Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 30 минути , Rositsa88 каза:

чакаме момента със тези цени от Варна... 

Еднопосочни ги има през септември - октомври по 6лв, пък дори и да платиш 35лв за връщане, пак ще е по-евтино от автобусен билет Сф-Вн-Сф (Вн-Сф-Вн). 

:)

Редактирано от Polina
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 1 минута , master_of_germs каза:

Но пък има от Бургас ;)

Ееее, ще започнем да ви завиждаме на бургазлии;) Нека да има, и да са повече. До сега, като слизах от самолета и като чуех, че някои хора ги очакват още часове път, ми ставаше жал за тях.

преди 8 минути , Алекс каза:

:) не съм съобразила

Не, ти си я пускаш правилно новината! Просто аз леко се разочаровах, когато получих известието и видях, че от София ги няма, а това беше 5 мин. преди да сложиш твоето. И, като една разглезена на тема близко летище, реагирах:)

Връзка към коментар

Аз чак бургазлия не съм - само бургаски зет ;) Аз съм добруджанец в Шоландия. Което значи, че от Добрич до летище Варна с маршрутка ми е по-бързо отколкото от нас до летище София с метро. Но не са баш за завиждане бургазлиите. Бургас е топ лятна дестинация и цените са соленички. Но първите няколко полета към Полша в средата на юни са евтини, понеже полските туристи още не са дошли в Бургас и самолетите на връщане няма да са пълни. Та е добра идея да се направи Бургас-Варшава, оттам нкоя друга европейска дестинация и връщането да е в София.

Септември месец - обратното. Последните полети към Полша са преди началото на учебната година, така че тогава има евтини варианти от Полша към Бургас, понеже туристите се прибират. В останалото време цените хич не са нискотарифни, дори с 20% намаление.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 6 минути , bad kid каза:

На мене обаче таксито ще ми излезе повече от билетите с тия часове 

Това май съм го разправял на една форумна сбирка - 2014-та г. летях до Малта и билетите ми струваха 15лв.  Понеже колата ми беше в сервиз,  трябваше да ползвам такси, което ми излезе нещо около 18лв. 
Шофьорът ми зададе обичайния въпрос докъде ще летя, а после като попита колко струват билетите и като му казах, че е по-малко, отколкото ще му платя за курса, хич не искаше да ми повярва. :biggrin:

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 16 часа, bad kid каза:

Да, и на мен това ми се е случвало с билетите до Атина по лев и 50 на посока, таксито и на мен ми е около 18-19 лв на нощна до летището.

Не казваш колко ти излезе метро или автобус до/от Атина.:lol:

Връзка към коментар
преди 8 минути , bad kid каза:

Е, аз от там продължих към Крит :) но на връщане минах през Атина за нощувка, което си беше страшно губене на време.

и набутвация...

Връзка към коментар

Не че е някаква промоция, но в момента се намират билети София - Дубай - София за 64€  през юли и август.  ( с дискаунт клуб)
Жегата по това време в Емирствата ще е епична, но пък офертата може да послужи за някакви свръзки към/от Азия. 
 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 13 минути , Фичо каза:

Не че е някаква промоция, но в момента се намират билети София - Дубай - София за 64€  през юли и август.  ( с дискаунт клуб)
Жегата по това време в Емирствата ще е епична, но пък офертата може да послужи за някакви свръзки към/от Азия. 
 

Аз ги гледах сутринта и под 110 eur не видях. Дай някоя дата моля те.

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)
Преди 1 час, bad kid каза:

Малпенса е по 30 лв на посока за много дати, но като се има предвид колко ръчен багаж дават Раян, определено излиза по-изгодно

Което се компенсира от скъпите трансфери Малпенца  - гара и обратно.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Разликата в цената на трансфера е 5 евро за двупосочен билет, но при Уиз ако искаш да имаш багаж колкото при Раян, трябва да платиш на посока голям ръчен 20 лв и 10 лв приорити

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , bad kid каза:

Разликата в цената на трансфера е 5 евро за двупосочен билет, но при Уиз ако искаш да имаш багаж колкото при Раян, трябва да платиш на посока голям ръчен 20 лв и 10 лв приорити

раян цака 20 лв по-скъпи билети ,  мин. 10 лв повече за трансфер. За 20 лв взимаш двупосочен голям  ръчен багаж при Уиз и скачаш на метлата:girlwitch: С w6 излиза по-евтино.

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.