Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Публикувано: (редактирано)
преди 15 минути , MARTiNSHO каза:

Какви скъпи трансфери... 6 евро или 7 евро е влакчето до града, същото колкото и до Бергамо.

Утре те качвам на самолета да ми покажеш влакчето от 6 или 7 евро от мапленса  до града :lol:

преди 2 минути , bad kid каза:

В момента на сайта на Теравижън цената е 14 ако се купи предварително

Бергамо - Чентрале е 9 евро

А Бергамо - Чентрале е 4 само евро.:)

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар
преди 3 минути , Vanko каза:

Автобусът от Малпенса до Милано беше нещо от сорта на 15-17евро, февруари, миналата година :)

Двупосочно 14 евро, 8 в посока.

https://book.terravision.eu/rides?form_search[type]=return&form_search[from]=Malpensa+Airport+T1&form_search[to]=Milan+Central+Station&form_search[date_from]=19/05/2017&form_search[date_to]=22/05/2017&form_search[adults]=1&form_search[children]=0&form_search[infants]=0&form_search[hidden_from]=775&form_search[hidden_to]=624&form_search[service_type]=ticket

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)
преди 7 минути , bad kid каза:

Добавяме и такса за Дискаунт клуб, с която да се набуташ, ако искаш багажа да е 10 лв....

 

Такса  за Дискаунт клуб е избита отдавна . За теб добавяме и такси за София, че Раян летят много рано и няма удобен транспорт.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Краят на Март месец тази година цените, които платих бяха 8 евро от Малпенса до Централе и 5 евро Централе - Бергамо, тъй като на отиване бях с Райън, а на връщане с Уиз.

Връзка към коментар
преди 5 минути , Hollywood каза:

 

Такса  за Дискаунт клуб е избита отдавна . За теб добавяме и такси за София, че Раян летят много рано и няма удобен транспорт.

 

Да се радват Уиз, че имат толкова страстни фенове :lol: но цените им показват, че май не сте толкова много напоследък.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)
преди 11 минути , bad kid каза:

 

Да се радват Уиз, че имат толкова страстни фенове :lol: но цените им показват, че май не сте толкова много напоследък.

 

Вземи едно членство и раница( отърви се от някоя играчка или парцал),за влезнеш в малък салонен багаж .  Милано с FR+бус  = 44евро. С W6+бус = 28евро.:)

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

София-Малпенса е след 10 часа в 5 дни от седмицата, така че такси не трябва, а за BGY всички полети са около 7 сутринта, така че не ти е вярна сметката и за такситата. :lol:

 

 

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)
преди 26 минути , bad kid каза:

София-Малпенса е след 10 часа в 5 дни от седмицата, така че такси не трябва, а за BGY всички полети са около 7 сутринта, така че не ти е вярна сметката и за такситата. :lol:

 

 

Aха, лукс, лукс, 20 евро повече...:laugh: Отиде и Динерс чакалнята на т1 с тези ранни полети в 7:30

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Като всяка година по това време. Днес има 30% намаление за членове на WizzDiscount Club.

По повод рождения ден на авиокомпанията, който май се падаше утре.

Нещо се скръндзеят; тая година не пускат промоцията 2 билета на цемата на 1 :lol:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 16 минути , Dani Magelan каза:

Две в едно - екскурзия + сауна с 43 градуса и нагоре.

Е, нормално е ниската цена да е в слабия сезон. А и кой нормален човек излиза на открито в Дубай и без това :) Класика е да настинеш на местните климатици, когато навън е 50+ градуса :lol:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Повече от 3 часа на плажа почти по всяко време си е доста трудна задача за там. Просто през Август ще са от 6 я. до 9 ч. :lol::laugh::dancing:

Има и не лоши кодове в ММТ за нощувки в Дубай .

Връзка към коментар
Георги Матеев

Взех 2 билета за Катания, че Сицилия отдавна е в списъка и най-сетне й дойде времето.

 

Не мога да не отбележа, че доскоро за Юли/Август не се мяркаха цени под 200 евро, но явно Wizz не са успели да запълнят местата с шарани. Сега с кеф платих едва по 35 евро за двупосочен билет.

  • Харесвам 17
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 31 минути , Щастливеца каза:

Повече от 3 часа на плажа почти по всяко време си е доста трудна задача за там. Просто през Август ще са от 6 я. до 9 ч. :lol::laugh::dancing:

 

И през ноща да излезеш, пак си вир вода. През август слизането от самолета през ноща в сауната ме отказа от идеята за летен Дубай.

Аз съм била през май. Плажът ми беше само под дебелите брезентови чадъри в хотела и при периодично охлаждане от климатика в стаята. 

Гледай входа на хотела ти да е до 20 м от входа на метрото. Само така се оцелява.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 51 минути , Dani Magelan каза:

И през ноща да излезеш, пак си вир вода. През август слизането от самолета през ноща в сауната ме отказа от идеята за летен Дубай.

Аз съм била през май. Плажът ми беше само под дебелите брезентови чадъри в хотела и при периодично охлаждане от климатика в стаята. 

Гледай входа на хотела ти да е до 20 м от входа на метрото. Само така се оцелява.

Много песимистично. Отказа хората.

Само Матеев ми беше опора в дилемата да букна или да не букна.

Преди 1 час, Георги Матеев каза:

Взех 2 билета за Катания, че Сицилия отдавна е в списъка и най-сетне й дойде времето.

 

Не мога да не отбележа, че доскоро за Юли/Август не се мяркаха цени под 200 евро, но явно Wizz не са успели да запълнят местата с шарани. Сега с кеф платих едва по 35 евро за двупосочен билет.

За кога се стрелна ?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.