Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Сега направих нова справка за два билета + бебе до Малта 22.09 - 01.10 и цената е същата като вчера. Предишните дни без отстъпката цената е с малко над 11% по висока. Още има време да решим дали да не направим една лежерна семейна Малтийска почивка. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Цената е  такава, каквато е - полетът ще е директен.
Единствено в предвид съчетанието от бебе и късно време на пристигане,  може пък да решите да пътувате до Рим, а след това с влак до Неапол.

Връзка към коментар

Експерти :), аз пътувах сега за Нова година до Болоня за 50 лв. с Discount club отиване и връщане, но обмислям и едно ходене средата на август - примерно от 15 до 20. Как ви се струва 120 лв. в този период за отиване и връщане с малък салонен. Имам Discount club. Да се хвърлям ли, или да поизчакам още време? Благодаря предварително! :)  

Връзка към коментар

Експерти :), аз пътувах сега за Нова година до Болоня за 50 лв. с Discount club отиване и връщане, но обмислям и едно ходене средата на август - примерно от 15 до 20. Как ви се струва 120 лв. в този период за отиване и връщане с малък салонен. Имам Discount club. Да се хвърлям ли, или да поизчакам още време? Благодаря предварително! :)  

Миналата година имаше и малко по-ниска цена, но ако гониш конкретни дати, то няма гаранция, че ще има ниска цена точно за тях.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

За Уиз е Божа работа ще има или няма да има по ниска цена. Та мисълта ми е ако вътрешно си ок с тази цена плащай. И да падне няма да е с много, но може да се качи с много. 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

А как ви звучи цена от 1200 лв (без днешното намаление беше 1390 лв) до Малта за 3-ма възрастни с 1 бебе и 3 куфара от по 23 кг в периода около Великден? 

Много е по принцип.

Но по празници Wizz дъжат цена, зависи колко точно около Великден може да мърдате с дните.

Връзка към коментар

Експерти :), аз пътувах сега за Нова година до Болоня за 50 лв. с Discount club отиване и връщане, но обмислям и едно ходене средата на август - примерно от 15 до 20. Как ви се струва 120 лв. в този период за отиване и връщане с малък салонен. Имам Discount club. Да се хвърлям ли, или да поизчакам още време? Благодаря предварително! :)  

 Сега проверих, миналата година на 18.06.2015 съм купила два билета до Болоня на цена 185лв за дати 08.08 - 12.08.2015. Това е без багаж, защото бяхме с по-една раница. Така, че ти си прецени :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

юли месец изпадна много изгодна Ларнака - 135 лв. двупосочен от София, от доста време не съм виждал такива цени по дестинацията, и от Букурещ няма... лятната почивка на семейството е уредена :) а и началото на годината е добро, излизам от дупката, в която бях около 2 месеца без билети за следваща дестинация :) то туй май е за темата с хваленето :)

Редактирано от logist13
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Здравейте,

днес резервирах билети за средата на април до Валенсия, 677 лева отиване и връщане за 4 човека, но само с един куфар 23 кг?!?
Как се струва на експертите?

 

Благодаря!

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.