Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

По принцип и аз чакам 1.00 часа, за да купувам билети, но от няколко седмици следях полетите до Барселона през януари и установих, че за моите дати преди обяд отиването е 60 лв., а следобед по незнайни причини цената става 80 лв.. И снощи в 1 часа си имаше реално намаление, но на следобедните цени и не купих. Тази сутрин отново проверих, 60 лв. без намалението и ги купих. И преди съм забелязвала разлика в цените сутрин и вечер (в дни без намаления). 

Връзка към коментар

Тази сутрин си купила за 60 , с или без wizz club ? Кажи за кои дати става дума да проверим . Най-ниската цена без членство в посока е 79,99 лв по-принцип за Барселона. С членство и отстъпка 20 % става 51,19 лв - това е най-ниската възможна цена на отсечка за тази линия. 

Връзка към коментар

Аз втори път на това Wizz хоро не се хващам и вече ще дебна до последно.

 

При последното намаление взех 2 билета от Айндховен до София, като тези -20% към дадения момент изглеждаха напълно реални. Седмица след края на намалението цената обаче рязко се срина и същите билети вече струваха с по 50 евро (!!!) по-евтино. С други думи - прецаках се с общо 100 евро, което отдавна не ми се беше случвало и то особено в такъв голям размер. Как да не им се дразня на лилавите?

 

За пореден път се убеждавам, че ценовата политика на Wizz не подлежи на никаква логика. Билетите им са като борсови акции и си менят цената по 6 пъти дневно. Не си прецакан единствено когато купиш билет за €10.

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Аз следя конкретна дата за Малта(да купя два билета за приятели, които да пътуват с нас). От много време насам два двупосочни струват 550 лева(това с таксата от 32 лева), в 01.00 тази сутрин бяха 450 лева. Така че, да, имаше намаление. Няма да казвам за колко съм купила нашите билети - 120 лева, два двупосочни с таксата.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Да, за 51,19 купих тази сутрин. Преди намалението 59,99 беше сутрешната цена с членство, 79,99 - следобедната. Нощес в 1 20-тте % намаление бяха върху 79,99. Не направих screenshots, защото съм руса и не знам как да ги направя на таблет :) Още от миналата седмица ги следя, поне през ден съм проверявала. Датите са 20 - 22 януари.

Връзка към коментар

Не се притеснявай, взела си на най-добрата цена. И бъркаш за това със сутрешните и следобедните цени, поне в този случай - най-ниската беше и е 79,99 и става на твоята, както писах и по-рано. Друг е въпроса, че 20 % от 59,99 лв не са 51,19 лв, но това сме го коментирали и друг път, когато се комбинира Wizz club и 20 % не са 20 % до стотинката :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Може и да бъркам, обясних вече за цвета на косата :) , така си спомням, че следобед цените от 79,99 ставаха на 99,99. Абсолютно си прав, най-ниските цени съм взела, така че ми е все тая какви са били цените и какво помня :)

Връзка към коментар

Пак еврейски номера :)

От любопитство следих цените по две-три дестинации от около преди месец. И не само такива от София. До вчера не мърдаха изобщо, днес вече бяха увеличени някои с по 50%, други с по 30-40%. С измисленото им "намаление", пак се оказаха по-скъпи, отколкото преди БЕЗ намаление  :lol:

Тези са неспасяеми...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Аз затова гледам само ,когато пуснат нова дестинация или зимно или лятно разписание.

мда, аз така се запасих още от март с билети до декември, тва е най-добрият вариант  :lol:

Връзка към коментар

Вече съм убеден,че в намаления и периоди за намаления при тези си е чист късмет.Явно хората търсещи ниска цена са изобретателни,търпеливи и с много информация и това им бърка в печалбите.Логиката нещо да се намали е или щото не върви,изтича му срока на годност или има конкуренция...при ниско тарифните напоследък май е зарибявка.Или все пак да отчетат намаления или промоция за да се набъркаш...Така както в хипермаркета те вкарват за едно,че да си вземеш и от другото(без намаление),което всъщност е целта.Пътувал съм евтино с тях ,но от 2 год.цените им не са същите...Който следи дадена дестинация,няма как да го излъжат или убедят,че правят реални намаления.Даже и това - от 4 до 6 седмици преди полета,цената да е най-ниска не е меродавно.Ако им разбереш спатиите,ще имат по малко печалба,следователно и те стават все по изобретателни и хитри,непредсказуеми...Сещам се преди години за едно яке в един магазин с една цена.След месец имаше 30% намаление на всички стоки.И якето беше намалено,само че сложили по висока цена с 30%,задраскали я видно...и по ниската е точно като намалена..с тази разлика,че този който има памет и интерес е запомнил,че точно тази цена е същата както и преди намалението.Важен е обаче надписа с големи букви и ярък цвят...за да те вкарат вътре ;)Хитрините са същите,само стоките различни!

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

.Ако им разбереш спатиите,ще имат по малко печалба,следователно и те стават все по изобретателни и хитри,непредсказуеми

 

Трябва да отдадем дължимото на изобретателността на Уиз, независимо дали ги харесваме или не, защото те трябва да оперират на доста по-неплатежоспособен пазар, в сравнение с Райън и Изи, и очевидно се справят много добре, след като продължават да се разрастват.

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

За другите дестинации не споря, не веднъж съм ги хващал в измислени намаления и сме писали по темата, но за Барселона до Април месец беше реално, не ги вдигнаха заради off-a . А и трябва да знаеш как вървят цените, за да може да ги хванеш, все едно да ходя да си купя броколи от първата сергия на пазара на промоция и да знам дали е ОК цената, ако не съм обиколил преди това този и един-два други пазара, откъде да знам :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ето движението на цените около промоцията:

 

attachicon.gifWizz 14.11.2015.xlsb.zip

 

Не е толкова зле, колкото друг път.

Оооо, Биг МаГ, много ти благодаря! Сега ще си напазарувам едни билетки за Болоня от твоята прекрасна за моите дати табличка. ;) ;) ;)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Оооо, Биг МаГ, много ти благодаря! Сега ще си напазарувам едни билетки за Болоня от твоята прекрасна за моите дати табличка. ;) ;) ;)

И мен много ме блазнят едни коледни билети баш до там...

Връзка към коментар

Този път и за мен има - единият ми полет е по - скъп от вчера , но другия  е с 50% по - евтин за точна дата до Милано през февруари... Та първата крачка за Мароко я направихме:)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Дебна полет за средата на февруари и единния има увеличение с 20лв и като се сложи днешното намаление, се изравнява цената от преди седмица. Предполагам, че утре цените ще са още нагоре

Редактирано от Alexander
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.