Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Ще дам 2 примера, за най-лесно:

Оптимално време за посещение на Милано: 3.12 - 8.12. Тъмно зелени са и двете.

Най-неизгодно време : 30.12 - 2.01. Ярко червени са и двете.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Представям ви една новост в редовните статистики:

 

attachicon.gifWizz 04.6.2015.xlsx.zip

 

За всеки от 60 те полета, които Уиз имат от/до България, цените за следващата 1 година са представени с цветове, спрямо средното ниво за посоката, закръглени, в лева.

Така лесно може да видите дали и къде има две зелени стойности в двете посоки, близко една до друга, и да се ориентирате дали цените са разумни.

 

Първо "издание" е, та ако има някакви пропуски, грешки, забележки - споделяйте.

Данните са от вчера.

 

Гениално! Страхотен си! :girlinlove: :girlinlove: :girlinlove:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Представям ви една новост в редовните статистики:

 

attachicon.gifWizz 04.6.2015.xlsx.zip

 

За всеки от 60 те полета, които Уиз имат от/до България, цените за следващата 1 година са представени с цветове, спрямо средното ниво за посоката, закръглени, в лева.

Така лесно може да видите дали и къде има две зелени стойности в двете посоки, близко една до друга, и да се ориентирате дали цените са разумни.

 

Първо "издание" е, та ако има някакви пропуски, грешки, забележки - споделяйте.

Данните са от вчера.

Как изкарваш цени до Memmingen за септември,като на сайта им изобщо не излиза нито Memmingen нито Мюнхен?

Връзка към коментар

Един въпрос за статистиците - дебна един билет София - Дортмунд, примерни дати 28/07 - 04/08, който в момента е паднал на 59 лв на посока (с клуба); дали да чакам евентуално 20% тези дни? 

Редактирано от stormbringer
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ето цените преди промоцията.

Добавили са нови полети до Лутън догодина и е отразена смяната на летището в Рим:

 

Wizz 17.06.2015.xlsx.zip

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Гледаме, гледаме. Остави маймунките.  :)

 

Аз съм в едно неопределено търсене на билет за някъде близо в Европа, например Италия, на максимално ниска цена до края на годината. Обещала съм на децата да ги кача на самолет и дестинацията се определя от цената на самолетните билети. :P

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Сакън нищо не махай - благодарност! Точно в този момент ми свърши уникално хубава работа - чудех се как по дяволите да комбинирам билет от Лондон - София - Лондон около Коледните празници, комбиниран с още един билет София - Лондон - София. Така че и за напомнянето благодаря, че съм една шматка и забравям къде да гледам  :blush:

Връзка към коментар

Някой гледа ли ги изобщо или да разпускам зоопарка ...

 

Wizz 26.6.2015.xlsx.zip

Нали съм ти казал, че следим с повишено внимание. Редактирано от Zaro
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой гледа ли ги изобщо или да разпускам зоопарка ...

 

attachicon.gifWizz 26.6.2015.xlsx.zip

Ама какво разпускане, моля те! Тебе съм сигурна, че всички те следят изкъсо, / аз, специално - с отворена уста, заради способностите ти и огромното ти КПД :) /Нека стои, моля! :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Да попитам нещо - имате ли наблюдение дали цените на билетите мърдат по време на Коледа? Заслужава ли си чакане? Благодаря :)

Имам. Синът ми пътува обикновено петък / събота седмицата преди Коледа от 3 години с различни АК. 100 паунда с багаж еднопосочен Лондон София е най-ниската цена с дискаунт. Преглеждай и БГ-ер. Улучвали сме и при тях такава цена, основно към Лондон.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.