Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Ноември месец:
Айндховен, Бари, Болоня, Шарлероа, Дортмунд, Копенхаген, Кутаиси, Кьолн, Малмьо, Меминген, Бергамо, Нюрнберг, Франкфурт-Хаан  
за 20eur двупосочен с клубно членство

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Някои от последните мнения са преместени в по-подходящата тема за кратки новини и въпроси: http://magelanci.com/topic/6858-wizz-air-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BA%D0%B8-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%B8-%D0%B2%D1%8A%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B8/page-24

 

В тази тема нека се пускат само промоции и евтини билети. 

Връзка към коментар

50Euro за wizztours SEPTEMBER50

Къде по-точно се поставя този код? Резервирам в момента и съм на екран плащане, въвеждам данните от кредитната карта и на нито една стъпка (до момента) не открих поле за код за отстъпка....Бъркам ли нещо?

Връзка към коментар

Къде по-точно се поставя този код? Резервирам в момента и съм на екран плащане, въвеждам данните от кредитната карта и на нито една стъпка (до момента) не открих поле за код за отстъпка....Бъркам ли нещо?

 

Този код беше валиден до 13.09 и се попълва още в началото, където се търсят дестинациите в wizztours.com

Връзка към коментар

SUBSCRIBE TO THE WIZZ TOURS NEWSLETTER AND WE EMAIL YOU A PROMO CODE GRANTING 75 EUR OFF ON ALL WIZZ TOURS FLIGHT + HOTEL PACKAGESarrow-10x10.png IF YOU SIGN UP AND BOOK ON SEPTEMBER 18-20 on Wizztours.com

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Този код беше валиден до 13.09 и се попълва още в началото, където се търсят дестинациите в wizztours.com

Този код задължително за хотел + полет ли е или може само за полет да се ползва?

Разбрах, този сайт е за хотел и полет, няма само билети.

Редактирано от stani.m
Връзка към коментар

SUBSCRIBE TO THE WIZZ TOURS NEWSLETTER AND WE EMAIL YOU A PROMO CODE GRANTING 75 EUR OFF ON ALL WIZZ TOURS FLIGHT + HOTEL PACKAGESarrow-10x10.png IF YOU SIGN UP AND BOOK ON SEPTEMBER 18-20 on Wizztours.com

Нещо не ги докарвам тези 75оф

Връзка към коментар

Понеже в другата тема някой се беше оплакал, че има проблем със сайта, то днешната промоция е валидна само за покупки през мобилното приложение, написали са го ситно под рекламата.

Връзка към коментар

Това не е точно така . Както е записано във фуутера на сайта:

This promotion applies only to bookings made on wizzair.com, WIZZ mobile app.

 

По-рано днес успях да се възползвам от промоцията, резервирайки през сайта им .

Връзка към коментар

post-735-0-45961100-1474435362.jpg

 

*Важи 20% отстъпка от цените за WIZZ Discount Club включително данъците, задължителните такси и малкия кабинен багаж (макс.: 42 x 32 x 25 см), но изключвайки административната такса. Отстъпката е валидна за нови резервации по всякакви маршрути само до и от Обединеното кралство. Отстъпката е валидна само ако членът на WIZZ Discount Club също пътува. Цената важи само за резервации, направени на wizzair.com, мобилното приложение WIZZ. Тази промоция важи от 00:00 до 23:59 Централно европейско време на 21-ти септември.

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

20% отстъпка на полети от/до Грузия.  Важи и за нечленуващи.

 

 

 

Точно това исках да питам, как мога да научавам когато в другите държави имат 20% намаление? (Ако сте го обсъждали в темата, изтрийте ми постинга, просто не мога да изчета 50 страници).  Това ме интересува основно, когато ми трябва билет с прекачване, примерно Будапеща-Баку или Будапеща-Рейкявик, Будапеща-Лансароте...например да разбирам когато има 20% за всички полети от и до Унгария.  Засега поне мобилното приложение ме информира, когато има такова намаление в Сърбия, Румъния и Бившата югославска република Македония, явно по GPS го съгласува и дори при търсене на полети ми дава по default най-близките до мен летища: Sofia, Niš, Skopje и после всички останали по азбучен ред градове. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • The rider
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.