождения ден ..

 

Wizz 29.5.2015.xlsx.zip

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Хлебчетата винаги ги дават отделно притоплени. Ако Уиз ер реши да въведе такова меню ще убие много традиционни авиокомпании с техния все по смешен “безплатен“ кетъринг на борда.

 

9,99 евро е добра цена :)

 

Познах, познах :dancer:

Офтопик, но ми стана любопитно.

В кои компании дават отделно претоплени хлебчета?

С поне 10 съм летяла, но на такава не съм попадала.

Винаги заедно с храната са ги давали :huh:

Връзка към коментар

Не точно претоплени, но все пак достатъчно вкусни хлебчета се раздават допълнително в Иберия.

Дават хлебче с храната и след това няколко пъти минават с една табла да раздават допълнително още хлебчета.

Връзка към коментар

Представям ви една новост в редовните статистики:

 

Wizz 04.6.2015.xlsx.zip

 

За всеки от 60 те полета, които Уиз имат от/до България, цените за следващата 1 година са представени с цветове, спрямо средното ниво за посоката, закръглени, в лева.

Така лесно може да видите дали и къде има две зелени стойности в двете посоки, близко една до друга, и да се ориентирате дали цените са разумни.

 

Първо "издание" е, та ако има някакви пропуски, грешки, забележки - споделяйте.

Данните са от вчера.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 45
Връзка към коментар

Представям ви една новост в редовните статистики:

 

attachicon.gifWizz 04.6.2015.xlsx.zip

 

За всеки от 60 те полета, които Уиз имат от/до България, цените за следващата 1 година са представени с цветове, закръглени, в лева, спрямо средното ниво за посоката.

Така лесно може да видите дали и къде има две зелени стойности в двете посоки, близко една до друга, и да се ориентирате дали цените са разумни.

 

Първо "издание" е, та ако има някакви пропуски, грешки, забележки - споделяйте.

Данните са от вчера.

 

Какво направи ти бе, човек!

 

Луд на шарено се радва. Много ни разглези!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Представям ви една новост в редовните статистики:

 

attachicon.gifWizz 04.6.2015.xlsx.zip

 

За всеки от 60 те полета, които Уиз имат от/до България, цените за следващата 1 година са представени с цветове, спрямо средното ниво за посоката, закръглени, в лева.

Така лесно може да видите дали и къде има две зелени стойности в двете посоки, близко една до друга, и да се ориентирате дали цените са разумни.

Браво, браво!!! :clapping::hi:

  :sungum::locomotive: 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.