Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Погледнах Кутаиси - голям салонен 18 лв. , чекиран 23кг. 17 лв.

Явно си има промо ;)

 

Багажът стана по -евтин от билетите. :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Сега видях къде е проблемът. Когато се прави нова резервация за полет, се прилага отстъпка за багажа. Когато добавям багаж към съществуваща резервация, отстъпка няма (пробвах със същата дестианция и същите дати като моя полет). В промоцията обаче е посочено, че намалението важи, както за нови, така и за съществуващи резервации.

 

Да не говорим, че отстъпката е само 4лв. на куфар (независимо от размера), което е далеч от обявените 33%


Погледнах Кутаиси - голям салонен 18 лв. , чекиран 23кг. 17 лв.
Явно си има промо ;)

 

Промоцията е само за чекиран багаж. Ясно е, че има някаква промоция, но явно е доста псевдо. За това ме инетересуваше какви са редовните цени за багажа до Париж.

Редактирано от thumper
Връзка към коментар

През мобилното приложение отстъпката е значително по-голяма, почти 50%, от колкото на сайта.

 

Аз не виждам разлика с мобилното приложение. Не би трябвало и да има, защото условията на промоцията са еднакви са сайта и за приложението. За едни и същи полети ли проверяваш?

Връзка към коментар

Естествено, иначе как ще направя констатацията.....

През телефона купих 1чек.багаж 32кг за 38 лева. На компа цената беше 59 лева.

Сега пробвах през телефона и компютъра - и на двете места София - Ейндховен ми дава 23 килограма за 28 лева. Преди седмица го взех за 40 лева. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Естествено, иначе как ще направя констатацията.....

През телефона купих 1чек.багаж 32кг за 38 лева. На компа цената беше 59 лева.

 

И аз се чудя как правиш генерална констатация на база 1 полет. Проверих за 4 полета, 4 дати и няма разлика с приложението. Но самият факт, че на теб ти дава различни цени, показва, че наистина промоцията е доста бъгава.

Връзка към коментар

Така, споделих за немалка разлика в цената, пък всеки може да се довери или не на споделеното, да провери и т.н.

Резервацията ми е от преди няколко месеца, а пътуването ще бъде през декември. Купих багажа тази сутрин, след като получих съобщението на УИЗ за промоцията им. Цените, които посочих по-горе са от тази сутрин.

Сега, след коментарите по-горе, отново проверих, като направих стъпки за закупуван на багаж. Този път на компа цената е 51 лева, а на телефона отново 38 лева на парче 32 кг.

Не ангажирам никого с посоченото от мен. Само споделям информацията....

Редактирано от Leo
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Да цитирам:

Това, както стана дума, сме го дъвкали в тая тема вече 1000 пъти  :biggrin:

 

 

 

Стана 1001 път. Но ние няма да се уморим да констатираме, че категоричните твърдения на Wizzair:

 

"Намаление 20% на ВСИЧКИ полети"

"33% намаление на чекиран багаж" и др.

 

Трябва да ги четем като си добавяме отпред и отзад по няколко думички:

До,

Евентуално,

може би,

при добър късмет,

ако уцелите точно единствения полет, който ние сме намалили...

и т.н. :lol:

 

И още един цитат: "Мизерници"

 

Лошото е, че понякога нямат алтернатива.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ето отговорът, който получих от Wizz:

 

"Price for existing booking is slightly higher than for the new one but you can be sure that it is discounted too."

 

Научих две нови неща: 1. При запазване на багаж след резервацията, плащаш повече;

                                    2. Получил съм намаление, въпреки, че цената изглежда като редовна :lol:

Редактирано от thumper
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

20%* ОТСТЪПКА ЗА ВСИЧКИ ПОЛЕТИ ДО И ОТ ПОЛША

САМО АКО РЕЗЕРВИРАТЕ НА 09АВГУСТ

post-1864-0-44286000-1470732341.png

*20% отстъпка от цените, включително данъци, задължителни такси и малък кабинен багаж (макс: 42 x 32 x 25 см), но изключвайки административната такса. Тази промоция важи на 9-и авгус от 0:00 до 23:59 CET. Отстъпката е валидна за нови резервации за всички маршрути, само до и от Полша. Отстъпката е валидна само за нови резервации за до 10 пътника. Цената важи само за резервации, направени на wizzair.com, m.wizzair.com, мобилното приложение WIZZ.

Връзка към коментар

Как още нямаме дестинация до Полша направо е озадачаващо ???

Ходи ми се натам без разни прекачвания.

Едно Катовице поне да пуснат.

Има Грузия , няма Полша ...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Как още нямаме дестинация до Полша направо е озадачаващо ???

Ходи ми се натам без разни прекачвания.

Едно Катовице поне да пуснат.

Има Грузия , няма Полша ...

 

 

има, лятото, от Бургас... ама цените са като да идеш и да се върнеш от Нова Зеландия  :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И за да няма утре обичайното мрънкане  може всеки , дето си дебне определени полети да им направи скриншотове сега и утре да гледаме черно на бяло за какво става дума , има ли промо , няма ли ...


Аз си набелязвам три ей така за спорта.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.