Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

WizzTours is celebrating 3rd birthday with €100 discount code on flight + hotel packages to sun destinations. Take €100 off your next holiday! Get a free voucher code and redeem it against your next reservation! - http://www.fly4free.com/flight-deals/europe/wizz-air-e100-discount-code-on-flight-hotel-packages-to-sun-destinations/

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Тия wizztours кодове, предлагам да си имат своя тема, защото всеки види ли Wizz air периодични отстъпки най-отгоре друго си помисля и после ... греда :)

 

Хич не е лоша идея, ама и сега си играем на прехвърляне на погрешно пуснати мнения между тази и темата с въпросите постоянно. Не си представям какво ще е, ако и още една тема се намеси в кюпа :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Проверявах веднъж , но цените на хотелите ми се видяха толкова надути , а избора ограничен.

Ако попаднете на нещо интересно пишете.

 

В тоя код изискването е за минимум 5 нощувки,

Връзка към коментар

И аз току що го пробвах.

В Катания (Сицилия) дава само 4/5 хотела.

Проиграх го с единият хотел за 7 нощувки, 4 човека, цената през wizztours беше с около 80 Евро по-скъпа даже с активиран код, спрямо цената на booking,com с genius + полет през wizz.

Като насложим, че няма да мога да си ползвам натрупаните над 300 лева в wizz сметка от разни нощувки; няма да може да се активират и 10% от самите 7 нощувки от booking,com отново в wizz сметката.... разликата става още по-голяма.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Проблемите на Пламен с плащането са прехвърлени в другата тема, защото не са свързани с конкретната промоция: http://magelanci.com/topic/6858-wizz-air-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BA%D0%B8-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%B8-%D0%B2%D1%8A%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B8/page-30

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Проблемите на Пламен с плащането са прехвърлени в другата тема, защото не са свързани с конкретната промоция: http://magelanci.com/topic/6858-wizz-air-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BA%D0%B8-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%B8-%D0%B2%D1%8A%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B8/page-30

 

Аз повдигнах въпроса тук, с оглед на съмнението проблема да е от някакъв наплив в сайта покрай промоцията и системата им да дава фира.

Връзка към коментар

Рядко се намира нещо, което да бие дискаунтклуб, или е толкова малко, че не си заслужава да се гори карта за три месеца ...

 То моето маестро успя да мине през rumbo.es с 6 резервации в рамките на една седмица, та не знам това блокиране доколко е задължително. А сега гледам едни билети за 30 евро до Бари и се чудя не могат ли още мъничко да поевтинеят :) 

Връзка към коментар

И аз не съм виждал нещо което да е под лев - два от цените с отстъпка на Wizz.

A за сругото просто си късметлийка още никой не може да им хване алгоритъма.

Чисто нови карти на една и съща банка не минават , за сметка на такива които минават многократно ...луда работа :)

Ама ти четеш много знаеш го.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Точно днес щях да плащам по банков път 79.96 лв, стана 76.76 лв и си платих с карта :) dimitrov6, ще пийна една бира за твое здраве с разликата :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Точно днес щях да плащам по банков път 79.96 лв, стана 76.76 лв и си платих с карта :) dimitrov6, ще пийна една бира за твое здраве с разликата :)

 

Ха така, вдигни една наздравица с 20-те процента на Wizzair. Гледам ще има и за мезе... :)

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ех, какви дни доживяхме , мед ми капе на сърцето :)

Точно тези се бяха дранещо оляли с Барселона цените генерално в много близкото минало ..

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ех, какви дни доживяхме , мед ми капе на сърцето :)

 

И не е само това... Преди 2 седмици в отговор на мое имейл оплакване - в което между другото накрая споменах, че е желателно да са значително по-гъвкави при работа с клиенти, тъй като вече не са единствена лоукост авиокомпания в България - съпортът на Уиз ми писа обратно в рамките на 1 ден (!) с десетки извинения (!) също така споменавайки, че са напълно наясно с конкуренцията на Ryanair на българския пазар (!) и затова работели за подобряване на услугите си и за допълнително сваляне на цените. Като последното очевидно е факт. А да, и при това ми решиха проблема незабавно (смениха ми безплатно датата на един полет), въпреки че това очевидно противоречеше на правилата им :)

 

Същият този съпорт дето доскоро мълчеше по 1-2 седмици, накрая отговаряше с клиширан copy/paste текст (обикновено цитиращ част от общите им условия) и в повечето случаи оставяше проблема да виси във въздуха.

 

Е как да не обича човек конкуренцията :)

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Ех, какви дни доживяхме , мед ми капе на сърцето :)

 

За някои дестинации има супер намаления, обаче за Лондон така и не мога да намеря такива цени за през януари.   :(

Редактирано от Guinness
Връзка към коментар

Тази промоция неочаквано ни реши новогодишната дилема :)

 

4 човека се хвърляме за 5 дни по трасето Лихтенщайн, Австрия и Германия (Мюнхен). Коледно-новогодишните базари да се готвят за балканска атака, прошка няма да има!

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Някой скоро срещал ли е евтин Дубай .

С Flydubai тия дни гледах по 130 евро ретърн за доста дати през януари и февруари. Мисля, че напоследък Уизеър не могат да докарат тия цени дори и с намаленията. :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • The rider
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.