Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Полседните 2 години на 19-ти май Уиз пускат промоция купуваш 1 билет, 2-я безплатен. Тази години си бях набелязъл дестинации, дни , вс и чакам ли чакам и днес нищо. Четох някъде, че тази година щяло да бъде на друга дата,

 

 

някой инфо?

 

Благидаря

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Искам да питам дали можем да очакваме в скоро време някаква промоция на Wizz Air. Знам, че няма как със сигурност да се знае, но имало ли е други години през летните месеци промоции? Или чак на есен може да се очаква?

Връзка към коментар

Искам да питам дали можем да очакваме в скоро време някаква промоция на Wizz Air. Знам, че няма как със сигурност да се знае, но имало ли е други години през летните месеци промоции? Или чак на есен може да се очаква?

    Миналата година е имало промоция на 18.06.

По-вероятно началото на септември да пуснат нещо. :mad:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Тъй като се интересувам от конректни дати за пътуване до Лондон с тази промоция за двама човека си направих следната сметка . Билет София -Лондон - София  2 ма човека + чекиран багаж + избор на място , полет в началото на декември . Изтекло ми е членстовото добавям 60 лева при тази резервация 

 

Уиз Еър - 310 евро  - Лутън 

Изи Джет - 320 евро  - Гетуик 

Раян Еър - 306 евро - Станстед 

Бритиш Еъруейс  - 314 Хийтроу 

 

Извода промоция или не, цените са почти еднакви , остава избор на най-удобно летище и часове . 

Лоу кост компаниийте здраво скубят за допълнителните услуги .

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Тъй като се интересувам от конректни дати за пътуване до Лондон с тази промоция за двама човека си направих следната сметка . Билет София -Лондон - София  2 ма човека + чекиран багаж + избор на място , полет в началото на декември . Изтекло ми е членстовото добавям 60 лева при тази резервация 

 

Уиз Еър - 310 евро  - Лутън 

Изи Джет - 320 евро  - Гетуик 

Раян Еър - 306 евро - Станстед 

Бритиш Еъруейс  - 314 Хийтроу 

 

Извода промоция или не, цените са почти еднакви , остава избор на най-удобно летище и часове . 

Лоу кост компаниийте здраво скубят за допълнителните услуги .

С Бгеър колко стъпват?

Връзка към коментар

Тъй като се интересувам от конректни дати за пътуване до Лондон с тази промоция за двама човека си направих следната сметка . Билет София -Лондон - София  2 ма човека + чекиран багаж + избор на място , полет в началото на декември . Изтекло ми е членстовото добавям 60 лева при тази резервация 

 

Уиз Еър - 310 евро  - Лутън 

Изи Джет - 320 евро  - Гетуик 

Раян Еър - 306 евро - Станстед 

Бритиш Еъруейс  - 314 Хийтроу 

 

Извода промоция или не, цените са почти еднакви , остава избор на най-удобно летище и часове . 

Лоу кост компаниийте здраво скубят за допълнителните услуги .

 

Митко, не случайно неведнъж съм споменавала, че Бритиш в дългосрочен план и по-специални дати са вероятно най-изгодни. Миналата година за Коледа и Нова Година направих милион врътки - включая/изключая багажи, транспорт/паркинги, и т.н. Бритиш просто бяха най-евтините. 

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Нямат полети на 08,12 - 13,12  :lol:  :lol:  :lol:

 

Не се чуди! Избрах  BA и останах доволен. Т2@SOF, вързани на "крачол", :biggrin: добър кетъринг, Аibus 321 и централно летище. Какво повече. :)

 

post-248-0-76006100-1467381597_thumb.jpg

 

post-248-0-36498400-1467381703_thumb.jpg

 

post-248-0-94422600-1467381618_thumb.jpg

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.