Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

SOF-CPH-SOF за юни всичко е над 140 евро  :rofl: Егати намалението. AirSerbia предлагат същото, но с прекачване за 130 евро... Нали  :bye:

30%-ното намаление води до цена от 217 евро за същите дни :D Тези хора наистина не са наред. Онзи ден "намалиха" цените и бяха по 140 евро средно, днес ги "намалиха" мощно и цената се вдигна с 50+%  :rofl:

Връзка към коментар

Наметих няколко дати до Мадрид за по 18 лв, ама с членство.

И да се оплача - последната половин година 4 пъти купувам билети за близки, средната цена на билет е от 200 нагоре и членство не ми подаряват.Един приятел купи билети за 60 лв и му подариха вредната.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Е, те без членство са по 25,79 примерно? Поне Валенсия  е така. И аз съм така с членството-много упорито не ми подаряват нищо. Ама аз си мисля, че при мен е защото ползвам уиз кредит за част от сумата за билети( поне се утешавам така)

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Нищо ново откъм wizzair - 20% off ALL FLIGHTS ALL DESTINATIONS ONLY IF YOU BOOK BETWEEN 6 AND 8 JANUARY

attachicon.gifwizz_20percent_off_06-08Jan2017.png

 

За много хора може да е интересна тази промоция , тъй като не е само за членове на Уиз дискаунт клуб.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

20% All flights all destinations. 72 hour sale starting NOW!

Еееее, крайно време беше да пуснат някоя промоция!   :lol:

Редактирано от chandni
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

тъкмо навреме, преди да ми изтече членството (да се оплача, че ме подминаха с безплатното, явно от благодарност, че много ги ползвам) и преди да изтече една доста прилична сума wizz credit; в резултат - есенна Будапеща за без пари, точно около празниците на 6-ти цените бяха ниски :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Не знам дали ви прави впечатление, но политиката на WizzAir относно промоциите вече бележи трайна тенденция. Промоциите се правят за полети в близките няколко месеца. Преди намалението важеше за всички полети. За себе си не мога да намеря отговор на въпроса дали този ход е печеливш. Лично аз обикновено имам да купувам билети за минимум шест месеца напред във времето. Сега например ми е останала една покупка на билети до Лондон в средата на октомври. Знам, че е много рано да купувам и цените ще паднат два-три месеца преди полетите, но с новата си политика WizzAir дори не ми дават възможност да проверя на практика колко ще ми струва полет през октомври. Всичко е въпрос на маркетинг, но лично мен ограниченията във всяка една област винаги са ме отблъсквали като потенциален потребител...

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

малко остава до  -50% :lol:

 

attachicon.gifProject1.png

Видя ли че се отнася за "selected..." и неволно се сещам за "намаленията" по 50% и повече процента в магазините за парцалки, при които като влезеш, се оказва, че било важало само за 3 чифта от нещо си, което пък освен това вече е изчерпано  :biggrin:  

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.