Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

На ‎30‎.‎7‎.‎2017‎ г. в 15:07, Боби каза:

Няма точна схема. Онзи ден имаше намаление с клуба и освен ако няма да пътуваш сама, членството ти се изплаща още с първата резервация.

Мерси. Помислих, че може да има схема, примерно до няколко дни след промоцията с discount club да следва другата без клуба.

Връзка към коментар
преди 3 минути , Jenbel каза:

Мерси. Помислих, че може да има схема, примерно до няколко дни след промоцията с discount club да следва другата без клуба.

Много често е така, на следващия ден промоцията е за всички, но не винаги.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , Jenbel каза:

Мерси. Помислих, че може да има схема, примерно до няколко дни след промоцията с discount club да следва другата без клуба.

И да беше така, цената в деня с промоция от клуба следва да е по-ниска.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Щастливеца каза:

И да беше така, цената в деня с промоция от клуба следва да е по-ниска.

Казваш го в смисъл пожелателно, "следва да е", или в действителност така се случва? Пак казвам не следя промоциите на Уиз, затова задавам такива въпроси.

Връзка към коментар
преди 2 минути , Jenbel каза:

Казваш го в смисъл пожелателно, "следва да е", или в действителност така се случва? Пак казвам не следя промоциите на Уиз, затова задавам такива въпроси.

Малко по-сложно е от колкото изглежда. Прочети внимателно темата ще ти бъде от полза.

Връзка към коментар
преди 1 час, Jenbel каза:

Казваш го в смисъл пожелателно, "следва да е", или в действителност така се случва? Пак казвам не следя промоциите на Уиз, затова задавам такива въпроси.

Ако те итнересуват намаленията на уиз, все някъде трябва да ги следиш.

Може и тук, все някой информира останалите за текущит епромоции.

Връзка към коментар
преди 7 часа, Jenbel каза:

Казваш го в смисъл пожелателно, "следва да е", или в действителност така се случва? Пак казвам не следя промоциите на Уиз, затова задавам такива въпроси.

Първо, когато имаш членство имаш някаква отстъпка, която я няма без членство. Второ, когато правят промоция пускат първо за членове и на следващия ден за всички. Но дотогава може много хора да са накупили вече билети и цената вече ще е по-висока, отколкото в началото на промоцията.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Евтини полети до Ларнака, има дати октомври и ноември от София и Варна за по 20-25 евро двупосочен. Доживяхме и по-евтини оферти от Варна, веднага се възползваме, един уикенда е уреден :)

 

http://www.fly4free.com/flight-deals/europe/bulgaria-and-romania-to-cyprus-from-only-e20/

Редактирано от logist13
  • Харесвам 18
Връзка към коментар

Будапеща - Астана (Казакстан) 79 Евро.

Различни дати през октомври и ноември. Вижте линка:

 

http://www.putoholicari.rtl.hr/povratne-aviokarte-za-kazahstan-za-samo-79e-50965/

 

EDIT: Темата май е по-подходяща за Wizzair. 

Редактирано от boogy83
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Важи и за полети след 29 октомври:

 

*За полети преди 29 октомври 2017 г Към тарифата се прилага 20% отстъпка, включително такси и задължителни допълнителни суми но без да е включена административна такса.

За полети от 29 октомври 2017 гКъм тарифата се прилага 20% отстъпка, включително такси, задължителни допълнителни суми иръчен багаж (макс: 55 x 40 x 23 см, 10 kg) но без да е включена административна такса. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
На 8/17/2017 в 20:15, boogy83 каза:

Будапеща - Астана (Казакстан) 79 Евро.

Различни дати през октомври и ноември. Вижте линка:

 

http://www.putoholicari.rtl.hr/povratne-aviokarte-za-kazahstan-za-samo-79e-50965/

 

EDIT: Темата май е по-подходяща за Wizzair. 

През зимата, до март чак има билети и по 29 евро Будапеща-Астана. Как ми се приходи... :)

 

Връзка към коментар

Аз се възползвах за Ларнака :)

Тъй като никога не сме летяли с тях ^_^, ми е доста объркано всичко, най-вече чекирането. Прочетох ,че за летища на които няма он-лайн чекиране, било безплатно чекирането на самото летище.В сайта на летището в Ларнака, са изброени 4-5 компании за които е възможно он-лайн чекирането но Wizz-a   не е между тях.Дали всичко това е вярно и да разчитам,  ли че ще се чекираме на летището безплатно? :wacko:

Връзка към коментар
преди 7 часа, dimitrov6 каза:

Днес 20% отстъпка за членове на Wizz club.

Някой код за отстъпка при купуване на членство дали знаете? Че трябва да подновявам моето. Знаех за такъв в началото на годината, но тогава не ми трябваше.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 18 минути , Емика каза:

Някой код за отстъпка при купуване на членство дали знаете? Че трябва да подновявам моето. Знаех за такъв в началото на годината, но тогава не ми трябваше.

За първи път чувам за код за членство.

 

преди 1 час, Росина каза:

Аз се възползвах за Ларнака :)

Тъй като никога не сме летяли с тях ^_^, ми е доста объркано всичко, най-вече чекирането. Прочетох ,че за летища на които няма он-лайн чекиране, било безплатно чекирането на самото летище.В сайта на летището в Ларнака, са изброени 4-5 компании за които е възможно он-лайн чекирането но Wizz-a   не е между тях.Дали всичко това е вярно и да разчитам,  ли че ще се чекираме на летището безплатно? :wacko:

Ако не се приема мобилното приложение като билет в Кипър,чекирайте се през интернет и изпратете PDF на билетите в имейл към хотела,да ви ги разпечатат.

Връзка към коментар
преди 2 часа, traveler каза:

Направо ме боли сърцето:(.Купувайте не се чудете!

image.png.defa4bde59b94fbd52d2d2906db0956c.png

Като отправите такава покана....и аз, ами, 4 мин. ми трябваха да отворя сайтовете на уиз и букинг и да купя 3 нощувки в края на ноември. То е без пари направо. Дори и времето не погледнах какво ще е тогава:)

  • Харесвам 2
  • Браво 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 24 минути , dimitrov6 каза:

За първи път чувам за код за членство.

 

 

Тук много работи се :lol:чуват.Имаше код и беше валиден от януари до края на март. Даваше 20 лева отстъпка от цената за членство.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.