Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 17 часа, bad kid каза:

Ъпдейт с евтините билети, тъй като не завърших резервацията са ми пратили мейлче, отварям и цената от 5,99 е станала 116,99 :blink:

Ай, чиститу! 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Тези два 20% намаление са доста измамни ! Преди няколко дни купих Крайова- Париж на цена 27е двупосочен с намаление -20% само в едната посока, след изтичането на промото билета стана 31е.Вчера с -20% промо за Уиз дискаунт отново беше 31е, а днес с -20% за всички е 57е. Всички цени са крайни с Уиз дискаунт. На 99,99% съм убеден, че след изтичането на днешното промо, цената отново ще варира около 30е.

Редактирано от stanislavpp
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 30 минути , stanislavpp каза:

Тези два 20% намаление са доста измамни ! Преди няколко дни купих Крайова- Париж на цена 27е двупосочен с намаление -20% само в едната посока, след изтичането на промото билета стана 31е.Вчера с -20% промо за Уиз дискаунт отново беше 31е, а днес с -20% за всички е 57е. Всички цени са крайни с Уиз дискаунт. На 99,99% съм убеден, че след изтичането на днешното промо, цената отново ще варира около 30е.

Доста сме обсъждали промоциите им в тази тема. Аз специално споделям твоето мнение, според други обаче повишаването на цената за промоциите може да се дължи и на изчерпването на местата на дадена тарифа.

Връзка към коментар

По-скоро не се дължи на изчерпване на местата, а на класическия печеливш маркетингов трик.Преди да купя въпросните билети, около два месеци наблюдавах почти ежедневно билетите им до Дубай и наблюденията ми са, че когато има -20/-30% промо ,никога цената не е по-ниска, а почти винаги е на същата цена отпреди промото ,а след изтичането му вече е на по-ниска цена ...Няма как 100% от клиентите им да следят цените им задълбочено, а при всяко промо има десетки/стотици хора купуващи билети, то и за това няма седмица без минимум два дни с "промоционални тарифи".

Редактирано от stanislavpp
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз следя едни билети от януари с надеждата най-накрая да ги намалят. И днес по случай промото има увеличение в сравнение с вчера. Вчерашното промо беше върху цената от предната седмица, така че ако вчера някой е купувал се е възползвал от промото :) Цялата работа обаче ми се струва голяма прИмоция, защото като цяло цените са все още доста високи. Надявам се да ги намалят скоро все пак.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
19 minutes ago, Stryper said:

Wizz са пуснали билети по 6 лева София-Варна и обратно за септември.

Ако намерите други дати  и дестинации през ученическите ваканция моля споделете ги.

Благодаря!

Току-що си резервирах за 12 лв София-Варна-София за 2-6 септември

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

То, при тая цена, човек да си понакупи някой друг билет и да се повозихме на там - веднага насам,на там -веднага насам., ей тъй, без работа.:dancing:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

единственото, което видях като възможност за двупосочно за лондон за 12 лв е 26-27 септември, но към Лондон с обедния полет, а обратно е рано сутрин на следващия ден. Малко прекалено ми идва на мене, особено по средата на седмицата, пък и на 27.09. вечерта имам друг полет.

После през декември има много дати за по 6 лв от София, но обратните полети (логично за този сезон) се скъпички.

 

Редактирано от master_of_germs
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

пак се появиха доста билети по 2.99€ в посока, от/до София до/от:
Варна
Болоня

Бергамо/Милано
Рим

Айндховен
Шарлероа/Брюксел
Лондон

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 7
Връзка към коментар
44 minutes ago, Фичо said:

пак се появиха доста билети по 2.99€ в посока, от/до София до/от:
Варна
Болоня

Бергамо/Милано
Рим

Айндховен
Шарлероа/Брюксел
Лондон

Златни ти уста, Фичо :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.