Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Гледам цените за датите , които следя от 1 месец- няма никакво намаление. Цените са абсолютно същите , както без 20% намаление!

 

Промоцията е за 31.08 и 01.09  :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Гледам цените за датите , които следя от 1 месец- няма никакво намаление. Цените са абсолютно същите , както без 20% намаление!

започва от утре, по принцип се притесняваме да няма 'увеличение'

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Бистрили сме ги много пъти . Аз при 2 за 1 и да не съм хващал истинско 2:1 , но до 1.5:1 съм намирал  :)

Както винаги за определени дестинации ще има увеличение , за други ще има реално намаление. Играта им е една и съща.

Връзка към коментар

За да спрем с гадаенето има още час - запишете си цените в момента и проверете веднага след началото на промоцията.

Моля приложете скрийншот , за да е по-достоверно.

Аз лично ще го направя за няколко дестинации.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Имам компютър и таблет пред мен , а по ирония точно сега не дебна нито една дестинация. Просто ми е за играта , хоби или както щеш го наречи  :)

Е , виждам един Дубай ,  който може да го докарам до 80 евро двупосочен де  :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Aз пък сигурно съм единствения тук чийто членство е изтекло и съм вътре . Не можах да избия тия 60 лева , защото имам само два полета за един човек . 20 кинта съм вътре ! 

Връзка към коментар

Да, намалението е реално. От 4 месеца дебна един полет и днес най-накрая цената му е надолу - точно с 20%. Взимам го, че нямам нерви да го следя повече :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

...Е , виждам един Дубай ,  който може да го докарам до 80 евро двупосочен де  :lol:

 

Wizz X Sofia (SOF) Dubai (World Central) (DWC)  Вт, 1 дек 12:55 Сб, 5 дек 20:20 4 ч. 50 [4 д. 1 ч.] 5 ч. 30 85,09 EUR

Wizz X    Sofia (SOF)    Dubai (World Central) (DWC)  Вт, 1 дек 12:55 Вт, 1 дек 19:45 4 ч. 50 34,36 EUR

Wizz X    Dubai (World Central) (DWC)    Sofia (SOF)  Сб, 5 дек 20:20 Сб, 5 дек 23:50 5 ч. 30 50,73 EUR

 

Това как ви изглежда? Добре ли е? Като цена, сезон, продължителност...? Че вече почти съм натиснал "Продължи"...  :)

 

 

P.S. Благодаря, Stenk! :)

Връзка към коментар

Нещо сте спали :biggrin: Октомври и ноември имаше за 80-100 лева през системите.  Тва   80евро с днешната промоция ли е, но пак си е дебелерка? :biggrin:

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Преди седмица взех София - Болония - София за 120 (за 2ма), сега с намалението идват 125, за същите дати - ест., 5 лв. не са нещо проблемно, но преценката "купувай сега" е била точна :) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.