Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Днес уж - 30%. И по много дестинации има нетрадиционно ниски цени. Сърбят ме пръстите за летище Робин Худ - Йорк е на една стрела разстояние

 

по кои например, че ме мързи да търся  :)

Връзка към коментар

Защо не намалят полета Варна - София ... 

С тези цени, които са обявили на полетите си до Варна рискуват сериозно да си затворят бързо-бързо базата там. С тоя вечерен, а през лятото и по-скъп от БГ Ер, полет не ги виждам. А през август месец за Меминген-Варна искат по 200 евро на посока без багаж.

Връзка към коментар

С тези цени, които са обявили на полетите си до Варна рискуват сериозно да си затворят бързо-бързо базата там. С тоя вечерен, а през лятото и по-скъп от БГ Ер, полет не ги виждам. А през август месец за Меминген-Варна искат по 200 евро на посока без багаж.

 

Да, ама не зависи само от тях. Ония трибуквените гадинки определят летищните такси :angry:

Връзка към коментар

Да, ама не зависи само от тях. Ония трибуквените гадинки определят летищните такси :angry:

Уж, сериозен форум, а се вярва на подобни неща. Първо трибуквените не държат мажоритарен дял в морските летища. Второ, наистина ли сериозно мислите, че на Уиз се изискват по-високи такси от колкото да другите компании? Ако беше така нямаше изобщо да отварят база във Варна и веднага можеха да осъдят Фрапорт. Таксите на летище Варна ги има в интернет и тези ставки важат за всички. Трето мислите ли, че цени от по 200 евро на еднопосочен билет са нормални?

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Според мен е трудно да се каже за цените, ако полетите вече са пълни с баварци, отиващи на море (или са продадени за тур. пакети) е напълно нормално. Ако не е така, вероятно използват, че няма много избор от Варна и ги държат високи.

Иначе летищните такси нямат общо с това и трябва да са еднакви за всички.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

мислите ли, че цени от по 200 евро на еднопосочен билет са нормални?

Предвид сериозната липса на конкуренция във Варна високите цени са напълно нормални и очаквани. Цените на Уиз от Варна надали ще паднат осезаемо докато на пазара там не стъпи поне още една лоу-кост авиокомпания.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Според мен е трудно да се каже за цените, ако полетите вече са пълни с баварци, отиващи на море (или са продадени за тур. пакети) е напълно нормално. Ако не е така, вероятно използват, че няма много избор от Варна и ги държат високи.

Иначе летищните такси нямат общо с това и трябва да са еднакви за всички.

Специално през лятото имаш повече възможности да стигнеш от Германия до Варна от колкото до София. От Южна Германия имаш избор между: Мюнхен, Нюрнберг и Щутгарт. Все главни летища с лесен достъп. Цените са около 150-170 евро на посока с включен багаж. А на Уиз са толкова без багажа и плюс факта, че летят от трудно достъпно летище.

А факта, че през лятото сса по-скъпи от БГ Ер до София?!

Редактирано от tch
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Уж, сериозен форум, а се вярва на подобни неща. Първо трибуквените не държат мажоритарен дял в морските летища. Второ, наистина ли сериозно мислите, че на Уиз се изискват по-високи такси от колкото да другите компании? Ако беше така нямаше изобщо да отварят база във Варна и веднага можеха да осъдят Фрапорт. Таксите на летище Варна ги има в интернет и тези ставки важат за всички. Трето мислите ли, че цени от по 200 евро на еднопосочен билет са нормални?

 

Когато собственика на авиокомпания и на летище/а (па макар и с не мажоритарен дял) е един и същ се получават едни такива меко казано неприемливи цени. И за да не кажеш, че имам нещо против само и точно срещу конкретна фирма, ще дам пример и с летището на Ко Самуи.

И да, таксите трябва и вероятно са еднакви за всички, но при един от тях излизат от единия джоб и отиват в другия.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Защо не намалят полета Варна - София ... 

Нали ги направиха по 20 лв. на посока :) Аз за по-ниска не смея и да си мечтая. Имам вече купени двупосочни за по 47 лв. на човек за началото на юни. Не е много евтино, но пак е по-добре отколкото да се лашкам с автобус до София или Букурещ и пак да ми излезе повече пари. Другото кофти е, че тоя вечерен полет те задължава да си платиш една нощувка в София, ама какво да се прави, винаги ще сме прецакани <_<

Връзка към коментар

Нали ги направиха по 20 лв. на посока :) Аз за по-ниска не смея и да си мечтая. Имам вече купени двупосочни за по 47 лв. на човек за началото на юни. Не е много евтино, но пак е по-добре отколкото да се лашкам с автобус до София или Букурещ и пак да ми излезе повече пари. Другото кофти е, че тоя вечерен полет те задължава да си платиш една нощувка в София, ама какво да се прави, винаги ще сме прецакани <_<

то бяха ама вече не са...и аз както винаги не ги купих...сега за 1ви май(Варна - София) са 35 лв. Ся драмата е да чакам ли да станат 19 лв...или да купувам на 30 и нещо... Полета ми за Париж е 2ри май в 6:00.

Връзка към коментар

то бяха ама вече не са...и аз както винаги не ги купих...сега за 1ви май(Варна - София) са 35 лв. Ся драмата е да чакам ли да станат 19 лв...или да купувам на 30 и нещо... Полета ми за Париж е 2ри май в 6:00.

За 1ви май нямаш шанс да паднат толкова, според мен.

Редактирано от Peps
Връзка към коментар

то бяха ама вече не са...и аз както винаги не ги купих...сега за 1ви май(Варна - София) са 35 лв. Ся драмата е да чакам ли да станат 19 лв...или да купувам на 30 и нещо... Полета ми за Париж е 2ри май в 6:00.

 Роси, като гледам цената от 35 лв е след отстъпката от 30% днес. Утре може и да я няма. В момента няма никакви полети за по 20 лв, така че според мен също няма да паднат. При положение, че еднопосочният билет за автобуса е 32 лв, според мен още си е на далавера пред избора да се лашкаш 7 часа.

Връзка към коментар

Не знам дали тук е мястото да го пусна, но ако на някой му свърши работа:

  СПЕЦИАЛНА отстъпка от €5 за Вас!
Използвайте нашия промоционален код LACB5, когато надграждате до голям кабинен багаж.

Как да използвате отстъпката? Просто въведете LACB5 в полето за промоционален код под опциите за плащане при завършване на резервацията.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Не знам дали тук е мястото да го пусна, но ако на някой му свърши работа:

  СПЕЦИАЛНА отстъпка от €5 за Вас!

Използвайте нашия промоционален код LACB5, когато надграждате до голям кабинен багаж.

Как да използвате отстъпката? Просто въведете LACB5 в полето за промоционален код под опциите за плащане при завършване на резервацията.

Не е генерално промо, а предложение за следващия ти полет. Тъй като и на мен ми го предложи, го пробвах за друг мой полет по-натам и не ми прие кода. Така че имат някаква акция с полетите, които ти предстоят най-скоро.

Връзка към коментар

Не е генерално промо, а предложение за следващия ти полет. Тъй като и на мен ми го предложи, го пробвах за друг мой полет по-натам и не ми прие кода. Така че имат някаква акция с полетите, които ти предстоят най-скоро.

На мен ми го бяха пуснали за предстоящ полет до Италия, а на моя позната - за полет до Испания - един и същ код, но към онзи момент повече инфо нямах.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.