Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 12 часа, Мари Николова каза:

По всички линии дублиращи се с Райън има билети по 5,99лв от септември до януари.:)

Какво нещо са свободният пазар и конкуренцията!  :) 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 13 минути , ruwenzogy каза:

Някой намира ли евтини полети до Валенсия?  Нали и там уж има конкуренция...

Таман щях и аз да измрънкам, че няма.:mad:

Връзка към коментар
преди 15 минути , Фичо каза:

Будапеща - Астана - 60€

28 Sep – 5 Oct, 3-14 Dec, 28 Jan – 4 Feb, 4-11 March
(не съм проверявал как са връзва с полетите София-Будапеща) 

 

+60 и връзката е готова. На отиване София - Будапеща на 27.09. Връщането Будапеща - Берлин - София на 27.

Редактирано от Щастливеца
Връзка към коментар

Тръгнах да резервирам сега едно връщане от Рим. Не ме пуска да платя, връща ме сума ти пъти и накрая видях това:

1.jpg.2bc0fcdedd64cde79cb1187b690dfcd9.jpg

Чудя се да рискувам ли да платя в лв? Курса е много изгоден, сигурно е някой специален, като за рожден ден ;) 

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Ами..не го мисля, защото въобще не ме пуска да платя. 13.12 е датата, два билета. Първоначално нямаше лв да, после се появи само и си го сметна така. Предполагам, че като започна на ново резервацията ще се е оправило, но все пак още малко ще почакам и пробвам :)

Връзка към коментар

Резервирах няколко билета и на всички дестинации намалението беше 20% в едната и 30% в другата посока. Винаги 30% го прилагаха на по-евтината посока, разбира се.

На последната ми резервация до Айндховен не можах да я направя през компютъра. Всеки път излизаше - Invalid departure date. А пък през мобилното приложение изобщо опция за плащане по банка нямаше - само с карта. Но пък там мина плащането нормално.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 42 минути , Vyara каза:

Няма какво да му мислиш :) За коя дата резервираш? Направих проба с 10.12., но в падащото меню няма BGN като избор на друга валута.

В крайна сметка платих-когато най-накрая се навъртя и стигнах до 3Д паролата, сумата автоматично си излезе коректната в лв. Но все пак беше приятно гъделче, макар и грешно:)

Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 36 минути , noshtna_ptica каза:

А защо само с кредитна карта? Вече не може ли с дебитна? Това ново ли е?

Може и с дебитна карта. Просто си въвеждаш данните в полето за кредитна.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 51 минути , master_of_germs каза:

За вътрешни полети намаленията им не важат. Включително и с Уиз Дискаунт клуб

Важат, важат. Днес тъкмо смених един София- Варна и ми даде 30% намаление. Уиз Дискаунт клуба не ми го призна, но намалението си го имаше. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
2 hours ago, Алекс said:

Важат, важат. Днес тъкмо смених един София- Варна и ми даде 30% намаление. Уиз Дискаунт клуба не ми го призна, но намалението си го имаше. 

Kakво имаш предвид под "смених"?

 

Връзка към коментар
On 5/19/2017 at 10:58 PM, Алекс said:

Важат, важат. Днес тъкмо смених един София- Варна и ми даде 30% намаление. Уиз Дискаунт клуба не ми го призна, но намалението си го имаше. 

Изпуснах, зяпах и това си е.

Връзка към коментар

Отново билети по 3 евро:

Travel dates:
November 2017 – February 2018

Routing and sample dates:
Brussels Charleroi – Sofia
Sofia – Brussels Charleroi
Eindhoven – Sofia
Sofia – Eindhoven

 

http://www.fly4free.com/flight-deals/europe/brussels-to-sofia-or-vice-versa-for-e2-99-one-way/

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 3 часа, Таньо каза:

Отново билети по 3 евро:

Travel dates:
November 2017 – February 2018

Routing and sample dates:
Brussels Charleroi – Sofia
Sofia – Brussels Charleroi
Eindhoven – Sofia
Sofia – Eindhoven

 

http://www.fly4free.com/flight-deals/europe/brussels-to-sofia-or-vice-versa-for-e2-99-one-way/

Да помогна на хората със скромния си опит - внимавайте за кои дати резервирате, защото бях декември месец, за коледните базари, в Брюксел, и въпреки че беше +7 градуса, беше адски студ, далеч по-студено отколкото минусовите температури в България.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
преди 5 минути , Georgi_G каза:

Темата доста замряла. Дали е затишие пред буря, че имам нещо наум? :huh:

Започва силният летен сезон за всички авиокомпании, така че не очаквай чудеса в цените до края на септември. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.