Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Имам. Синът ми пътува обикновено петък / събота седмицата преди Коледа от 3 години с различни АК. 100 паунда с багаж еднопосочен Лондон София е най-ниската цена с дискаунт. Преглеждай и БГ-ер. Улучвали сме и при тях такава цена, основно към Лондон.

 

Благодаря ти. При мен са различни малко опциите, затова попитах дали билетите на Уизеър по време на Коледа търпят намаление по време на промоциите им или няма смисъл да ги дебна... 

Връзка към коментар

Аз вече си взех за Дубай в края на ноември и излезе около 280 лв. на човек + багаж + избиране на място + прайорити бординг. 
Преди 40-45 дни бяха много евтини (под 250 лв.), но тогава не можах да се организирам...

Връзка към коментар

Маймунките изакаха поредната порция шарении от Уиз.

Т.като табличката стана доста широка, закръглих стотинките нагоре и стесних колоните.

Тук-там съм пипнал и други визуални аспекти, а и обнових курсовете на валутите на втората страничка :)

 

Wizz 03.7.2015.xlsx.zip

  • Харесвам 16
Връзка към коментар

Дубай е на 160 лева, преди "корекции" с любимите ни сайтове:

http://www.fly4free.com/cheap-flights-from-sofia-to-dubai-from-160-bgn-82-eur/

 

На първо четене: 67 евро с Дайнърс.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Георги Матеев

Дубай е на 160 лева, преди "корекции" с любимите ни сайтове:

http://www.fly4free.com/cheap-flights-from-sofia-to-dubai-from-160-bgn-82-eur/

 

На първо четене: 67 евро с Дайнърс.

 

Потвърждавам, току-що си взех един септемврийски Dubai за 67 евро с Дайнърса през jetcost.fr -> rumbo.fr. Доста сериозна отстъпка като се има предвид, че точно за моите дати цената в сайта на Wizz е 220 лв. (180 лв. с Discount club).

 

Който има карта Diners вече не е нужно да си купува членство в Discount club или дори да чака 20% намаления - по тази схема цената винаги е доста по-ниска.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 10
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Дубай е на 160 лева, преди "корекции" с любимите ни сайтове:

http://www.fly4free.com/cheap-flights-from-sofia-to-dubai-from-160-bgn-82-eur/

 

На първо четене: 67 евро с Дайнърс.

 

Офертата се предлага на страницата на Уиз повече от седмица. Тези сайтове много бавно се активизират с оферти.Сетиха се, както се казва. :lol:

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Офертата се предлага на страницата на Уиз повече от седмица. Тези сайтове много бавно се активизират с оферти.Сетиха се, както се казва. :lol:

Ами сподели, де :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Потвърждавам, току-що си взех един септемврийски Dubai за 67 евро с Дайнърса през jetcost.fr -> rumbo.fr. Доста сериозна отстъпка като се има предвид, че точно за моите дати цената в сайта на Wizz е 220 лв. (180 лв. с Discount club).

 

Който има карта Diners вече не е нужно да си купува членство в Discount club или дори да чака 20% намаления - по тази схема цената винаги е доста по-ниска.

Моля те, сподели повече за Дайнърс, някъде ми е минавала информация, ама... :rolleyes: 

Връзка към коментар

Първо проверих преди да питам  ;)

Няма намерени резултати за 'dinners'.

 

Diners с едно н :) Иначе ей това е темата, може да започнеш горе-долу от тук, последните страници се коментира предимно Diners: http://magelanci.com/topic/1152-най-добрите-условия-за-кредитна-карта-за-често-п/?p=97489

 

А, иначе май вече ги няма същите отстъпки с нея, така че може въобще да си спестиш четенето на тоя етап. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

От днес темата за Дайнърс е отделна, дано си се ориентирала:

Кредитна карта Diners Club

 

За радост, отстъпките отново ги има. Справки тук:

rumbo.es 23-42 eur отстъпка от билети

 



За всички дебнещи какви цени да подбият с новите си кредитни карти:

 

Wizz 10.7.2015.xlsx.zip

 

Зоопаркът го е ударил на уволнявка покрай жегите, та ако видите кусури - казвайте ..

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Тези май забравиха, че все пак и промоции трябва да пускат отвреме навреме ...

Ето състоянието за миналата седмица:

 

 

Wizz 17.7.2015.xlsx.zip

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

P.S. Изчислението за определени дати (около Коледа) с багаж и паркинг за Уиз и Luton показва по-скъпа цена отколкото с British Airways от Heathrow (багаж и автобусен билет). Само че с Уиз печеля един ден (вечерен полет). Оф, та кога казвате има промоция... :)

Връзка към коментар

Тези май забравиха, че все пак и промоции трябва да пускат отвреме навреме ...

За да няма големи очаквания - според моята статистика за минала година (ако не съм пропуснал нещо) през летните месеци -  юни, юли и август 2014-та г. - нямаше 20% намаления :rolleyes:

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

За да няма големи очаквания - според моята статистика за минала година (ако не съм пропуснал нещо) през летните месеци -  юни, юли и август 2014-та г. - нямаше 20% намаления :rolleyes:

 

 

За да няма големи очаквания - според моята статистика за минала година (ако не съм пропуснал нещо) през летните месеци -  юни, юли и август 2014-та г. - нямаше 20% намаления :rolleyes:

 

 

След по-големите намаления от Дайнерс и малко по-разпространените Маестро, има ли някой да чака символичното -20%/! :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

След по-големите намаления от Дайнерс и малко по-разпространените Маестро, има ли някой да чака символичното -20%/! :)

 

А който не разполага с тези карти, да похапва буци ли? :) 20 % за два билета Лондон - София и обратно в най-пиковия сезон е немалка сума...

П.П. По-точно 90 паунда...

За да няма големи очаквания - според моята статистика за минала година (ако не съм пропуснал нещо) през летните месеци -  юни, юли и август 2014-та г. - нямаше 20% намаления :rolleyes:

 

 

Въздъхвам - значи Септември. Ако не, ще се наложи да платя и така. Сефте... Благодаря ти!

Връзка към коментар

  20 % за два билета Лондон - София и обратно в най-пиковия сезон е немалка сума...

За пиковия сезон Wizz май не са най-добрата опция за Лондон, дръж под око другите компании. ;)

 

 

А който не разполага с тези карти, да похапва буци ли?

Който не разполага да не се ослушва, а да си изкара! :biggrin:

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.