Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Хиляди пъти е обсъждано. Има и едни таблички с движението на цените.

За да не се утрепя от търсене, а съответно да се подпомогнат други заблудени, може ли един линк към тази табличка?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Честно казано не съм доволен, вече почнаха да ги правят хей така тези промоции, без никакво реално намаление...

Забелязъл съм, че след промоциите цената пада понякога.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Цени, таблици, графики...

 

attachicon.gifWizz 11.12.2015.xlsb.zip

Уви, не се очертава да има повече такива.

Някои хора на запад станаха алчни и неблагодарни .. и маймунарникът беше разпуснат.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Честно казано не съм доволен, вече почнаха да ги правят хей така тези промоции, без никакво реално намаление...

 

Защото реално това е рекламна кампания, а не фактическо намаление. В подобни дни сумати блогове, сайтове и прекупвачи постват -Уизз, Уизз, Уизз, Уизз... и целта постигната :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Да, сигурно е така, но ние пътуващите с повечко опит оставаме разочаровани ... все пак преди години не сме си и мечтали за такива възможности. Сега просто го приемаме като игра и възможност да спестим някой лев за сметка на време и понякога на малко нерви :)

 

Защото реално това е рекламна кампания, а не фактическо намаление. В подобни дни сумати блогове, сайтове и прекупвачи постват -Уизз, Уизз, Уизз, Уизз... и целта постигната :)

Връзка към коментар

Дали ще пуснат и тази година два билета на цената на един?

 

Дано, но след като на 11-ти пуснаха 20 % за Валентинките, поне на мен ще ми изглежда странно......по-скоро един билет на двойна цена :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Дали ще пуснат и тази година два билета на цената на един?

Миналата година го направиха за рождения си ден на 19.05, така че ако има, ще е тогава, но ще стане ясно през май.

Връзка към коментар

не е истина за какви числа става дума в това намаление ...
за отбелязване е ,че за дестинацииите, по които летят и техни конкуренти, цените са в пъти по -ниски.

Редактирано от bat.galin
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

20% отстъпка - Всички полети, всички дестинации!‏

Само ако резервирате на 01 март 2016, само за членове на WIZZ DISCOUNT CLUB.

(bibi ме е изпреварира с 1 минутка)

Редактирано от VladimirK
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Е как да им вярвам на тези!!!

Реших да се възползвам от "20%"-ното им намаление. В 00:50 ч. цената беше 79,99 Е, а в 01:00 - 89,99 Е. Новата цена от 65,59 Е съвсем не е с 20% надолу! Не вярвам точно в промеждутъка от 10 мин. някой да е накупил билети и цената затова да се е повишила :mad:

Що вземат хората за балъци?! Обидно е!!!

 

Поправка: Грешката е моя и се извинявам за коментара! Купувам два билета в знак на извинение.

Редактирано от Petkan
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Petkan , не се връзвай толкова, всичко е бизнес :) И аз ги следях за едно място и всичко е ОК, цената си беше същата и намалението реално, поне в 01:01 мин, утре може да има раздвижване като тръгнат всички да букват :) Затова много се кефя като видя, че някой обявява предстоящи 20 % off , около 20-21-22 ч, да мога да ги хвана дали не ги пипат, при мен тия е-мейли пристигат на другата сутрин или другия ден , след дъжд качулка :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

Поправка: Грешката е моя и се извинявам за коментара! Купувам два билета в знак на извинение.

 

Wizz да четат тук, да видят колко коректни и верни клиенти имат в България, че да пускат все по-атрактивни дестинации и все по-ниски цени! :-)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Последните няколко мнения са преместени в темата за по-общи дискусии на Wizz: http://magelanci.com/topic/512-wizz-air-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BA%D0%B8-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%B8-%D0%B2%D1%8A%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B8/page-156

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.