Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Няма официална промоция, 20% или нещо друго, но виждам, че имат билети за много дати ноември и декември до Мадрид за по 19,99лв в посока с включено намаление за членове.

Аз поне не знам от колко години не съм виждал такива цени, като не броя еднопосочните билети  излизащи понякога.

 

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , Alexander каза:

Няма официална промоция, 20% или нещо друго, но виждам, че имат билети за много дати ноември и декември до Мадрид за по 19,99лв в посока с включено намаление за членове.

Аз поне не знам от колко години не съм виждал такива цени, като не броя еднопосочните билети  излизащи понякога.

 

За октомври,ноември и до средата на декември има евтини билети за много дестинации и в двете посоки.Жалко че свършиха парите и отпуските:(

  • Харесвам 6
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Да, но за Мадрид не излизат такива цени, това не е Бергамо или Брюксел.

Има петък вечер отиване и  връщане в неделя вечер.

Даже отпуска не трябва да се взима.

  • Харесвам 10
Връзка към коментар
преди 17 минути , Alexander каза:

Има петък вечер отиване и  връщане в неделя вечер.

Даже отпуска не трябва да се взима.

Може да се комбинира със сутрешен полет на Райън-има за 19,99евро и вечерно връщане с Уиз.:dancing:

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
Преди 1 час, Alexander каза:

Да, но за Мадрид не излизат такива цени, това не е Бергамо или Брюксел.

Има петък вечер отиване и  връщане в неделя вечер.

Даже отпуска не трябва да се взима.

Почнаха да излизат. Ние ходихме през април за 40 лв. раундтрип. Имаше безкраен избор от дати.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Добре излизат, даже за 3 евро е имало и аз имам купени на такава цена, но са си рядкост, това имам предвид.

Не е както до по-близките дестинации, за които има най-редовно 20лв в посока.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Накрая се сетиха ,че за най-бедната държава от ЕС,цените трябва да са ниски.По-рано на румънците бяха по-евтини билетите и ходех до Букурещ за да летя.До Мадрид ги наблюдавам ,че есен и пролет пускат такива цени.Всеки ден си пускам търсачката за всички полети от България за година напред.Щом до Лондон има по 20 евро,защо не и до Испания.

Редактирано от dimitrov6
Връзка към коментар
преди 3 часа, dimitrov6 каза:

Накрая се сетиха ,че за най-бедната държава от ЕС,цените трябва да са ниски

Себестойността на полета е почти еднаква без значение дали е от България или Швейцария.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

 

преди 21 минути , tch каза:

Себестойността на полета е почти еднаква без значение дали е от България или Швейцария.

Да ама нали има и такси за летищата.За различните  страни таксите май са различни.

Връзка към коментар
преди 50 минути , Иван Попов каза:

Да ама нали има и такси за летищата.За различните  страни таксите май са различни.

За това съм написал "почти". Разликата идва от летищни такси и от разходи за персонал, но най-големият ти разход- амортизацията на самолета е еднакъв навсякъде. Още повече, че разликата в летищните такси е в рамките на макс. 7-8 евро на пътник. И то ако сравняваме София с Франкфурт,а те повечето НТА не летят от големите летища.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , tch каза:

За това съм написал "почти". Разликата идва от летищни такси и от разходи за персонал, но най-големият ти разход- амортизацията на самолета е еднакъв навсякъде. Още повече, че разликата в летищните такси е в рамките на макс. 7-8 евро на пътник. И то ако сравняваме София с Франкфурт,а те повечето НТА не летят от големите летища.

Сега ти схванах мисълта и е много правилна:).Извинявай,бях разбрал по различен начин.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Е края на юли също бяха пуснали смешни цени за много дестинаций.В Август месец София-Барселона имаше цени от 15 евро,а Барселона -София бяха по 10 евро :lol:

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 15.09.2017 г. в 12:02, dimitrov6 каза:

Накрая се сетиха ,че за най-бедната държава от ЕС,цените трябва да са ниски.По-рано на румънците бяха по-евтини билетите и ходех до Букурещ за да летя.До Мадрид ги наблюдавам ,че есен и пролет пускат такива цени.Всеки ден си пускам търсачката за всички полети от България за година напред.Щом до Лондон има по 20 евро,защо не и до Испания.

Коя търсачка?

Връзка към коментар

При мен ли нещо не излизат намаленията не мога да разбера. Преди като имаше промоции се виждаха % и новата цена, а сега всичко си е като без намаление. Или като се влезе в профила тогава се виждат по-ниските цени? Ето това ми излиза

image.png.0661aaf3058113d1c1e8a0b25e93439e.png

Връзка към коментар
преди 2 минути , stani.m каза:

При мен ли нещо не излизат намаленията не мога да разбера. Преди като имаше промоции се виждаха % и новата цена, а сега всичко си е като без намаление. Или като се влезе в профила тогава се виждат по-ниските цени? Ето това ми излиза

image.png.0661aaf3058113d1c1e8a0b25e93439e.png

Трябва да се логнеш първо, тогава ще ти излезе % с намалението колко е точно.

Редактирано от 45#2
Връзка към коментар

Да ясно, но сега нямам платено членство, ако евентуално цената ме устройва тогава ще го платя, като се надявам и да имам други полети с тях после. Досега предните години само веднъж съм била член, защото може би само веднъж годишно сме пътували с тях.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.