Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

А аз дори не ги и знаех тези инструменти...

Имаш  късмет че Големия Мак в момента е в Куба, метка си Дайкирита и Маргарити и си пафка Cohiba в компанията на знойни мулатки, които се надпреварват да спечелят вниманието Му, та не му остава много време да наднича във форума.

Иначе да те е баннал! :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Имаш  късмет че Големия Мак в момента е в Куба, метка си Дайкирита и Маргарити и си пафка Cohiba в компанията на знойни мулатки, които се надпреварват да спечелят вниманието Му, та не му остава много време да наднича във форума.

Иначе да те е баннал! :biggrin:

 

Големият Мак отдавна ме е класифицирал вътрешно като Голяма Бяла Птица относно купуване на билети, та от жал може да ме остави  :biggrin:

Връзка към коментар

Нещо интересно? Има някакво намаление по датите и полетите, които търся аз, но не е чак "уау". Гледам предимно по майските празници. Явно наистина е още рано. Мисля, че февруари имаха пак промоция покрай всички останали промоции на авиокомпаниии около 14 февруари

Връзка към коментар

Е няма какво да е "уау", това си е стандартна промоция 20 % off, друг е въпроса, че около Май цените са безумни. Виж за Февруари и Март,  евтини с лопата да ги ринеш и като ги комбинираш с тия 20 %, става екстра :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Хора, ще ме успокоите ли, че е рано да пазарувам за май за Париж и септември за Барса??? Че започва да ми писва да чакам, а цените хич не ме кефят. И въобще защо, по дяволите, не мога да намеря свястна цена за Барселона и на нормалните АК? Сега ще пътуваме трима човека общо за 450 евро /с Ал Италия навръщане, а на отиване е Бг еър/, а за септември цената за двама идва къде 450 евро :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:  . Това е за оплаквателната тема, май.

Връзка към коментар

Много зависи кога е за Септември, фестивала на града е в средата на Септември, последните 2 години си взимах 7-8 месеца преди това.

въх, утЕпа ме!!! Хич не се бях сетила за това :mad:  Мен ми трябват за круиз. 17.09-25.09., май съвпада с този фестивал, пуууууу

Връзка към коментар

въх, утЕпа ме!!! Хич не се бях сетила за това :mad:  Мен ми трябват за круиз. 17.09-25.09., май съвпада с този фестивал, пуууууу

Още по-лошо,връщането съвпада и с четирите почивни дни за 22-ри. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

въх, утЕпа ме!!! Хич не се бях сетила за това :mad:  Мен ми трябват за круиз. 17.09-25.09., май съвпада с този фестивал, пуууууу

 

 

свалих една от таблиците от миналия юли и видях, че за съседни дати e  имало по 175 лв на посока без дискаунт

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не се вълнувайте чак толкова... и двата полета са само свързващи - за мартенските празници реших да ходя до Порто и този маршрут беше най-изгоден. Заповядайте обаче в Португалия :)

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Не се вълнувайте чак толкова... и двата полета са само свързващи - за мартенските празници реших да ходя до Порто и този маршрут беше най-изгоден. Заповядайте обаче в Португалия :)

 

Кога си точно в Португалия?  :biggrin:

Редактирано от Гост
Връзка към коментар

Не се вълнувайте чак толкова... и двата полета са само свързващи - за мартенските празници реших да ходя до Порто и този маршрут беше най-изгоден. Заповядайте обаче в Португалия :)

Ти защо реши, че само до Лондон или Айндховен ни се ходи? :lol:  :lol:  :lol:  

Ех, пък как мислим едновременно с Rainy!!!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

3-6 Март. Дотогава ще си изкарала ли книжка за автобус? :)

ОО, господин Матеев, с теб мислим еднакво, и ние ще сме тогава в Португалия, ама само в Лисабон, но ще пътуваме с "нормални" АК, цената на билетите ми се върза добре. Е, не питам за твоята, щото със сигурност ти се е вързало 5 пъти по-евтино, ама карай. Ако Рейни изкара книжка, ще пием по кафе някъде в Лисабон :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

А всички останали - мразя ви! То изкарахте от сто реки вода, само за да ме депресирате :angry:  за Барселона И Диан, и Бад, и Яни. И не ми е толкова зора цената ,колкото пътуването без прекачване, което дават уиз, за това ги дебна, но няма как да пътуваме на круиз без багаж, и то два, та просто ....  правя си харакири и туй то.

Редактирано от luba_rizova
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Споко бе, пропусни я тая промоция и не взимай :) Ще има много следващи дотогава, и цените няма да се вдигнат много, най-много да паднат или да измислим някакъв друг вариант :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.