Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

В 01.00 имаше страшни цени за някои от италианските дестинации. За съжаление в 01.00 не е много удобно време да търся желаещи да гледат децата на еди коя си дата  :) И си ядох захарния памук през стъкло...

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

за Болоня има 38 кинта без Дискаунт клуб даже  :biggrin:

 

дали народът вече се напътува и някои дестинации ще стават празни както стана с Венеция

 

Вчера четох, че резервациите на самолетни билети до Париж са паднали с 25% сравнено със същия период миналата година. Явно страховете от терористични атаки си дават отражението...Сега е моментът да се дебнат промоции ;)

Връзка към коментар

Вчера четох, че резервациите на самолетни билети до Париж са паднали с 25% сравнено със същия период миналата година. Явно страховете от терористични атаки си дават отражението...Сега е моментът да се дебнат промоции ;)

Предполагам и за Брюксел ...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ами за Брюксел онзи ден за дата 16.12 си взех билет за 20 лева с членска карта ( днес е 19,19)  ;) Само преди няма и месец (но опредлеено преди терористичните атаки) сестра ми са си взели пак само отиване за тази дата за двама без дискаунт  общо за 180 лева, т.е. по 90 лева. Незнам дали е заради събитията но има драстична разлика.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В 01.00 имаше страшни цени за някои от италианските дестинации. За съжаление в 01.00 не е много удобно време да търся желаещи да гледат децата на еди коя си дата  :) И си ядох захарния памук през стъкло...

 Е, аз за това ще си заведа и трите деца до Болоня за един уикенд в края на януари.  ;)  :lol:

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Е, аз за това ще си заведа и трите деца до Болоня за един уикенд в края на януари.  ;)  :lol:

Ей това винаги ме е дразнило на живеенето в Бургас. Хич не мога ей така за уикенда да си взема шапката, както се казва и да отида да пия кафе в Италия /например/, защото билета е 20 лв... Не че не мога, се обезсмисля, като добавиш още 150-200 лв бензин + 6 часа път, в двете посоки... Друго си е да си в София, за малко повече от половината време Бургас-София, вече си в Италия!

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Не съм сигурен дали е за тук въпроса ми, но да попитам - достижимо ли е Летище Шалероа с обществен транспорт от Брюксел за полета на Уиз до София сутринта?

Връзка към коментар

Не съм сигурен дали е за тук въпроса ми, но да попитам - достижимо ли е Летище Шалероа с обществен транспорт от Брюксел за полета на Уиз до София сутринта?

 

Да. https://www.brussels-city-shuttle.com/en/#/

Връзка към коментар

Не съм сигурен дали е за тук въпроса ми, но да попитам - достижимо ли е Летище Шалероа с обществен транспорт от Брюксел за полета на Уиз до София сутринта?

Виж тази тема и можеш да продължиш въпросите в нея, или в отделна:

Трансфер: Шарлероа - Брюксел - Шарлероа
Връзка към коментар

Резервирах 4 полета с Уиз ер за общо 50 евро :) Ако бях се ровил още малко можех да смъкна цената и на общо 40 евро или по 10 евро на полет, но реших да им оставя малко пай ;) Не може човек винаги да е максималист ;)

 

Ровете се! Има още доста зимни промоции! B)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Не зная колко им е намалението,миналата седмица купих билети до Болоня, вчера се пробвах отново.Като накичих всички екстри, дето си ги ползвам дежурно, двата билета ми излязоха по - евтини с 3,96:((През сайта на Уиз , че това, с другите сайтове не го мога.:(

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към коментар

Ей това винаги ме е дразнило на живеенето в Бургас. Хич не мога ей така за уикенда да си взема шапката, както се казва и да отида да пия кафе в Италия /например/, защото билета е 20 лв... Не че не мога, се обезсмисля, като добавиш още 150-200 лв бензин + 6 часа път, в двете посоки... Друго си е да си в София, за малко повече от половината време Бургас-София, вече си в Италия!

 

В случя мога да ти цитирам само Тодор Колев :)

 

 

София, братче, е центъра на просветата,

в София са, братче, най-хараби момчетата.

София, братче, е центъра на планетата,

в София са, братче, най-хараби артистчетата.

 

София, София, мой малък Лондон,

София, София, ау обичам те.

София, София, мой малък Лондон,

София, София, ау обичам те.

 

https://www.youtube.com/watch?v=sZuGAMHODDc

през rumbo? 

 

Директно в сайта на Уиз ер.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Да, такива купих. Ми , тогава, къде им е 20% - ното намаление? :unsure:

 

 

намалението е 80 ст. 20 % от 4 те лева, които са реално билета,16 те лева админ. такса не я намаляват  

 

 

Директно в сайта на Уиз ер.

ok 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

намалението е 80 ст. 20 % от 4 те лева, които са реално билета,16 те лева админ. такса не я намаляват  

ok 

Анаааа, аз, наивната си мислех, че от крайната сума :blush: И за какво намаление говорим, то е смешно, да не река жалко.

Връзка към коментар

Мдам, аз вече го направих. Напазарувах едни билети до Лондон за цялото семейство през зимната ваканция.

Не са от най-най-евтините, но пък са ми най-удобните за Исландия :)

А всичко тръгна от случайно излезли ми евтини полети до Бристол в края на януари(но от там вече не са на добри цени полетите до Исландия), а уж официално линията се пуска от март...

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.