Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Има-няма една, две седмици, откакто не са пускали промоция :P

Аз следя един конкретен полет и се чудех днес защо са вдигнали цената, а то за да може утре да е на "промоционална" цена.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

20% Отстъпка* на Всички полети, Всички Дестинации! Ако резервирате на 05 Януари 2016, само за членове на Wizz Discount Club.

 

*Към тарифата се прилага 20% отстъпка, включително такси, задължителни допълнителни суми и малка кабинна чанта (макс.: 42 x 32 x 25 см) но без да е включена административна такса. Тази промоция важи на 6 януари от 00.00 ч. до 24.00 ч. централно европейско време. Отстъпката е валидна само за нови резервации за до 10 пътника. 20% отстъпка не се прилага за следните полети: Будапеща – Бордо – Будапеща на 14 юни; Будапеща – Марсилия – Будапеща на 18 юни; Будапеща – Лион – Будапеща на 22 юни.

Редактирано от oli_mali
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Който иска - може да пусне по някой скрийншот за цената в момента по дестинации, които следи, и после съответно от положението след 01:00 часа. ;) 
(или пък само дати и цена)

Връзка към коментар

Аз дебна за един свързващ полет Барселона - София, 16.03.2016 и стасистиката досега е следната (цени с дискаунт клуб)

 

BCN-SOF 16.03.2016

 

09.09.2015 – 50eur wizz discount

10.09.2015 – 50eur wizz discount

15.09.2015 – 50eur wizz discount

22.09.2015 – 50eur wizz discount

01.10.2015 – 60eur wizz discount

20.10.2015 – 42eur wizz discount / 20% off

21.10.2015 – 66eur wizz discount / 20% off

22.10.2015 – 110eur wizz discount

29.10.2015 – 140eur wizz discount 36 места заети

30.10.2015 - 140eur wizz discount 36 места заети

01.11.2015 - 140eur wizz discount 36 места заети

25.11.2015 – 66eur wizz discount / 20% off / 36 места заети /

26.11.2015 – 66eur wizz discount / 20% off / 36 места заети /

27.11.2015 – 90eur wizz discount 38 места заети /

09.12.2015 – 60eur wizz discount 38 места заети

15.12.2015 – 50eur wizz discount / 20% off / 38 места заети /

16.12.2015 – 50eur wizz discount 39 места заети

21.12.2015 – 50eur wizz discount 39 места заети

02.01.2015 – 50eur wizz discount 43 места заети

04.01.2015 – 50eur wizz discount 43 места заети

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Фичо, почти съм сигурен, че към края на Февруари, началото на Март ще стане на 39,99 евро , но тогава може да няма 20 % off. P.S. какво ти е на теб, един, но голям маймун :) 16 Март, твърда дата ли ти е ? На предния ден на 15 вечерта от Валенсия е 39.99 евро без намалението . Апропо, цял Февруари, най-ниските възможни цени до и от Валенсия с два полета седмично, ако не сте ходили сега е момента :)

Редактирано от edbloom
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Фичо, извини ме за лаишкия въпрос, но как ти излиза колко места са заети в даден полет?

И аз изгарям от любопитство  :)

Връзка към коментар

Фичо, извини ме за лаишкия въпрос, но как ти излиза колко места са заети в даден полет?

Сигурно брои заетите седалки, като симулира купуване на билет. :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

В Rumbo като търсиш показва и броя на свободните седалки за тази цена. Само че там са евентуално с някакви отстъпки от картите, но пък без дискаунт и може да има разлики в цената и да не си сигурен, че са същите места...

Иначе ми изглежда, че Фичо е търсил като увеличава броя на пътниците докато се промени цената.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Фичо, извини ме за лаишкия въпрос, но как ти излиза колко места са заети в даден полет?

И аз изгарям от любопитство  :)

 

Както правилно е предположила Mary - когато проверявам каква е цената, продължавам още две стъпки напред,  симулирайки покупка, и като се отвори прозорецът за избор на място, виждам колко места са заети.

 

Иначе ми изглежда, че Фичо е търсил като увеличава броя на пътниците докато се промени цената.

Не, в случиая аз  търся общо колко билета са закупени от съответния полет, а не колко билета остават на определена цена.

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Фичо, почти съм сигурен, че към края на Февруари, началото на Март ще стане на 39,99 евро , но тогава може да няма 20 % off.

Не знам ..., чак до края на февруари не ми се чака ...

 

 

16 Март, твърда дата ли ти е ? На предния ден на 15 вечерта от Валенсия е 39.99 евро без намалението . Апропо, цял Февруари, най-ниските възможни цени до и от Валенсия с два полета седмично, ако не сте ходили сега е момента :)

Да, твърда е - сутринта на 16-ти март, живот и здраве, кацаме в Барселона на връщане от Сингапур през Лондон.

Иначе аз бих останал 2-3 дни в Испания, но този път не пътувам сам и другите едва ли ще могат да си удължат отпуската.

Иначе във Валенсия сме ходили всички, а в Барселона - само аз.

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

Сетих се, след като писах, че ми беше казал на Коледната. За Валенсия, знам че си бил (дори квартири беше препоръчвал) , към другите беше насочено това. И аз бих взел сега и да не чакам края на Февруари/началото на Март. Липсват ми твоите предложения за дестинации както едно време, когато излизаха промоциите на Wizz :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

. Липсват ми твоите предложения за дестинации както едно време, когато излизаха промоциите на Wizz :)

 

Е, то вече си губи смисъла, при положение, че разполагаме с инструменти като

http://airixo.com

http://skypicker.com

http://azair.eu

 

а си е хамалогия все пак цялото разцъкване.

Връзка към коментар

Е, то вече си губи смисъла, при положение, че разполагаме с инструменти като

http://airixo.com

http://skypicker.com

http://azair.eu

 

а си е хамалогия все пак цялото разцъкване.

 

А аз дори не ги и знаех тези инструменти... :huh: Консервирана мухла!

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.