Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

  • 2 седмици по-късно ...

В сайта на fly4free попаднах на код за намаление от 50 евро за wizztours.com

Не мога да търся, но ако се използва кода за самолетен билет и 1 нощувка за 1 човек излиза с добра цена.

Например София - Дортмунд 5-6.10.2016 е под 40 евра.

кода е: GIVEME50EUR

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Не е промоция , но след навлизането на Ryan Wizz вече имат двупосочни до Рим по за 20 евро. Разбира се с клубно членство. От това надолу здраве му кажи :)

Много дати за януари и февруари. Нисък сезон за Рим , но там винаги има какво да се прави , дори само по музеи или заведения да си изкара времето човек.

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Сега проверих пак и явно пада здраво пазаруване или местата са много ограничени. Примерно  16-23.02 е 20 евро.

За 25 евро обаче все още  има много възможности с различен престой :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
Георги Матеев

Пълно мъртвило на днешните 20 % , някой няма ли да се похвали или ядоса на нещо вдигнато :)

 

Днес Уиз са много примерни, не можах да ги хвана в нито една вдигната цена...

 

Иначе си направих маршрут до Босна, че не съм ходил там още.

 

София-Малмьо-Тузла // Тузла-Франкфурт-София = €39 тотал за всичките 4 полета. Повече от прилично :)

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Еми, ... аз както както винаги съм избързал. Ония ден купих София-Айндховен-София.

 

 

p.s.

 

Опс, ... а, хитреци, Проверих и сега с намалението излиза с няколко лева ... по-скъпо. :) Явно, търговски трик. ... Успокоих се. :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз си покрих маршрута София Айндховен (->Амстердам), на път за Палау. Раничко е за ноември, но цените са ниски. 100 евро с багаж отиване и връщане

Редактирано от petko
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Аз си покрих маршрута София Айндховен (->Амстердам), на път за Палау. Раничко е за ноември, но цените са ниски. 100 евро с багаж отиване и връщане

И аз така. 2 билета за 70 евро, доволно. Ама багаж не взех, не зная колко ще ми трябва още, а с чекирането не съм забелязала да излиза по-скъпо багажа..

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Еми, ... аз както както винаги съм избързал. Ония ден купих София-Айндховен-София.

 

p.s.

 

Опс, ... а, хитреци, Проверих и сега с намалението излиза с няколко лева ... по-скъпо. :) Явно, търговски трик. ... Успокоих се. :)

Или просто след като ти си закупил билетите си (и може би и още някой от онзи ден до днес) се е минало на следващата група билети с по-висока цена ..  ;)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

Аз си покрих маршрута София Айндховен (->Амстердам), на път за Палау. Раничко е за ноември, но цените са ниски. 100 евро с багаж отиване и връщане

 

Ако беше планирал малко по-рано можеше да вземеш двупосочен билет директно до Амстердам с Bulgaria Air за 135 евро и да избегнеш трансферите от Айндховен (и евентуални нощувки, не помня как се засичат Уиз с палауските полети). Ние с Фичо така се изхитрихме :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Или просто след като ти си закупил билетите си (и може би и още някой от онзи ден до днес) се е минало на следващата група билети с по-висока цена ..  ;)

Да, възможно е. Утре, другиден ще разберем. Специално ще ги поглеждам. Поне на мен ми е интересно дали не прилагат номера с тия 20% намаления.

Връзка към коментар

Следя София-Брюксел за 23.10-вчера цена 29.99 днес с 20%-27,19(все пак го взех,защото по-надолу едва ли).Иначе взех и София-Дубай за 22.11(до вчера 154лв.,днес 127лв.)За връщането от Филипините ми трябва и Дубай-София на 17 или 20.12,(вчера цената беше 174лв.,днес 143лв.),но реших да изчакам,все пак има 4месеца още.

Връзка към коментар

Ако беше планирал малко по-рано можеше да вземеш двупосочен билет директно до Амстердам с Bulgaria Air за 135 евро и да избегнеш трансферите от Айндховен (и евентуални нощувки, не помня как се засичат Уиз с палауските полети). Ние с Фичо така се изхитрихме :)

 

Мислих го много, но тоз бг еър с излитане за София 10.20 в петък, при положение, че другия полет пристига от Банкок уж в 9.15 ми се струва невъзможно. Все пак няма да съм само с ръчен багаж, а за това време нямаше да мога да взема куфар от багажното и да го чекирам за бг. Да не говорим за възможности за закъснения. 

Връзка към коментар
Георги Матеев

Мислих го много, но тоз бг еър с излитане за София 10.20 в петък, при положение, че другия полет пристига от Банкок уж в 9.15 ми се струва невъзможно. Все пак няма да съм само с ръчен багаж, а за това време нямаше да мога да взема куфар от багажното и да го чекирам за бг. Да не говорим за възможности за закъснения. 

 

Всъщност прав си, с куфар ще е невъзможно, но ние пътуваме само с ръчен багаж. За всеки случай обаче ще си вземем и билет EIN-SOF, в случай че се изпусне връзката с Bulgaria Air.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Всъщност прав си, с куфар ще е невъзможно, но ние пътуваме само с ръчен багаж. За всеки случай обаче ще си вземем и билет EIN-SOF, в случай че се изпусне връзката с Bulgaria Air.

E, сега е момента! 37 лв.? А колко е чекирания багаж на China air? Съжалявам за офф топик-а...

Връзка към коментар

Промоцията я пропуснах .Направих си сметка,че едва ли ще ми падне под 150 в посока за моите дати,а ми омръзна да ровя.Преди месец взех 12.11София/ Дубай 175 лв.преди това 330лв.А месец по рано 29.11 Дубай/София за 215 лв. беше към 600 лв. по едно време. Не е най-добрата ,ама връщането ми се засича с "Гранд при на Абу Даби".Самолета е отдавна пълен с тип "туристи"дето плащат допълнително такса гориво 100 и ......евро.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Или просто след като ти си закупил билетите си (и може би и още някой от онзи ден до днес) се е минало на следващата група билети с по-висока цена ..  ;)

 

Малко по-нагоре се усъмних в коректността на wizzair с тяхното 20% намаление:

Ето данните:

 

1. Билети, купени на 25.07 т.е два дни преди намалението

София-Айндховен-София  за 204.98 лв. (един билет) отиване - 174.99, връщане - 29.99

 

2. На 27.07 т.е. деня на "20% намаление"

София-Айндховен-София  за 210.38 лв. (един билет) отиване - 175.19, връщане - 35.19

 

3. Днес, 28.07 няма вече далавера от "20%" :)

София-Айндховен-София  за 214.38 лв. (един билет) отиване - 174.99, връщане - 39.99

 

Уау, Свърши намалението и ... някои от билетите поевтиняха с повече от 20% :)

 

Ако обобщим - по време на намалението wizzair начислява реално намаление на евтин билет и изкуствено вдига цената на скъп билет след което му прави намаление 20%, така че да си излезе на реалната цена + - някакви стотинки.

 

И така - намалението от "20%" е около ... 2% (ДВА процента)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.