Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

реших хич и да не чакам черни петъци /миналата година не е имало някаква съществена промоция/ и преди малко си грабнах 3 билета за петък-неделя Барселона за последния уикенд на февруари, по 39.98 ритърн :) най- обичам така, без отпуски и отсъствия от училище :wub:

  • Харесвам 12
  • Браво 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Ivko каза:

Уиз ще имат "розов петък" :dancing::yahoo: уф за малко си викам,че са ни забравили :rofl: 

Хм, това странно ми напомня на едновремешния розов петък по БНТ / Канал 1 :lol:

  • Браво 1
  • Смея се 5
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

И аз се чудих какви са тия розов петък, цветен петък /на IKEA/ и т.н., но днес случайно прочетох някъде, че EMAG били патентовали името "черен петък" до 2024-та година и никоя друга фирма в България не може да ползва това име без тяхно разрешение.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 20 минути , Hayasko каза:

И аз се чудих какви са тия розов петък, цветен петък /на IKEA/ и т.н., но днес случайно прочетох някъде, че EMAG били патентовали името "черен петък" до 2024-та година и никоя друга фирма в България не може да ползва това име без тяхно разрешение.

Да, то миналата година даже имаше медиен скандал по темата.

 

Много държа да видя как Emag осъждат наглите правонарушители Ryanair, които най-безцеремонно използват тяхната марка "Черен петък" в настоящата си промоция на българския им сайт :lol:

  • Харесвам 2
  • Смея се 7
Връзка към коментар
На 2017. 11. 23. в 13:39, Георги Матеев каза:

Да, то миналата година даже имаше медиен скандал по темата.

 

Много държа да видя как Emag осъждат наглите правонарушители Ryanair, които най-безцеремонно използват тяхната марка "Черен петък" в настоящата си промоция на българския им сайт :lol:

Аз ще регистрирам всички български псувни като търговска марка и който псува ще ми плаща :lol: Мисля, че това е най-бързият начин да стана милиардер :lol:

  • Харесвам 4
  • Браво 1
  • Смея се 10
Връзка към коментар
преди 2 минути , Topfly каза:

Аз ще регистрирам всички български псувни като търговска марка и който псува ще ми плаща :lol: Мисля, че това е най-бързият начин да стана милиардер :lol:

Гений!

 

П.П. Прибави и сърбите в портфолиото си :lol:

Връзка към коментар
преди 33 минути , Topfly каза:

Аз ще регистрирам всички български псувни като търговска марка и който псува ще ми плаща :lol: Мисля, че това е най-бързият начин да стана милиардер :lol:

Току виж културата и толерантността на българина рязко се изстреляли в космоса... :lol:

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
Преди 1 час, Topfly каза:

По вероятно е да стана милиардер :lol:

По вероятно е да попаднеш в някое болнично заведение със средно до тежка телесна повреда, при някой от опитите да си събереш парите :blackeye::lol::rtfm:

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.