Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

И за да няма утре обичайното мрънкане  може всеки , дето си дебне определени полети да им направи скриншотове сега и утре да гледаме черно на бяло за какво става дума , има ли промо , няма ли ...

Аз си набелязвам три ей така за спорта.

 

Мисля, че вече не могат да си позволят да правят мизерии от този вид и промото ще е напълно реално.

 

Аз дебна няколко полета от месец-два и усещам, че довечера ще им дойде времето :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз преди малко ги проверих дали го няма номера с предварително надуване на цените. За тия които проверявах в последно време няма никаква промяна в цената.

Връзка към коментар

До днес на обяд едни билети, които аз дебна бяха по 39 евро, после ги вдигнаха на 59 евро.... така че незнам какво да очаквам, ама поне да докарат до предната цена и купувам, че прекалено дълго отлагах май май...

Връзка към коментар

А аз съм набелязъл едни,които в момента са 40лв в двете посоки с уиз клуб.Май по тънки няма да станат,най много да скочат.Дали да чакам до утре

Каниш ли ни и нас?

За да знам дали да ти отговоря! :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

А аз съм набелязъл едни,които в момента са 40лв в двете посоки с уиз клуб.Май по тънки няма да станат,най много да скочат.Дали да чакам до утре

 

Намалението е на билета без админ таксата от 15 лв, т.е на твоите билети намалението ще е по 2,5 лв 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Каниш ли ни и нас?

За да знам дали да ти отговоря! :)

:) :) може,ама тогава е ваканция и ще сме по детски :)

Намалението е на билета без админ таксата от 15 лв, т.е на твоите билети намалението ще е по 2,5 лв

 

Лошото е,че под 19.99 не съм виждал при тях.Най много да ги вдигнат утре
Връзка към коментар

:) :) може,ама тогава е ваканция и ще сме по детски :)

Лошото е,че под 19.99 не съм виждал при тях.Най много да ги вдигнат утре

Оправдания само! :P

Букни ги с плащане по банков път и утре виж дали има по-изгодни цени.

Плащаш или банковата резервация, или нова с по-ниски цени, а банковата ще се самоанулира след известно време.

Почерпката ... знаеш кога, къде и с какво! ;)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Да, отстъпките са активни, цената до Ларнака, която следях, падна от 100 на 79 лв. Реални са този път.

Редактирано от chandni
Връзка към коментар

Отстъпките са налице и са реални 25%. Отпаднала ли е възможността за плащане по банков път? На мен като опции за плащане ми излизат само Кредитна карта и Уиз ваучер. :unsure:

Редактирано от oli_mali
Връзка към коментар

Отстъпките са налице и са реални 25%. Отпаднала ли е възможността за плащане по банков път? На мен като опции за плащане ми излизат само Кредитна карта и Уиз ваучер. :unsure:

 

Резервирай през интернет страницата. Там е активно. Приложението не предлага банков превод. Провери да нямаш 2 чакащи плащания по банков.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ето един скрийн:

image.png

 

При мен си излиза банковия превод.

През телефона, пълната версия.

 

ПП За скорошни пътувания(ако не бъркам до 14 дни, но не съм сигурна за периода), не може да се плаща по банков път.

Редактирано от Mary
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Такааа , по четири от петте полета които погледнах има реално намаление , единият е без промяна. Там вероятно вече са закупени няколко билета.

 

За мен е еднозначно - няма измама , всичко е ОК.

Макар виждам из фейса хейта вече започна ;)

Нека се хранят.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • The rider
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.