Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Здравейте,

днес резервирах билети за средата на април до Валенсия, 677 лева отиване и връщане за 4 човека, но само с един куфар 23 кг?!?

Как се струва на експертите?

 

Благодаря!

 

Щом цената те устройва теб, значи  ок. Под 100 евро за двупосочен билет винаги си е супер. Дали е можело по-евтино, сигурно може, кой знае, на 14 февруари може да има промоция 2 за 1...но недей да си слагаш някакви главоболия, за самолетен билет не се съжалява никога :)

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Хора, ще ме успокоите ли, че е рано да пазарувам за май за Париж и септември за Барса??? Че започва да ми писва да чакам, а цените хич не ме кефят. И въобще защо, по дяволите, не мога да намеря свястна цена за Барселона и на нормалните АК? Сега ще пътуваме трима човека общо за 450 евро /с Ал Италия навръщане, а на отиване е Бг еър/, а за септември цената за двама идва къде 450 евро :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: . Това е за оплаквателната тема, май.

От намалението купих за Барса през юни 4 човека с 3 ръчни за 830 лв. Има мегдан да изчакаш още малко, но да не им съвпада с празника. Редактирано от bibi
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

bibi, ако някой в града те чуе как ги наричаш, ще се разсърди много :) Това е само и единствено за отбора, а не всички са от него :)

 трябваше да е хумористично :blush:

Връзка към коментар

Щом цената те устройва теб, значи  ок. Под 100 евро за двупосочен билет винаги си е супер. Дали е можело по-евтино, сигурно може, кой знае, на 14 февруари може да има промоция 2 за 1...но недей да си слагаш някакви главоболия, за самолетен билет не се съжалява никога :)

Благодаряяяя,

вече съм доволна! Платих ги и повече няма да мисля за тях. За 678 лв за четирима възрастни, като купихме карта за членство за 5 човека, мисля, че е прекрасна цената! :sungum: 

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Нуждая се от малко помощ - трябва да закупя билети София–Париж–София за 4 човека ( от тях 2 деца ) за фиксирани дати 15.04.2016-24,04,2016 . Цената в момента е 1180 лв т.е около 295 лв .на билет . Та как смятате дали да изчакам 15-20 дена и да дебна по-ниска цена и според вас кога е най-подходящия момент за покупка. Благодаря предварително за съветите.

Връзка към коментар

Ами ако не държиш да се върнете точно на 24 ,а на 22 може и по - евтино да се докара :) до 222 лв на билет ,но ако държите да са точно до 24 това са вариантите . 

 

 

post-4617-0-39350700-1454667049_thumb.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Освен да изчакаш 14 февруари при промоция от Уиз. Петък - неделя билети обикновено са завишени. Имаш вариант с Луфтханза  и едно прекачване за около 150евро на човек. Сметни дали си заслужават скъпите транфери от/до Бове.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Изчакай за 14-ти февруари дали ще пуснат промоция, но аз след един техен вчерашен мейл съм малко песимист. 

 

05-02-2016 12-56-00.png

 

Това аз в свободен текст си го превеждам като "Валентинска промоция нанайси". Дано да греша. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Колко пък чак да е скъп трансферът от Бове, 15,90 сравнено с 10 от CDG

 

 

Драстична! :lol:  CDG  3-4 eвро. Бях  хванал и на 2 евро.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Миналата година нямаше нищо Трифон-зарезанско.

 

Имаше преди Трифон Зарезан на 10-12.02

 

 

 

Хъ, дай линк

 

Eто:

 

 

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Кой ще ми обясни следното: В денят когато ще има намаление само за членове, ще може ли да стана член на WIZZ Discount Clubи и  да важи за съответно намаление?

Да. Едновременно със закупуването на билетите.

Връзка към коментар

моите пък, дето ги купих вчера, са със 17 лв. по-евтини.

обаче връщането ми (което е с друг превозвач), е с 8Е поскъпнало, така че към момента съм едва -1лв. назад като обща цифра за двупосочното движение; 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.