Прескочи до съдържание

Wizz Air - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Преди 1 час, Иван Попов каза:

Отделно евтините полети:ok:ами сега и паркинг.:lol:

md_290171.jpg.ca70900677db47b2716f4030ce795f73.jpg

Тези счупиха тъпомера! :wacko: Току-що си отварям мейла и виждам същата оферта... или почти същата! Поне изглежда да е същата, ноооо... ми е доста трудно да преценя... :maninlove:

 

wizz.jpg.89d62b6059925caedbd87e5a6f392ee2.jpg

Цитат
Тъй като времето се превръща по-студено, топло с нашите невероятни оферти на паркинг 
Търсене
Попълнете мястото където искате да паркирате и ще получите веднага избор от всички налични паркинги.
Разглеждате
Сравнете възможности, цени и потребителски мнения след това направете най-добрият за Вас избор.
Резервирай
Планирайте предварително Вашето паркиране, така че да нямате проблеми на паркинга, който сте избрали.

 

Толкова "дървен" превод не бях чела от зората на автоматичните преводачи! Ако са го закъсали с бюджета... "Will translate for flights!" :biggrin:

  • Харесвам 4
  • Смея се 10
  • Замислям се 2
Връзка към коментар
преди 25 минути , chandni каза:

Тези счупиха тъпомера! :wacko: Току-що си отварям мейла и виждам същата оферта... или почти същата! Поне изглежда да е същата, ноооо... ми е доста трудно да преценя... :maninlove:

 

wizz.jpg.89d62b6059925caedbd87e5a6f392ee2.jpg

 

Толкова "дървен" превод не бях чела от зората на автоматичните преводачи! Ако са го закъсали с бюджета... "Will translate for flights!" :biggrin:

Липса на добро отношение/уважение към клиента - нищо повече.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

....и за датите, които следя съответно цените са задигнати и с 20% намаление през мобилното приложение, са дори по-високи от вчера , а сигурно и от утре..

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 18 часа, Таньо каза:

Bucharest to Eilat, Israel from only €17

Travel dates:
December 2017 to January 2018

Sample dates (Bucharest – Eilat): Dec 10, 13, Jan 14, 17
Sample dates (Eilat – Bucharest): Dec 17, 20, 24, Jan 21

image.png.07970e807218b5c2021660f09943ac61.png

Това са 16-17 лева на посока, не 17евро

Връзка към коментар
преди 11 минути , КолЮ каза:

Това са 16-17 лева на посока, не 17евро

Скрийншота показва показва двупосочен билет и това е ценното на офертата, защото еднопосочни евтини има много. :)
78 Romanian leu са 16.8439259 Euros . С дискаунт клуб е още по-евтино.
Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Офертата е валидна и днес

 

*Към тарифата се прилага 20% отстъпка, включително такси и задължителни допълнителни суми но без да е включена административна такса.Отстъпката важи само за нови резервации за до 10 пътници, направени на 6 декември от 00:00 до 23:59 Централно европейско време чрез мобилното приложение Wizz Air.

Редактирано от bad kid
р
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, Alexander каза:

Само една дата за март месец сравних, която я бях гледал и в понеделник. Резултата е 40лв без намаление в понеделник и 60лв без дискаунт вчера.

Това явно се дължи на изчерпване на по-евтините места. Намалението е реално. Едни полети до Бергамо през януари, които наблюдавах и бяха по 28.99 с дискаунт преди вчерашното намаление, вчера бяха на 19.19 лв., т.е. освен намалението от 20% и самият билет е бил намален на 19.99 лв.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ама с тия цени как си играят опасна работа преди две седмици взех два еднопосчни София-Барселона за Януари за 58лв.Преди седмица чекнах същата дата бяха 230лв,а днес са 100 иди разбери как ги определят тия цени и изобщо не следват логиката,че цените скачат със всеки купен билет :angry:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Имам полет Бергамо - Порто на 23 март следобяд и за момента ми липсва само връзката до Бергамо. В момента цената с Уиз е около 50 лв. Да купувам ли днес заради промоцията или смятате, че през януари ще паднат още мартенските полети?

Връзка към коментар
преди 9 минути , CarpeDiem каза:

Имам полет Бергамо - Порто на 23 март следобяд и за момента ми липсва само връзката до Бергамо. В момента цената с Уиз е около 50 лв. Да купувам ли днес заради промоцията или смятате, че през януари ще паднат още мартенските полети?

Има шанс да падне точно тази дестинация в този период, аз лично бих изчакал.

Връзка към коментар

И аз така смятам, но всеки сам преценява риска и решава дали да купи в момента (ако цената го устройва, дори и да падне малко, значи е добра). Преди около месец цената за края на февруари за Бергамо беше 120 лв с дискаунт клуб, а сега е 19.19 лв. Освен това, ако много се вдигне цената на Wizz, винаги остава опцията с Раян от Пловдив за 10-12€.

Връзка към коментар
преди 16 часа, CarpeDiem каза:

Благодаря, ще поизчакам, в името на тръпката най-малко :D

Аз така, в името на тръпката, съм чакал няколко пъти и накрая съм "изтръпвал" с по няколко евро на билет.  :)

 

Скоро си взех билети за Сицилия, за другото лято, според мен - евтини. И после прочетох тук, че около Черния петък некои магеланци са си взели за по 1-2 лева билети. И какво сега, да си разкъсам ризата от яд ... :) 

 

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 8 минути , Jenbel каза:

ven62, на каква цена купи билетите до Сицилия?

Защо ти е да знаеш - та да ми се смеете всичките. :)

 

София-Катаня-София - 65 евро на човек.  Но аз исках определени дати.

  • Харесвам 4
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , ven62 каза:

Защо ти е да знаеш - та да ми се смеете всичките. :)

 

София-Катаня-София - 65 евро на човек.  Но аз исках определени дати.

Защо да ти се смея... Аз също купувам за предпочитаните ми дати, нямам случай да съм купила билети само защото са евтини и като се познавам, вероятно няма да ми се случи :)

Попитах те, защото съм заглеждала цените до Катания и не съм попадала на ниски. За мен 65 евро не е висока, а нормална цена за разстоянието София - Катания, ако включва и багаж направо е изгодна.

Редактирано от Jenbel
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 часа, ven62 каза:

Защо ти е да знаеш - та да ми се смеете всичките. :)

 

София-Катаня-София - 65 евро на човек.  Но аз исках определени дати.

Информативно , тази година 25.06-02.07  на стойност 27€ с членство, билетите закупени през майското им рожден-ден-промо.

  • Шок 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.