Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

А който не разполага с тези карти, да похапва буци ли? :) 20 % за два билета Лондон - София и обратно в най-пиковия сезон е немалка сума...

П.П. По-точно 90 паунда...

 

Въздъхвам - значи Септември. Ако не, ще се наложи да платя и така. Сефте... Благодаря ти!

Миналата година имаше 20% на 13.07. Не, че това има значение, де, но би трябвало скоро да има...

Редактирано от noshtna_ptica
Връзка към коментар
Георги Матеев

Чакаме комбинацията от двете..

 

Трудно... Забелязал съм, че когато има намаление, то се отразява само на страницата на Wizz. Никъде другаде цените не падат.

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

А който не разполага с тези карти, да похапва буци ли? :) 20 % за два билета Лондон - София и обратно в най-пиковия сезон е немалка сума...П.П. По-точно 90 паунда...

 

 

Въздъхвам - значи Септември. Ако не, ще се наложи да платя и така. Сефте... Благодаря ти!

Още се куми - утре ще са над 100 паунда ли са , лири ли са. Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Още се куми - утре ще са над 100 паунда или лири ли са.

 

Иронията в случая е неподходящ инструмент. Просто исках да покажа, че 20% са цифра. Или поне за мен е. А дали ще се кумя или не, в крайна сметка сама ще си платя сметката. Не виждам с какво мнението ти помага - на мен или когото и да е - в този форум за взаимопомощ. Поздрави. 

Редактирано от Гост
Връзка към коментар

Стана нещо като традициция края на юли/първата половина на август Wizz да правят страхотни намаления на цените си за периода октомври/ноември беза това да е съпроводено с какавато и да е рекламна кампания.

Понеже от близо две години почти не ги следя има ли нещо такова за цените през февруари/март ... в смисъл падат ли към един момент спрямо сегашните ? Традиционно за втората половина на март залагат по-високи цени , но дали търпят корекция при излизане на лятното им разписание ?

Възможно е и този юли/август да има намаление на цените на билетите за полети през ниския сезон, без да пускат промоция -20%.

 

Това мнение трябваше да е за темата http://magelanci.com/topic/3830-wizz-air-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%B8-%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0/и липсата на промоции -20% през лятото. Моля модераторът да го премести.

Редактирано от VladimirK
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Възможно е и този юли/август да има намаление на цените на билетите за полети през ниския сезон, без да пускат промоция -20%.Това мнение трябваше да е за темата http://magelanci.com/topic/3830-wizz-air-периодични-промоции-обща-тема/и липсата на промоции -20% през лятото. Моля модераторът да го премести.

На кое му казваш нисък сезон?

Връзка към коментар

А който не разполага с тези карти, да похапва буци ли? :)  20 % за два билета Лондон - София и обратно в най-пиковия сезон е немалка сума...

П.П. По-точно 90 паунда...

За пиковия сезон Wizz май не са най-добрата опция за Лондон, дръж под око другите компании. ;)

 

 

И като ти казах вчера да следиш другите компании - ето виж днес неуморимият откривател Жоро М. какво пак е споделил тук :)

Не знам за кои дати точно търсиш билети, на едно сравнение на прима виста на дати около коледно-новогодишните празници  Лондон-София-Лондон 21.12 - 05.01 показва следното

с Wzz - около 400eur

с еГейците ( ;)  ) - около 210eur от техния сайт

с еГейците ( ;) ) - около 160eur през jetcost с Maestro , вероятно с Diners може още да се изцеди.

(верно че полетите са през Атина, де, и има малко по-дълго висене (няколко часа) през нощта на летището в Атина на идване, но пък в Лондон си на Хийтроу, а не на Лутън...

въпрос на преценка дали може да жертваш няколко часа и известно неудобство за сметка на доста по-ниска цена )

 

Обаче малко се отплесваме от темета тук за Уиз, защо не си пуснеш отделна тема за кои дати търсиш - хем спецовете да ти намерят различни по-тънки опции, хем тук началниците да прехвърлят тези няколко мнения да не спамим тая тема?

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Извинявайте, моля ви за малко разяснение - нищо не разбирам от тази таблица - цените в лева ли са?

Сега гледам в сайта на уиз - София-Бари-София в периода 14-09-21.09, за двама възрастни и едно дете - 234 лв. в двете посоки 

А тези таблици друго ми говорят...

Извинявам се з а тъпия въпрос, ама....

Тези май забравиха, че все пак и промоции трябва да пускат отвреме навреме ...

Ето състоянието за миналата седмица:

 

 

attachicon.gifWizz 17.7.2015.xlsx.zip

Връзка към коментар

Аз съм на мнение , че полетите до Бари не отиват на добре

Преди 2 дни гледах полет, който беше 60.00 лв.

В момента, за същия полет искат 33.33 % по-малко

Значи отиват на много добре, как да не са добре?

Връзка към коментар

Извинявайте, моля ви за малко разяснение - нищо не разбирам от тази таблица - цените в лева ли са?

Сега гледам в сайта на уиз - София-Бари-София в периода 14-09-21.09, за двама възрастни и едно дете - 234 лв. в двете посоки 

А тези таблици друго ми говорят...

Извинявам се з а тъпия въпрос, ама....

Първата страница си има колонка, в която е обявена валутата.

Втората страница е само в лева, а курсът е показан в началото. Стойностите са закръглени нагоре.

 

Тези полети са стрували 80 лв в петък, за 1 възрастен.

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

Значи отиват на много добре, как да не са добре?

За пътниците - да, ама за Уиз - не. А за  нещастие именно авиокомпанията решава по коя дестинация да  лети  <_<

Може понижаването на цената да е част от редовните флуктуации на цената

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.