Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Aз погледнах едни  други  , които вчера проверявах преди промоцията и за тях има реално намаление.

 

Е, вчера не е достатъчно релевантно сравнение според мен. Сигурно ще е подозрително да ги вдигнат точно деня преди промоцията. Според мен са ги вдигнали 2-3 дни преди това.

Връзка към коментар

Ами точно с вчера е релевантното сравнение. Иначе за една седмица цената може да се вдигне 2-3 пъти и да спадне още толкова, няма какво да се сравнява въобще

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ами точно с вчера е релевантното сравнение. Иначе за една седмица цената може да се вдигне 2-3 пъти и да спадне още толкова, няма какво да се сравнява въобще

 

Става въпрос  за билети за след 7 месеца. Какво пък е това съвпадение цената да се вдигне 2 пъти някак си точно 3-5 дни преди "промоцията"....

Редактирано от П.Кръстев
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ами точно с вчера е релевантното сравнение. Иначе за една седмица цената може да се вдигне 2-3 пъти и да спадне още толкова, няма какво да се сравнява въобще

 

Зависи. Ако в понеделник цената е 20 лева, и всеки ден скача с по 20, а в петък има намаление от 20 лева, получената цена от е 60 лв. Тези трикове обаче са в стила на магазин от базара под НДК преди 20 години. Вдигаш цената, пускаш намаление и все някой ще се върже - дали случайно или не няма значение, след като парите са постъпили по сметката им.

 

Защо приемаш само предния ден за меродавно сравнение?

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ами за една седмица народа може да изкупи половината самолет. Това 

 

Към дата 05.05.2016 билетите ни за двама струваха 620 лв с дискаунт клуб. Сега са 660 лв с отстъпката им от 25%

ми изглежда точно като няколко човека са изкупили 2-3 останали места от предната тарифа, цената от 620 станала 700 и с отстъпката 660. Няма как да знаем какво точно е станало, ама "Тотална пародия" със сигурност не е.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Тия промоции винаги са били съмтаймс уин, съмтаймс люн. Особено, ако говорим за дати много напред във времето, особено ако са в пиков сезон или по празници не е реалистично да се очаква намалението да е истинско. Няма авиокомпания, която да намалява всичко навсякъде. Как така ще прежалят 25% баш покрай нова година, когато е ден година храни...

Връзка към коментар

Аз следя една Грузия за през март 2017-та. 39 лв отиване и 59 лева връщане. И цените като проверявам през сайта са като вчера.

Имам 2 въпроса - първият е рано ли е от сега да се купуват билети за март от сега? Не виждам колко още могат да паднат...

И вторият въпрос е за 7 дни реалистично може ли да се направи Грузия с Армения - някои основни неща разбира се?

Връзка към коментар

Тия промоции винаги са били съмтаймс уин, съмтаймс люн. Особено, ако говорим за дати много напред във времето, особено ако са в пиков сезон или по празници не е реалистично да се очаква намалението да е истинско. Няма авиокомпания, която да намалява всичко навсякъде. Как така ще прежалят 25% баш покрай нова година, когато е ден година храни...

 

 

точно за Нова година има реално намаление за Кьолн :) но това може и да е изключението, което потвърждава правилото :)

Връзка към коментар

Аз следя една Грузия за през март 2017-та. 39 лв отиване и 59 лева връщане. И цените като проверявам през сайта са като вчера.

Имам 2 въпроса - първият е рано ли е от сега да се купуват билети за март от сега? Не виждам колко още могат да паднат...

И вторият въпрос е за 7 дни реалистично може ли да се направи Грузия с Армения - някои основни неща разбира се?

До март има мноого време но тия цени са си прекрасни според мен, няма накъде да падат. Най-много и връщането да стане 39, ама може и 139 да стане...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не знам, но заложените първоначално цени за Аликанте примерно - 79 лв на посока при обявяването на линията, доста паднаха за някои дати след като почнаха да летят. Така че не се знае

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ами за една седмица народа може да изкупи половината самолет. Това 

 

ми изглежда точно като няколко човека са изкупили 2-3 останали места от предната тарифа, цената от 620 станала 700 и с отстъпката 660. Няма как да знаем какво точно е станало, ама "Тотална пародия" със сигурност не е.

Цената от 620 лв е скочила с около 30% така, че с намалението, когато хората най-много кълват, цената въпреки това е по-висока. Готов съм да се обзаложа на по бира, че след "промоцията" ще е по изгодно дс се купят билетите отколкото днес.

Връзка към коментар

Това сме го дъвкали вече 100 пъти  ;) .

Винаги има цени, които са се повишили преди процентното намаление, има такива, които са се понижили, има и такива, които са останали същите.  
Който иска много да задълбава - да погледне таблиците, които пускаше БигМаг. Там всичко е черно на бяло. 

А и нещо не виждам смисъла на спора..., нормално е човек да си следи полетите, които го интересуват,  да си гледа цените и ако го устройват - купува, ако ли не - отива към друга АК. Това е. :)  

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

За тези дни не мисля, че ще можеш да отидеш и до Армения, можеби само Грузия.

Благодаря! По-нататък ще отворя тема за пътуването :) А и до тогава сигурно доста магеланци ще минат по моя път. Все пак линията стартира от есента... :) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Записала съм си от миналата година, че по това време на 19-ти май има обикновено намаление на уиза по случай рожденият им ден. Смятата ли, че ще има отново и ако е така, по кое време на денонощието започва. Миналата година докато се наканим цените скочиха двойно и се отказахме...

Има ли възможност все още за заявяване на заплащане на билетите по банков път, което позволява да се размисли и откаже реално билета в рамките на денонощие?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Записала съм си от миналата година, че по това време на 19-ти май има обикновено намаление на уиза по случай рожденият им ден. Смятата ли, че ще има отново и ако е така, по кое време на денонощието започва. Миналата година докато се наканим цените скочиха двойно и се отказахме...

Има ли възможност все още за заявяване на заплащане на билетите по банков път, което позволява да се размисли и откаже реално билета в рамките на денонощие?

Никой от нас не знае дали пак ще има намаление или какво ще бъде.

Обикновено е на 19-ти май. Започва в 1 часа наше време.

Може да се плаща по банков път.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.