Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Преди 1 час, stani.m каза:

Да ясно, но сега нямам платено членство, ако евентуално цената ме устройва тогава ще го платя, като се надявам и да имам други полети с тях после. Досега предните години само веднъж съм била член, защото може би само веднъж годишно сме пътували с тях.

Понеже употреби множествено число, да обърна внимание за нещо, което и друг път сме коментирали - стандартното членство се изплаща още с първото пътуване (отиване  и връщане) на двама души. 
Цена на членството - 60лв. 
Отстъпка при едно пътуване на двама души отиване и връщане - 4х20=80лв.
(Изключение са най-евтините полети от 20лв., за които няма отстъпка) 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 8 минути , stani.m каза:

Може ли да помоля някой с членство да ми провери цената за билет Лутън-Варна за 16.12 каква е?

Цена с WIZZ Discount Club 115.49 GBP.

Цената е видима без да има вписване в профил.

image.png.045c2affe342138ae35be42ddec2587d.png

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар

Благодаря много. Точно това преди можех да го виждам без да съм член и да съм логната в сайта им. При мен е това:

image.png.69fec5e02bfb1a711e6a617662a91a90.png

 

И това виждах и преди, цени с и без дискаунт клуб. Но няма намаление всъщност, очаквах щом намалението е за членове, да има отстъпка от тия 115.49 паунда.

Връзка към коментар
преди 6 минути , stani.m каза:

Благодаря много. Точно това преди можех да го виждам без да съм член и да съм логната в сайта им. При мен е това:

image.png.69fec5e02bfb1a711e6a617662a91a90.png

 

И това виждах и преди, цени с и без дискаунт клуб. Но няма намаление всъщност, очаквах щом намалението е за членове, да има отстъпка от тия 115.49 паунда.

Цената 115.49 е резултат от отстъпка за дискаунт клуб + 20 % отстъпка от днес. В скрийншота на chandni полето е маркирано с %.

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар
преди 12 минути , cybersimo каза:

В днешната промоция отстъпките са САМО за пътуване през уикенд.

Отначало и аз така разбрах от рекламата им, но виждам че в сряда и четвъртък също са намалени цените.

image.png.ea4a78c0c7e72982fa62640e08c1cf7a.png

 

 

Само се чудя утре дали ще пуснат и 20% за всички, че трябва да купувам билет .

Връзка към коментар

Винаги след намалението само за членове, на следващия ден се пуска за всички. Друг е въпросът дали утре цената ще е все още 115.49, защото оставаха 3 места на тази цена... До утре може и да не оцелеят.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 минути , chandni каза:

Винаги след намалението само за членове, на следващия ден се пуска за всички. Друг е въпросът дали утре цената ще е все още 115.49, защото оставаха 3 места на тази цена... До утре може и да не оцелеят.

Обикновено е на следващия ден, не винаги. Имало е случаи всеобщото "намаление" да го пуснат на по-следващия ден или дори след три дни понякога.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Даа, и това знам, но всъщност датата е друга, но нали гледам да не отварям точно нея... А и за някои полети точно с намалението е по-скъпо, за други полети е реално намалението, а понякога и седмица след това намаление съм виждала още по-ниски цени отколкото с намалението. Затова се чудя сега... но пък тия дати нали са свързани със завръщащите се студенти...

Връзка към коментар
преди 2 минути , master_of_germs каза:

Имало е случаи всеобщото "намаление" да го пуснат на по-следващия ден или дори след три дни понякога.

Аз не съм засичала такъв случай, но ти вярвам :) Щом го казваш, значи е имало и такива :)

Връзка към коментар
преди 22 минути , master_of_germs каза:

Обикновено е на следващия ден, не винаги. Имало е случаи всеобщото "намаление" да го пуснат на по-следващия ден или дори след три дни понякога.

Има ли някой наблюдения относно 20%-намаление за всички? Логически би следвало, намалението за членове утре/вдругиден да е по-голямо, ако се спазва правилото цената на членове да е с 20лв по-ниска? 

Връзка към коментар
преди 5 минути , Kamen каза:

Има ли някой наблюдения относно 20%-намаление за всички? Логически би следвало, намалението за членове утре/вдругиден да е по-голямо, ако се спазва правилото цената на членове да е с 20лв по-ниска? 

Преди години наистина беше така, но вече не е. :) 

Поне от моите търсения, не съм засичала такова нещо напоследък.

Освен това, вече не винаги след промоция за членове, следва и такава за всички.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Преди около 20 дни имаше пак намаление. Не помня дали беше за всички или само за членове. Тотал цената ми беше по-ниска отколкото е сега. Базовите цени са си същите. Ако няма разлика в този случай кой ще купува членство? 

Връзка към коментар
преди 8 минути , stani.m каза:

Взех билет, платих членство и сега искам да купя още билети, но не смята членството, кога ще ми го отчете

Закупуването на членство се добавя по време на закупуване на билетите / може и преди тях/. Платената сума трябва да бъде: цената на членството + цената на билета/билетите след отстъпката с членство. Ако това е така, всеки следващ билет при търсене по подразбиране трябва да излиза с членство.

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар
Преди 1 час, stani.m каза:

Да ,но малко късно го активираха явно. Вече взех и другите билети с членство.

И аз така днес, купих един билет и членство, и за следващия билет пак иска да ми продава членство. Излязох и влязох в профила отново и се появи веднага.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Днес пак редовните 20% отстъпка за членове на дискаунт клуба. Предния път така и не беше последвана от всеобща промоция на следващия ден. А, да видим, сега как ще е ;) 

Редактирано от master_of_germs
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.